Pozemky, zahrady na prodej Plzeňský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 26
Prodej zahrady, 326 m², Tlučná

Prodej zahrady, 326 m², Tlučná

Tlučná, Tlučná

Nabízíme k prodeji zahradu v Tlučné v zahrádkářské kolonii u potoka. Na pozemku je dřevěná chata o rozměru 4x4 m, postavená na betonovém pilotu, nemá číslo evidenční ani popisné, není vedená jako stavba. V severní části je uzavřený dřevník a z jižní části navazuje na chatu zastřešená dřevěná veranda 24 m2. Na pozemku je pramen s užitkovou vodou, čerpadlem vedenou na terasu. Na pozemek a do chaty zavedena elektřina 220 V. V severovýchodní části na pozemku u chaty stojí chemická toaleta. Celý pozemek je oplocen. Příjezd až k pozemku není možný, je možné zaparkovat na parkovišti u hlavní silnice Plzeň-Nýřany. Do obce je zavedena městská hromadná doprava z CAN Plzeň. V obci je veškerá občanská vybavenost. Doporučuji.

1 150 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 15
Prodej zahrady, 4656 m², Železná Ruda

Prodej zahrady, 4656 m², Železná Ruda

Debrník, Železná Ruda

Prodej pozemku o celkové výměře 4 656 m2, který se nachází na začátku obce Alžbětín u Železné Rudy. Pozemek je vedený v katastru nemovitostí jako vodní plocha a nelze na něm stavět rekreační ani jiné budovy. Částí pozemku protéká potok Řezná a částí pozemku vzduchem prochází vysoké napětí. K pozemku je přístup z obecní komunikace, která propojuje Alžbětín z nedalekým Debrníkem. Pozemek je vhodný na využití při různých trzích nebo jiných volnočasových aktivitách.

931 200 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 7
Prodej zahrady, 355 m², Tachov

Prodej zahrady, 355 m², Tachov

Tachov

Prodej zahrady v nejžádanější chatové oblasti na Minerálce v Tachově. Na pozemku stojí rekreační chata k odpočinku. Je zde vlastní studna na pozemku, odpady jsou svedený do trativodu. Celý objekt je oplocený a zahrada je udržována. Pro více informací kontaktujte makléře.

460 500 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 11
Prodej zahrady, 387 m², Chodová Planá

Prodej zahrady, 387 m², Chodová Planá

Chodová Planá

Prodej zahrady o výměře 387 m2 v klidné části městys Chodová Planá. Součástí zahrady je dřevěná chatka o velikosti 12 m2 s připojením k elektrické síti. Velmi klidná lokalita pozemku je ideálním místem k odpočinku a relaxaci. Pro více informací kontaktujte makléře. S vyřízením financování rádi poradíme.

690 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 10
Prodej zahrady, 108 m², Nová Ves

Prodej zahrady, 108 m², Nová Ves

Nová Ves, Nová Ves

Prodej zahrady o celkové výměře 108 m2, která se nachází v obci Nová Ves, nedaleko Plzně. Zahrada je v intravilánu obce.

931 200 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 3
Prodej zahrady, 32000 m², Tymákov okr. Plzeň-město

Prodej zahrady, 32000 m², Tymákov okr. Plzeň-město

Tymákov, Tymákov

Prodej souboru pozemků v obci Tymákov, který je možné využít pro ohrazenou pastvu koní, je přípustné umístit seníky, přístřešky, odpočívadla pro koně, viz. vizualizace na fotkách. Další část pozemku je možné využít pro sadovnictví, pěstování rostlin pro zahradnictví. Je přípustné umístit stavbu pro skladování plodin. Zbývající část je možné využít jako zahradu. Je nepřípustné umístit stavbu pro rekreaci (rekreační chatu, chalupu, domek). Žádné sítě nejsou zavedené. Elektřina je v dosahu, vodu je potřebné řešit vrtem a odpad dle účelu využití septikem, či ČOV. Kontaktujte makléřku pro prohlídku.

5 450 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 12
Prodej, zahrada, 660 m2, Mladotice

Prodej, zahrada, 660 m2, Mladotice

Mladotice

Prodej pozemku v Mladoticích vhodný jako zahrada, o výměře cca 660 m2. Pozemek se nachází v centru obce. Přístup na pozemek je z veřejné komunikace, inž. sítě na hranici pozemku. Více info u makléře. Doporučujeme prohlídku

400 000 Kč

Stav: Dobrý

před 9 měsíci 11
Prodej zahrady, 1966 m², Příšov

Prodej zahrady, 1966 m², Příšov

Příšov, Příšov

Nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 1966 m2, který je územním plánem schválený pro hromadnou rekreaci, což znamená možnost postavit dvě a více chat, rekreačních objekt apod. Přes silnici jsou vedené inženýrské sítě- veřejný vodovod elektřina (viz schéma v inzerci). Více informací u makléře, se kterým si domluvíte prohlídku.

0 Kč

Stav: Dobrý

před 9 měsíci 7
Prodej, zahrada, 2174m2, Domažlice, Na Hvízdalce

Prodej, zahrada, 2174m2, Domažlice, Na Hvízdalce

Dolejší Předměstí, Domažlice

Nabízíme Vám k prodeji zahradu o celkové výměře 2174 m2, která se nachází v klidné části Domažlic - Na Hvízdalce. Pozemek je v územním plánu veden jako "plochy zemědělské - zahrady a sady". Zahrada je svahovitě kaskádovitá se starými ovocnými stromy a celkově oplocená. Umístění zahrady nabízí využítí k sadařství, zahradničení, k chovu drobné zvěře či relaxaci. S financováním Vám rádi pomohou naši finanční specialisté.Doporučujeme prohlídku.

0 Kč

Stav: Špatný

před 9 měsíci 11
Prodej zahrady, 18568 m², Mezholezy

Prodej zahrady, 18568 m², Mezholezy

Mezholezy

Nabízíme k prodeji soubor deseti parcel o celkové výměře 18 568 m2. Pozemky se nachází v okrajové části obce Mezholezy u Horšovského Týna. V současné době jsou parcely vedené v územním pánu obce jako chatová osada a veřejná zeleň. Více informací Vám sdělí makléř na prohlídce. S financováním Vám pomůže náš specialista.

1 370 000 Kč

Stav: Dobrý

před 9 měsíci 9

Doporučené realitní kanceláře

-->