Pozemky, Stavební pozemky na prodej, Plzeň-město

Změnit zadání Počet inzerátů: 56
Prodej pozemku k bydlení, 1315 m², Plzeň, ul. U Lesa

Prodej pozemku k bydlení, 1315 m², Plzeň, ul. U Lesa

Malesice, Plzeň

Prodej pozemku vhodného k výstavbě o celkové výměře 1315 m2, který se nachází v nových zástavbách na okraji obce Malesice - Plzeň 9. Na pozemku je možno postavit rodinný dům o velikosti: 1 podzemní podlaží, 1 nadzemní podlaží s využitím podkroví, maximální možnost zastavitelnosti je 20% z celkové výměry pozemku. Na hranici pozemku jsou inženýrské sítě. Více informací u makléře. S financováním vám rádi poradíme.

4 585 425 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 8 hod. 8
Prodej pozemku k bydlení, 2188 m², Letkov, ul. Šeříková

Prodej pozemku k bydlení, 2188 m², Letkov, ul. Šeříková

Letkov, Letkov

Nabízíme vám k prodeji pozemek vhodný k výstavbě ve velmi lukrativní části Letkova. Možnost výstavby rodinných domů ideálně přízemí s obyvatelným podkrovím. Možnost zastavitelnosti 20%. Sítě přivedeny k hranici pozemku. Pozemek se nachází 12 minut od Plzně, kde najdeme kompletní občanská vybavenost. Z obce jezdí MHD do centra Plzně. Vzhledem k velikost pozemku vhodné i jako investiční příležitost. Financování zajistíme. V případě dotazů neváhejte kontaktovat makléře.

9 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 8 hod. 8
Prodej, pozemek k bydlení, 1860 m², Plzeň

Prodej, pozemek k bydlení, 1860 m², Plzeň

Plzeň

Nabízíme Vám prodej pozemku o celkové ploše 1860 m2, který se nachází ve velmi žádané lokalitě Plzeň - Skvrňany ulice Vejprnická. Inženýrské sítě (elektřina a vodovod) se nachází na pozemku. Zastavitelnost maximálně do 100 m2 a nemovitost může obsahovat 1.PP, 2.NP a podkroví. V podkroví může být podezdívka maximálně do výšky 1,5 metru a střecha zde může být sedlová, valbová, polovalbová a nebo stanová. Více informací u makléře.

2 490 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 13
Prodej, pozemek k bydlení, 277 m², Plzeň, ul. Husova

Prodej, pozemek k bydlení, 277 m², Plzeň, ul. Husova

Plzeň

Nabízíme vám prodej pozemku o celkové výměře 277 m2, který je vhodný k výstavbě bytového domu. Dle vyjádření stavebního odboru města Plzně je možné vystavět bytový dům o 4 - 7 nadzemních podlažích s podzemním parkováním. Nabízený pozemek se nachází ve velmi zajímavé lokalitě, a to na rohu ulic Skvrňanská a Husova, v blízkosti centrálního autobusového nádraží Plzeň. Inženýrské sítě jsou téměř na hranici pozemku. V současné době je pozemek užíván jako parkoviště a částečně využíván sousedním Autocentrem. Jedná se o zajímavou investiční příležitost. Více informací u makléře.

5 150 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 4
Prodej, stavební pozemek, 4784 m², Losiná

Prodej, stavební pozemek, 4784 m², Losiná

Losiná, Losiná

Prodej stavebního pozemku o celkové výměře 4 784 m², který se nachází na okraji obce Losiná směrem na Plzeň, nedaleko velkého nákupního centra. Na hranici pozemku jsou přivedeny veškeré inženýrské sítě. S financováním rádi pomůžeme.

1 200 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 13
Prodej, pozemek k bydlení, 12498 m², Plzeň

Prodej, pozemek k bydlení, 12498 m², Plzeň

Plzeň

Exkluzivně Vám nabízíme prodej pozemku o celkové výměře 12 498 m2. Daná nemovitost je situována v lukrativní a vyhledávané lokalitě města Plzně, městská část Doudlevce. V blízké vzdálenosti je dostupnost veškeré občanské vybavenosti. Pozemek je vhodný jako investiční příležitost k výstavbě. Dle územního plánu je pozemek možné využít ke stavbě např.: rodinných rekreačních objektů, staveb pro rodinné bydlení, staveb a zařízení pro ubytovací, sportovní a kulturní účely. S financováním vám zdarma pomohou naši finanční specialisté. Pro více informací kontaktujte makléře.

28 181 765 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 7
Prodej, pozemek, 28042 m², Plzeň - Litice

Prodej, pozemek, 28042 m², Plzeň - Litice

Litice, Plzeň

Prodej zajímavé investice v podobě pozemku o celkové výměře 28042 m2 nacházející se v katastrálním území Litice u Plzně, Plzeň - město. Pozemek pravidelného obdélníkového tvaru se rozkládá na jedinečném místě nad meandrem řeky Radbuza s dostatkem zeleně a západně od sídliště Litice. Dle územního plánu je nyní využíván jako plocha zemědělská. K pozemku vede obecní asfaltová komunikace, el. energie a vodovod vede při hranici, ostatní sítě se nachází v blízké obytné rezidenční zóně Dubová hora. V místě se nalézá kompletní občanská vybavenost. Lokalita může v budoucnu investorovi nabídnout velmi zajímavou příležitost pro realizaci pěkného projektu bydlení nebo rekreace.

13 740 580 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 8
Prodej pozemku k bydlení, 20737 m², Letkov

Prodej pozemku k bydlení, 20737 m², Letkov

Letkov, Letkov

Na prodej pozemky s rozsáhlou vodní plochou nacházející se v obci Letkov vzdálené pouhé 3 km od Plzně. Jedná se o oplocené území s celkovou výměrou 20737 m² z části využitelné pro výstavbu (plochy smíšené obytné - cca 2050 m²), ostatní pozemky jsou dle platného územního plánu vedené jako plochy přírodní, lesní a vodní. Rybník s rozlohou 7581 m² slouží k rybolovu jako "rybářský ráj Rampichov". Na udržovaném pozemku na břehu rybníka se nachází zázemí pro rybáře, které zahrnuje prostorný přístřešek, v současné době využívaný jako pergola s funkční pecí, vinný sklípek a sociální zařízení. Z inženýrských sítí je k dispozici elektřina a voda, která je čerpána z vlastního vrtu. Odpad je sveden do žumpy. Pozemky jsou pohodlně přístupné po asfaltové komunikaci, část přístupové cesty je obecní, zbylá část je ve vlastnictví prodávajícího a je součástí nabídky. Cesta z Prahy zabere cca 45 minut. Doporučuji prohlídku.

12 498 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 11
Prodej pozemku k bydlení, 973 m², Plzeň

Prodej pozemku k bydlení, 973 m², Plzeň

Malesice, Plzeň

Na prodej stavební pozemek o výměře 973 m2 v Plzni - Malesicích konkrétně mezi Malesicemi a Chotíkovem. Na pozemek je přivedena elektřina do sloupku na hranici pozemku. V ceně pozemku je jímka velikosti 5 m3. Na studnu je zpracován hydrogeologický posudek. Součástí předmětu převodu je i podíl na příjezdové cestě, který bude prodávajícím zpevněn. Dle územního plánu jsou pozemky určeny pro stavbu pro rodinnou rekreaci s jedním podzemním podlažím, přízemím a obytným podkrovím a to do zastavěné plochy 40 m2 (fotografie ze situačního výkresu jsou z období, kdy byla maximální zastavitelná plocha 100 m2). Velmi zajímavá lokalita v přírodě s výhledem na Kyjovský les.

1 547 070 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 10
Prodej pozemku k bydlení, 813 m², Plzeň

Prodej pozemku k bydlení, 813 m², Plzeň

Malesice, Plzeň

Na prodej stavební pozemek o výměře 813 m2 v Plzni - Malesicích konkrétně mezi Malesicemi a Chotíkovem. Na pozemek je přivedena elektřina do sloupku na hranici pozemku. V ceně pozemku je jímka velikosti 5 m3. Na studnu je zpracován hydrogeologický posudek. Součástí předmětu převodu je i podíl na příjezdové cestě, který bude prodávajícím zpevněn. Dle územního plánu jsou pozemky určeny pro stavbu pro rodinnou rekreaci s jedním podzemním podlažím, přízemím a obytným podkrovím a to do zastavěné plochy 40 m2 (fotografie ze situačního výkresu jsou z období, kdy byla maximální zastavitelná plocha 100 m2). Velmi zajímavá lokalita v přírodě s výhledem na Kyjovský les.

1 292 670 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 10

Doporučené realitní kanceláře

-->