Pozemky, Stavební pozemky na prodej, Klatovy

Změnit zadání Počet inzerátů: 21
Prodej pozemku k bydlení, 1600 m², Mochtín

Prodej pozemku k bydlení, 1600 m², Mochtín

Nový Čestín, Mochtín

Nabízíme prodej stavebního pozemku s obecní přístupovou komunikací v obci v Novém Čestíně, okres Klatovy. Lze koupit pozemek vyznačený na mapě, který je cca 1600 m2. Inženýrské sítě plyn, elektřina jsou na hranici pozemku, je nutné vybudovat pouze odpadní jímku a doporučujeme vodní vrt. Pozemek je rovinatý a dle územního plánu je k zástavbě pro rodinné bydlení. Dvě nadzemní patra a podkroví. Výměra bude upřesněna geometrickým plánem. Je to poslední volný pozemek. Mohu Vám zajistit i výstavbu rodinného domu typu dřevostavby, pokud si vyberete z katalogu typových domů, které odpovídají požadavkům územního plánu pro výstavbu a nové legislativě nízkoenergetických domů. Zajišťuji i inženýring, případně napojení na inženýrské sítě. Zajištění financování na koupi pozemku a budoucí výstavbu je samozřejmostí. Doporučuji.

610 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 14
Prodej pozemku k bydlení, 1 311 m², Sušice

Prodej pozemku k bydlení, 1 311 m², Sušice

Dolní Staňkov, Sušice

Prodej jihozápadně orientovaného pozemku vhodného k výstavbě, situovaného na okraji obce vzdálené 5 km od města Sušice. Na parcele je dle územního plánu možné realizovat stavení venkovského typu s jedním nadzemním podlažím a obytným podkrovím. Pro bližší informace volejte makléře. Případné financování koupě a výstavby hypotékou, Vám pomohou řešit naši finanční specialisté.

1 245 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 15
Prodej, stavební pozemek, 499 m2, Klatovy-Luby

Prodej, stavební pozemek, 499 m2, Klatovy-Luby

Luby, Klatovy

Nabízíme k prodeji pozemek v Lubech u Klatov v klidné části obce. Je zde možno umisťovat stavby pro bydlení v rodinných domech, včetně domů vícegeneračních, rodinné domy s drobnými provozovnami a stavby pro obchod do 300 m2 hrubé podlahové plochy. Výška je určena stávající hladinou zástavby. Celková výměra pozemku je 499 m2. Přípojka na veřejný vodovod je na pozemku, kanalizace je na hranici pozemku. Připojení na elektřinu bude vybudováno v letošním roce. Místo není průjezdné. V případě zájmu vám můžeme zajistit i výstavbu rodinného domu dřevostavby, s bezbariérovým řešením, s možností modulově dům časem rozšířit. Tyto stavby odpovídají požadavkům územního plánu pro výstavbu a splňují nízkoenergetickou náročnost dle nové legislativy po roce 2020. Zajišťujeme i stavební povolení. Veškeré občanské vybavení je v dosahu. Možnost zajištění financování na koupi pozemku a pro budoucí výstavbu je samozřejmostí. Doporučuji.

2 090 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 11
Prodej pozemky k bydlení, Bezděkov - Struhadlo

Prodej pozemky k bydlení, Bezděkov - Struhadlo

Struhadlo, Bezděkov

Prodej stavebních pozemků v obci Struhadlo. Pozemky se nachází v krásném prostředí u lesa. Pozemky se zastavitelností 20% jsou vhodné ke stavbě rodinného domu. Na hranici každého pozemku elektrická a plynová přípojka. Zdroj vody lze vyřešit vrtem, odpad lze řešit vyvážecí jímkou a nebo ČOV. Veškerá občanská vybavenost se nachází v Klatovech vzdálených 9 km. Veškeré podklady k pozemkům k dispozici u makléře. Aktuálně si lze vybrat z 11 volných pozemků viz. úvodní foto.

850 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 7
Prodej pozemku k bydlení, 1932 m², Plánice

Prodej pozemku k bydlení, 1932 m², Plánice

Plánice

Nabízíme Vám k prodeji pozemek v obci Plánice u Klatov o výměře 1 932 m2, který je určen k výstavbě rodinných domů. Příjezdová cesta k pozemku je obecní, obecní vodovodní řad a kanalizační řad končí cca 25 m od pozemku p.č. 1172/9 k. ú. Plánice. Stejná vzdálenost je i bez komunikace, chodníku a VO. Připojení ke komunikaci a na uvedené sítě je možné na náklady vlastníka pozemku. Podmínkou výstavby je vypracování územní studie napojení na technickou a dopravní infrastrukturu. S financováním vám poradí naši finanční specialisté. Více informací u makléře.

850 500 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 13
Prodej pozemku k bydlení, 1280 m2, Kadešice u Sušice

Prodej pozemku k bydlení, 1280 m2, Kadešice u Sušice

Kadešice, Žihobce

Prodej pozemku k bydlení v obci Kadešice u Sušice. Pozemek je dle územního plánu určený k výstavbě rodinného domu a je přístupný po obecní komunikaci. Kanalizace a elektřina na hranici pozemku. Voda je řešena vlastní studnou a vedle pozemku vede obecní vodovod. Pozemek se nachází v klidné, okrajové části obce. Výhodná lokalita, 10 km od Sušice. Zprostředkujeme výhodné financování. Více informací Vám rádi poskytneme v RK.

890 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 9 měsíci 5
Prodej pozemku, 297 m², Železná Ruda, ul. K vodárně

Prodej pozemku, 297 m², Železná Ruda, ul. K vodárně

Železná Ruda

Prodej pozemku o celkové výměře 297 m2, který se nachází dle územního plánování v zóně pro občanskou vybavenost. Pozemek je umístěn přímo v intravilánu obce Železná Ruda a lze na něm realizovat stavby pro občanské využití (obchod, komerční účel atd...) Pro více informací kontaktujte makléře. Pozemek není určený pro stavbu na bydlení.

594 000 Kč

Stav: Dobrý

před 9 měsíci 5
Prodej pozemku k bydlení, 7641 m², Chanovice

Prodej pozemku k bydlení, 7641 m², Chanovice

Chanovice

V krásné krajině s výhledem na Šumavu nabízíme prodej souboru pozemků o celkové výměře 7.477 m2 v obci Holkovice v katastrálním území Chanovice. Dle platného územního plánu je 2.304 m2 určeno k zastavění, 85 m2 tvoří příjezdová cesta a 4.905 m2 je ostatní plochou. Na okraji pozemku se nachází elektřina i obecní voda. Přístup na pozemek je z obecní pozemní komunikace. Veškerá občanská vybavenost se nachází v Chanovicích vzdálených 3 km. Více informací u makléřky.

1 400 000 Kč

Stav: Dobrý

před 10 měsíci 9
Prodej pozemku k bydlení, 1812 m², Mochtín

Prodej pozemku k bydlení, 1812 m², Mochtín

Kocourov, Mochtín

Nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 1812 m2 určený ke stavbě rodinného domu v obci Kocourov vzdálené 7 km od Klatov. Inženýrské sítě na hranici pozemku - voda, plyn, elektřina. Možnost řešení kanalizace vlastní ČOV. Veškerá občanská vybavenost v obci Mochtín, která je 2 km vzdálena. Doporučujeme prohlídku. S financováním vám pomůže naše hypoteční centrum.

956 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 10 měsíci 7
Prodej pozemku k bydlení, 1932 m², Plánice

Prodej pozemku k bydlení, 1932 m², Plánice

Plánice

Nabízíme Vám k prodeji pozemek v obci Plánice u Klatov o výměře 1 932 m2, který je určen k výstavbě rodinných domů. Příjezdová cesta k pozemku je obecní, obecní vodovodní řad a kanalizační řad končí cca 25 m od pozemku p.č. 1172/9 k. ú. Plánice. Stejná vzdálenost je i bez komunikace, chodníku a VO. Připojení ke komunikaci a na uvedené sítě je možné na náklady vlastníka pozemku. Podmínkou výstavby je vypracování územní studie. Více informací u makléře.

850 500 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 12 měsíci 13

Doporučené realitní kanceláře

-->