Komerční prostory na prodej, Plzeň-sever

Změnit zadání Počet inzerátů: 3
Prodej, hala, Česká Bříza

Prodej, hala, Česká Bříza

Česká Bříza, Česká Bříza

Na prodej hala, která se nachází na kraji obce Česká Bříza, která je vzdálená od Plzně zhruba 10 minut jízdy autem. Hala o zastavěné ploše 532 m2 nabízí kromě otevřených prostor, které lze využít jako výrobní či skladovací, i kancelářské prostory a sociální zařízení pro více osob. Do areálu a i přímo do haly lze zajet nákladním vozem. Odpad je sveden do septiku, voda z veřejného vodovodu, ale je zde možnost využití vlastní studny i vrtu. Nemovitost stojí na vlastním pozemku o celkové výměře 1 600 m2. Více informací u makléře.

6 369 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 12 hod. 9
Prodej výrobního objektu, 990 m², Obora

Prodej výrobního objektu, 990 m², Obora

Obora, Obora

Na prodej bývalý objekt JZD spolu s dílnou, který se nachází v obci Obora, vzdálené 20 minut jízdy autem od Plzně. Oba objekty se nachází v oploceném areálu. Budova je určena ke kompletní rekonstrukci, vhodná jak pro kancelářské prostory, tak pro bytové jednotky a případně tedy jako investiční příležitost. Navazující dílna má 255 m2. Pro více informací kontaktujte makléře.

2 300 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 7
Prodej, rodinný dům, 312 m², Úherce, ul. Náves

Prodej, rodinný dům, 312 m², Úherce, ul. Náves

Úherce, Úherce

Prodej rodinného domu v obci Úherce u Plzně. Dům prošel rekonstrukcí, která byla dokončena v lednu 2020. Je vhodný jako investiční příležitost. Nemovitost je přizpůsobená jako ubytovna s kapacitou až 30 lůžek. Vytápění v domě je zajištěno dvěma elektrickými kotly se zásobníkem na ohřev vody, plus jeden záložní elektrický bojler. Voda je z obecního řádu a odpady svedeny do veřejné kanalizace. Obec Úherce je situována na strategickém místě u sjezdu z dálnice D5, tři kilometry od města Nýřany, kde se nachází veškerá občanská vybavenost. Deset kilometrů od plzeňské části Borské pole, zde naleznete nejrozsáhlejší průmyslovou zónu v západočeském kraji. Dům se prodává s veškerým vybavením a cena zahrnuje dokončení schodů, zámkovou dlažbu od vrat podél domu a drenáž kolem celé nemovitosti. Majitel si vyhradil právo nejvyšší nabídky. Případné financování koupě hypotékou Vám zdarma pomohou řešit naši finanční specialisté. Doporučujeme prohlídku.

4 160 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 měsíci 41

Doporučené realitní kanceláře

-->