Pozemky na prodej, Plzeň-město

Změnit zadání Počet inzerátů: 83
Prodej, pozemek, 6487 m2, Plzeň, Lobzy

Prodej, pozemek, 6487 m2, Plzeň, Lobzy

Lobzy, Plzeň

Prodej pozemku o celkové ploše 6487 m2 v Plzni Lobzích. Tento pozemek je v současnosti vedený jako ostatní plocha a nachází se na okraji sídliště naproti kostelu sv. Martina a Prokopa. V okolí je veškerá občanská vybavenost.

3 640 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 3
Prodej pozemku k bydlení, 28042 m², Plzeň

Prodej pozemku k bydlení, 28042 m², Plzeň

Litice, Plzeň

Prodej zajímavé investice v podobě pozemku o celkové výměře 28 042 m2 nacházející se v katastrálním území Litice u Plzně, Plzeň - město. Pozemek pravidelného obdélníkového tvaru se rozkládá na jedinečném místě nad meandrem řeky Radbuza s dostatkem zeleně a západně od sídliště Litice. Dle územního plánu je nyní využíván jako plocha zemědělská a může být využíván na chovatelskou činnost, například koní nebo domácích zvířat. Povolena je také výstavba budov sloužících k chovu zvířat. K pozemku vede obecní asfaltová komunikace, el. energie a vodovod vede při hranici, ostatní sítě se nachází v blízké obytné rezidenční zóně Dubová hora. V místě se nalézá kompletní občanská vybavenost. Lokalita může v budoucnu investorovi nabídnout velmi zajímavou příležitost pro realizaci pěkného projektu bydlení nebo rekreace.

13 740 580 Kč

Stav: Dobrý

před 5 dny 8
Prodej, hrobka, 7 m², Plzeň - Božkov

Prodej, hrobka, 7 m², Plzeň - Božkov

Božkov, Plzeň

Prodej hrobky a nájem hrobového místa na božkovském hřbitově v Plzni. Hrobka je uzpůsobena na čtyři rakve. S financováním rádi pomůžeme. Bližší informace v RK.

44 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 5
Prodej pozemku k bydlení, 927 m², Plzeň - Výsluní

Prodej pozemku k bydlení, 927 m², Plzeň - Výsluní

Valcha, Plzeň

Nabízíme k prodeji pozemek určený k výstavbě rodinného domu o velikosti 927 m² v lukrativní části Plzeň - Výsluní, ul. Na Rozhraní. Pozemek se nachází v územním plánu města, plochy smíšené obytné, hlavní využití jsou stavby pro bydlení, rodinné domy aj.. jsou poveleny patrové domy, max. 10 m do výškové hladiny. Elektřina na hranici pozemku. V této části Výsluní je do budoucna plánovaný veřejný vodovod a kanalizace dle platného územního plánu. Pozemek je rovinatý, udržovaný, lemovaný tújemi a součástí je plechový domek. Pozemek je velmi dobře dostupný z centra města Plzně a vzhledem ke své rozloze a umístění zaručuje klid a soukromí v bezprostřední blízkosti města. Nájezd na dálnici D5 pouze 4 km. MOŽNOST JEDNÁNÍ O CENĚ. Více informací u makléře.

4 999 999 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 14
Prodej, pole, 79 980 m², Plzeň - Malesice

Prodej, pole, 79 980 m², Plzeň - Malesice

Malesice, Plzeň

Prodej pozemku o celkové výměře 79 980 m2, který se nachází v katastrálním území Malesice, okr. Plzeň Město. Pozemek je v územním plánu vedený jako orná půda a je na něm hospodařeno.

3 199 200 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 3
Prodej, pozemek k bydlení, 12498 m², Plzeň

Prodej, pozemek k bydlení, 12498 m², Plzeň

Plzeň

Exkluzivně Vám nabízíme prodej pozemku o celkové výměře 12 498 m2. Daná nemovitost je situována v lukrativní a vyhledávané lokalitě města Plzně, městská část Doudlevce. V blízké vzdálenosti je dostupnost veškeré občanské vybavenosti. Pozemek je vhodný jako investiční příležitost k výstavbě. Dle územního plánu je pozemek možné využít ke stavbě např.: rodinných rekreačních objektů, staveb pro rodinné bydlení, staveb a zařízení pro ubytovací, sportovní a kulturní účely. S financováním vám zdarma pomohou naši finanční specialisté. Pro více informací kontaktujte makléře.

28 181 765 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 7
Prodej pozemku k bydlení, 979 m², Plzeň

Prodej pozemku k bydlení, 979 m², Plzeň

Litice, Plzeň

Ideální pozemek pro výstavbu RD, případně dvojdomu. Centrum města na dosah, kompletní občanská vybavenost .Dále pozemek nabízí jedinečnou kombinaci krásné přírody a možností aktivního života pro celou rodinu. U pozemku jsou kompletní sítě a možnost okamžité výstavby. K pozemku je dostupná vizualizace případného využití a všechny vyjadřovací zprávy k pozemku určeného pro stavbu. Doporučujeme prohlídku.

2 447 500 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 13
Prodej pozemku k bydlení, 388 m², Šťáhlavy

Prodej pozemku k bydlení, 388 m², Šťáhlavy

Šťáhlavy

Prodej stavebního pozemku v obci Šťáhlavy o celkové výměře 388 m² v chatové osadě. Na pozemku je vedená elektřina, vrtaná studna a septik. Stavba pouze s číslem evidenčním, zastavitelnost 50%. Součástí prodeje je projektová dokumentace. V obci škola, školka a obchody. Nájezd na dálnici D5 je vzdálen 7 min. Doporučujeme prohlídku. S financováním Vám rádi pomohou naši finanční specialisté.

620 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 5
Prodej pozemku k bydlení, 1000 m², Plzeň

Prodej pozemku k bydlení, 1000 m², Plzeň

Radčice, Plzeň

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o rozloze 1000 m2 v části Plzně v Radčicích určený k výstavbě rodinného domu dle územního plánu. Pozemek je mírně svažitý - jižní svah, není zasíťován a zatím k němu nevede přístupová cesta, která je v současné době v řešení a o tomto poskytne informace makléř. Lze vybudovat přípojku el. energie, studny a ČOV. Na sousedním pozemku stojí moderní RD a pod pozemkem probíhá výstavba nadstandardních átriových domů. Pozemek vzdálený 4 km od centra Plzně. Krásný výhled, doporučujeme!

1 800 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 6
Prodej pozemku (B), 1011 m², Dýšina, ul. V Lukách

Prodej pozemku (B), 1011 m², Dýšina, ul. V Lukách

Nová Huť, Dýšina

Prodej pozemku o ploše 1.011 m² v obci Dýšina Nová Huť. Jedná se o pozemek v územním plánování obce určeného jako plocha k rekreaci. Samozřejmostí je možnost výstavby chaty či domu o celkové ploše max. 100 m² + doplňkové stavby do velikosti 50% hlavní stavby. Na pozemek je přístup v přední části z obecní cesty. V zadní části za pozemkem je ochranný val od říčky Klabava, který je, za určitých podmínek, možné také využít k vlastní potřebě. Voda a plyn je v přední části na hranici pozemku, kanalizace cca 50 m v ulici. Na pozemku proběhlo nové zaměření a je připraven k prodeji. V obci je veškerá občanská vybavenost. Pozemek se nachází ve velice klidné části, nedaleko je veřejné koupaliště, lesní naučná stezka atd. Správné místo k žití a rekreaci. Více informací v RK, financování zařídíme.

1 570 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 týdny 5

Doporučené realitní kanceláře

-->