Komerční prostory k pronájmu, Tachov

Změnit zadání Počet inzerátů: 3
Pronájem výrobního objektu, 5517 m², Planá u Mar. Lázní

Pronájem výrobního objektu, 5517 m², Planá u Mar. Lázní

Planá

Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný výrobní objekt v obci Planá u Mariánských Lázní o rozloze 5517 m2 . S možností nájmu i jednotlivých části o velikosti 500 m2, případně i jednotlivé haly. Výhodou této lokality je dostupnost dálnice pouhých 11 km. Objekt se skládá ze tří vzájemně propojených hal a jedné patrové, kde se nachází kancelářské prostory, v přízemí jsou pak výrobní a skladovací prostory. Je zde zaveden plyn, kterým je i vytápěno, voda, kanalizace a elektřina z vlastní trafostanice ( trafo 630 KW), dále rozvody počítačových sítí a bezpečnostních kamer. V budovách jsou lité podlahy, nová okna a všechny rozvody. Veškeré prostory mají vlastní klimatizaci a rozvody tlakového vzduchu. Objekt je kolaudovaný na výrobu, skladování a jedna z hal i na možnou lakovnu. Kapacita sociálních zařízení a šaten je pro 120 lidí. Volné od května 2021. Doporučujeme prohlídku. Pro více informací kontaktujte makléře.

0 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 9 měsíci 22
Pronájem, obchod a služby, 11 m2, Tachov

Pronájem, obchod a služby, 11 m2, Tachov

Tachov

Pronájem obchodního prostoru o výměře 11 m2 v nákupním centru OC Kaskády v Tachově, který se nachází v prvním podlaží na lukrativním místě v centru města Tachov. Ideální pro podnikání v oblasti služeb, v minulosti se v prostoru nacházela cestovní kancelář. Nájemné činní 3 300,- Kč + zálohy na energie 1 200,- Kč + vratná kauce ve výši dvou nájmů. K nájemnému a poplatkům se připočítává DPH. Pro více informací kontaktujte makléře.

3 300 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 9 měsíci 4
Pronájem, obchod a služby, 46m2, Tachov, ul. Zámecká

Pronájem, obchod a služby, 46m2, Tachov, ul. Zámecká

Tachov

Pronájem obchodního prostoru o výměře 46m2 v nákupním centru OC Kaskády v Tachově, který se nachází ve druhém podlaží s bezbariérovým přístupem a na velmi lukrativním místě u vchodu do obchodního centra. Ideální pro podnikání v oblasti služeb. Nájemné činní 6900,- Kč + zálohy na energie 2500,- Kč + vratná kauce ve výši dvou nájmů. K nájemnému a poplatkům se připočítává DPH. Pro více informací kontaktujte makléře.

6 900 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 9 měsíci 5

Doporučené realitní kanceláře

-->