Komerční prostory na prodej Plzeňský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 138
Prodej restaurace, stravování, 855 m², Holýšov

Prodej restaurace, stravování, 855 m², Holýšov

Holýšov, Holýšov

Nabízíme k prodeji rodinný dům s dvěma bytovými jednotkami a se zavedenou a vyhlášenou restaurací v obci Holýšov. V přízemí se nachází zavedená provozovna restaurace pro 40 hostů s vybavenou kuchyní, barovým pultem, skladovými prostory a s veškerým sociálním zázemím a byt o dispozici 2+kk o výměře 50 m2 s prostornou koupelnou. V nadzemním podlaží je byt o dispozici 4+kk o výměře 246 m2 s novou kuchyňskou linkou, jídelnou a dvěma prostornými koupelnami. Dům je podsklepený. K domu náleží dvě parkovací stání v garáži s vjezdem z ulice, dvě venkovní zastřešené terasy s posezením, bazén, stodola, sklepní prostory a dílna. Dům skýtá další investiční možnosti vybudování dalších bytů a popřípadě vybudování vinného sklípku. Dům je v současné době vytápěn kotlem na dřevo, ale je zde připravena přípojka na plyn. Nemovitost je určena pro podnikatelské účely s rychlou návratností. Doporučujeme prohlídku. S financováním vám rádi poradí naši finanční specialisté.

11 242 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 hod. 22
Prodej zemědělského objektu v Nezdicích

Prodej zemědělského objektu v Nezdicích

Nezdice, Nezdice

Nabízíme k prodeji rozsáhlý objekt, který se nachází v obci Nezdice n a Plzni jihu. Jedná se o tři samostatné budovy. Stavby jsou z části využívány k zemědělským a chovným účelům a dále pak jako sklad a technické zázemí. Součástí prodeje je pozemek a stavby na něm, o výměře 16101 m2. Na pozemku je zřízena vlastní studna a ke dvěma stavbám je zaveden elektrický proud. Obec Nezdice se nachází 6 km od Přeštic, 18 km od Klatov, 27 km od Plzně, ve všech zmíněných nalezneme veškerou občanskou obslužnost. Objekt je vhodný jako investice. Doporučujeme prohlídku.

2 721 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 hod. 9
Prodej nájemního domu, 684 m², Kbel, ul. Kbel

Prodej nájemního domu, 684 m², Kbel, ul. Kbel

Kbel, Kbel

Prodej barokní fary, se čtyřmi bytovými jednotkami v obci Kbel, vzdálené 10 km od Přeštic. Z historických podkladů vyplývá, že objekt fary pochází cca z roku 1753. V roce 1998 byla stavba prohlášena kulturní památkou Ministerstva kultury. Zastavěná plocha domu je 252 m2 a plocha zahrady 342 m2. V roce 2013 zde byla dokončena kompletní rekonstrukce a vybudovány bytové jednotky. V 1 NP byt 2+ kk 57 m2 a byt 2+ kk 53 m2 s krbovou pecí, ve 2 NP byt 3+ kk 74 m2 a byt 2+kk 56 m2, v podkroví se nachází prostor o výměře 113 m2 s možností vybudování další bytové jednotky. Ohřev vody a vytápění je řešeno kombinovaným plynovým kotlem se zásobníkem, kanalizace je vyřešena čističkou odpadních vod. Nemovitost je vhodná i jako investice. S případným financováním úvěrem Vám pomohou naší finanční specialisté.

5 595 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 hod. 35
Prodej nájemního domu, 641 m², Hradec

Prodej nájemního domu, 641 m², Hradec

Hradec, Hradec

Prodej bytového domu v obci Hradec u Stodu, obec se nachází v okrese Plzeň-jih, je vzdálená 30 min. autem do centra Plzně. Naproti domu se nachází vlaková stanice s vynikajícím spojením. Dům má přízemí, první patro i podkroví a je před rekonstrukcí. V přízemí jsou již hotové dva byty o dispozici 1+kk a třetí je před dokončením (1+kk). V prvním patře jsou připraveny inženýrské sítě, vyvedená elektřina, odpady. Jinak je stav před rekonstrukcí. Je možné vybudování dle vizualizace fotografií v inzerci dva byty, jeden mezonet 3+kk s otevřeným podkrovím a odhalenými trámy a jeden byt 2+kk. Parkovací místa jsou možná na pozemku. Vytápění je řešené tuhými palivy a přímotopy. Na pozemek je zavedený plyn. Dům je napojený na veřejnou kanalizaci, voda je z vlastní objemné studny na pozemku. Ohřev vody zajišťuje bojler, každý byt má vlastní elektoměr i vodoměr. S financováním Vám rádi pomohou naši poradci. Dům je vhodný jako investice, z důvodu dostupné lokality do Plzně, zároveň blízkosti přírody.

8 800 000 Kč

Stav: Dobrý

před 23 hod. 25
Prodej obchodního objektu, 2299 m², Holýšov, ul. Pol. vězňů

Prodej obchodního objektu, 2299 m², Holýšov, ul. Pol. vězňů

Holýšov, Holýšov

Nabízíme k prodeji obchodní objekt o celkové výměře 811 m2, s travnatým pozemkem 1488 m2 v obci Holýšov, ulice Politických vězňů. Konstrukce je zděná, objekt má vlastní elektrickou přípojku - 220/380 V. Vytápění je vyřešeno kamny na tuhá paliva, na pozemku se nachází kopaná studna a žumpa. Objekt byl využíván jako autodílna, po rekonstrukci je možné využití jako výrobní nebo skladové prostory, rekreační objekt nebo domov pro seniory aj. Doporučujeme prohlídku. Pro více informací kontaktujte makléře, s financováním Vám rádi zdarma pomůžeme.

2 999 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 9
Prodej výrobního objektu, 2299 m², Holýšov, ul. Pol. vězňů

Prodej výrobního objektu, 2299 m², Holýšov, ul. Pol. vězňů

Holýšov, Holýšov

Nabízíme k prodeji výrobní objekt o celkové výměře 811m2, s travnatým pozemkem 1488m2 v obci Holýšov, ulice Politických vězňů. Konstrukce je zděná, objekt má vlastní elektrickou přípojku - 220/380 V. Vytápění je vyřešeno kamny na tuhá paliva, na pozemku se nachází kopaná studna a žumpa. Objekt byl využíván jako autodílna, po rekonstrukci je možné využití jako výrobní nebo skladové prostory, rekreační objekt nebo domov pro seniory aj. Doporučujeme prohlídku. Pro více informací kontaktujte makléře, s financováním Vám rádi zdarma pomůžeme.

2 999 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 9
Prodej, rodinný dům, Hostouň, ul. Chodské náměstí

Prodej, rodinný dům, Hostouň, ul. Chodské náměstí

Hostouň

Nabízíme k prodeji nájemní dům o celkové výměře 135,9 m2 v obci Hostouň, který se nachází v centru obce, kde je veškerá občanská vybavenost. V domě jsou nové rozvody topení. Přízemí domu o dispozici 3+kk prošlo rekonstrukcí před šesti lety je vhodné pro komerční účely nebo k bydlení. Rekonstrukce prvního poschodí, kde se nachází byt o dispozici 3+1 byla dokončena v lednu 2020. Dále stojí za zmínku rekonstrukce střechy, která proběhla v roce 2010. Doporučujeme prohlídku s makléřem, s financováním Vám rádi pomůžeme.

3 285 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 13
Prodej kancelářského prostoru, 23 m², Přeštice, ul. Rybova

Prodej kancelářského prostoru, 23 m², Přeštice, ul. Rybova

Přeštice

Na prodej kancelář o výměře 23 m2 v Rybově ulici v Přešticích. Kancelář je po rekonstrukci a je umístěna v přízemí domu v centru Přeštic. Výhodou je komora, která je umístěna přímo u kanceláře. Přímo v domě můžete nakoupit v řeznictví a pekařství. V okolí potom ostatní obchody, banky, nádraží ČSAD. Kancelář je v katastru vedena jako bytová jednotka. Je vhodná např. pro advokáta, projektanta, realitního makléře apod.

1 100 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 9
Prodej, výrobní objekt, Planá, ul. Zámecká

Prodej, výrobní objekt, Planá, ul. Zámecká

Planá

Nabízíme k prodeji výrobní objekt v obci Planá u Mariánských Lázní. Výhodou této lokality je dostupnost dálnice pouhých 11 km. Objekt se skládá ze tří vzájemně propojených hal, z nichž jedna je patrová, kde se nachází kancelářské prostory, v přízemí jsou pak výrobní a skladovací prostory. Je zde zaveden plyn, kterým je i vytápěno, voda, kanalizace a elektřina z vlastní trafostanice ( trafo 630 KW), dále rozvody počítačových sítí a bezpečnostních kamer. V budovách jsou lité podlahy, nová okna a všechny rozvody. Veškeré prostory mají vlastní klimatizaci a rozvody tlakového vzduchu. Objekt je kolaudovaný na výrobu, skladování a jedna z hal i na možnou lakovnu. Kapacita sociálních zařízení a šaten je pro 120 lidí. Doporučujeme prohlídku. Pro více informací kontaktujte makléře, s financováním Vám rádi zdarma pomůžeme.

24 250 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 22
Prodej, zemědělský areál, 34777 m2, Milence

Prodej, zemědělský areál, 34777 m2, Milence

Milence, Dešenice

Nabízíme k prodeji areál u hlavní silnice směr na Železnou Rudu. V areálu jsou 2 velké skladovací haly, seník, nový teletník, vlastní trafostanice, vlastní zdroj vody (studna). Možnost napojit se na plyn. Bývala zde i pila. Veřejná kanalizace a vodovod v dosahu. Areál má zpevněnou plochu.

10 600 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 dny 5

Doporučené realitní kanceláře

-->