Pozemky na prodej, Plzeň-město

Změnit zadání Počet inzerátů: 83
Prodej pastviny, 32000 m², Tymákov okr. Plzeň-město

Prodej pastviny, 32000 m², Tymákov okr. Plzeň-město

Tymákov, Tymákov

Prodej souboru pozemků v obci Tymákov, který je možné využít pro ohrazenou pastvu koní, je přípustné umístit seníky, přístřešky, odpočívadla pro koně. Další část pozemku je možné využít pro sadovnictví, pěstování rostlin pro zahradnictví. Je přípustné umístit stavbu pro skladování plodin. Zbývající část je možné využít jako zahradu. Je přípustné umístit stavbu pro skladování plodin. Je nepřípustné umístit stavbu pro rekreaci (rekreační chatu, chalupu, domek). Žádné sítě nejsou zavedené. Elektřina je v dosahu, vodu je potřebné řešit vrtem a odpad dle účelu využití septikem, či ČOV. Kontaktujte makléřku pro prohlídku.

5 760 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 hod. 13
Prodej pozemku, 1079 m², Dýšina, ul. V Lukách

Prodej pozemku, 1079 m², Dýšina, ul. V Lukách

Nová Huť, Dýšina

Prodej pozemku o ploše 1.079 m² v obci Dýšina Nová Huť. Jedná se o pozemek v územním plánování obce určeného jako plocha k rekreaci. Samozřejmostí je možnost výstavby chaty či domu o celkové ploše max. 100 m² + doplňkové stavby do velikosti 50% hlavní stavby. Na pozemek je přístup v přední části z obecní cesty. V zadní části za pozemkem je ochranný val od říčky Klabava, který je, za určitých podmínek, možné také využít k vlastní potřebě. Voda a plyn je v přední části na hranici pozemku, kanalizace cca 50 m v ulici. Na pozemku proběhlo nové zaměření a je připraven k prodeji. V obci je veškerá občanská vybavenost. Pozemek se nachází ve velice klidné části, nedaleko je veřejné koupaliště, lesní naučná stezka atd. Správné místo k žití a rekreaci. Více informací v RK, financování zařídíme.

1 650 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

včera 5
Prodej provozní plochy, 12901 m², Tymákov

Prodej provozní plochy, 12901 m², Tymákov

Tymákov, Tymákov

Prodej pozemku dle územního plánu vhodného pro výrobu a skladování a to v zemědělství, hlavní využití je pro zemědělské areály a farmy, zastavitelnost 70% a max. podlažnost 1-2 NP s podkrovím. Sítě nejsou zavedeny, možnost připojení elektřiny, vodu je potřebné řešit vrtem a odpad ČOV. Podrobnější informace a prohlídky si rezervujte u makléřky.

3 550 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 9
Prodej, pozemek, 6487 m2, Plzeň, Lobzy

Prodej, pozemek, 6487 m2, Plzeň, Lobzy

Lobzy, Plzeň

Prodej pozemku o celkové ploše 6487 m2 v Plzni Lobzích. Tento pozemek je v současnosti vedený jako ostatní plocha a nachází se na okraji sídliště naproti kostelu sv. Martina a Prokopa. V okolí je veškerá občanská vybavenost.

3 640 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 3
Prodej pozemku k bydlení, 28042 m², Plzeň

Prodej pozemku k bydlení, 28042 m², Plzeň

Litice, Plzeň

Prodej zajímavé investice v podobě pozemku o celkové výměře 28 042 m2 nacházející se v katastrálním území Litice u Plzně, Plzeň - město. Pozemek pravidelného obdélníkového tvaru se rozkládá na jedinečném místě nad meandrem řeky Radbuza s dostatkem zeleně a západně od sídliště Litice. Dle územního plánu je nyní využíván jako plocha zemědělská a může být využíván na chovatelskou činnost, například koní nebo domácích zvířat. Povolena je také výstavba budov sloužících k chovu zvířat. K pozemku vede obecní asfaltová komunikace, el. energie a vodovod vede při hranici, ostatní sítě se nachází v blízké obytné rezidenční zóně Dubová hora. V místě se nalézá kompletní občanská vybavenost. Lokalita může v budoucnu investorovi nabídnout velmi zajímavou příležitost pro realizaci pěkného projektu bydlení nebo rekreace.

13 740 580 Kč

Stav: Dobrý

před 6 dny 8
Prodej, hrobka, 7 m², Plzeň - Božkov

Prodej, hrobka, 7 m², Plzeň - Božkov

Božkov, Plzeň

Prodej hrobky a nájem hrobového místa na božkovském hřbitově v Plzni. Hrobka je uzpůsobena na čtyři rakve. S financováním rádi pomůžeme. Bližší informace v RK.

44 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 dny 5
Prodej pozemku k bydlení, 927 m², Plzeň - Výsluní

Prodej pozemku k bydlení, 927 m², Plzeň - Výsluní

Valcha, Plzeň

Nabízíme k prodeji pozemek určený k výstavbě rodinného domu o velikosti 927 m² v lukrativní části Plzeň - Výsluní, ul. Na Rozhraní. Pozemek se nachází v územním plánu města, plochy smíšené obytné, hlavní využití jsou stavby pro bydlení, rodinné domy aj.. jsou poveleny patrové domy, max. 10 m do výškové hladiny. Elektřina na hranici pozemku. V této části Výsluní je do budoucna plánovaný veřejný vodovod a kanalizace dle platného územního plánu. Pozemek je rovinatý, udržovaný, lemovaný tújemi a součástí je plechový domek. Pozemek je velmi dobře dostupný z centra města Plzně a vzhledem ke své rozloze a umístění zaručuje klid a soukromí v bezprostřední blízkosti města. Nájezd na dálnici D5 pouze 4 km. MOŽNOST JEDNÁNÍ O CENĚ. Více informací u makléře.

4 999 999 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 14
Prodej, pole, 79 980 m², Plzeň - Malesice

Prodej, pole, 79 980 m², Plzeň - Malesice

Malesice, Plzeň

Prodej pozemku o celkové výměře 79 980 m2, který se nachází v katastrálním území Malesice, okr. Plzeň Město. Pozemek je v územním plánu vedený jako orná půda a je na něm hospodařeno.

3 199 200 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 3
Prodej, pozemek k bydlení, 12498 m², Plzeň

Prodej, pozemek k bydlení, 12498 m², Plzeň

Plzeň

Exkluzivně Vám nabízíme prodej pozemku o celkové výměře 12 498 m2. Daná nemovitost je situována v lukrativní a vyhledávané lokalitě města Plzně, městská část Doudlevce. V blízké vzdálenosti je dostupnost veškeré občanské vybavenosti. Pozemek je vhodný jako investiční příležitost k výstavbě. Dle územního plánu je pozemek možné využít ke stavbě např.: rodinných rekreačních objektů, staveb pro rodinné bydlení, staveb a zařízení pro ubytovací, sportovní a kulturní účely. S financováním vám zdarma pomohou naši finanční specialisté. Pro více informací kontaktujte makléře.

28 181 765 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 7
Prodej pozemku k bydlení, 979 m², Plzeň

Prodej pozemku k bydlení, 979 m², Plzeň

Litice, Plzeň

Ideální pozemek pro výstavbu RD, případně dvojdomu. Centrum města na dosah, kompletní občanská vybavenost .Dále pozemek nabízí jedinečnou kombinaci krásné přírody a možností aktivního života pro celou rodinu. U pozemku jsou kompletní sítě a možnost okamžité výstavby. K pozemku je dostupná vizualizace případného využití a všechny vyjadřovací zprávy k pozemku určeného pro stavbu. Doporučujeme prohlídku.

2 447 500 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 13

Doporučené realitní kanceláře

-->