Jak se bránit proti bezesným nocím?

Každý muž by měl ve svém životě postavit dům, zasadit strom a zplodit syna. Jak moc nesnadné úkoly to jsou, moc dobře ví každý, kdo se o jejich splnění někdy pokusil. Zejména, co se stavby týče, je třeba počítat s velkými nároky na čas, nervy i peníze.

Jak se bránit proti bezesným nocím?

Pokud už patříte mezi ty, kteří dílo dokonali a užívají si zaslouženého klidu, věřte, že ve většině případů jde o klid pouze dočasný. Majitel realit se totiž záhy začne bát o to, aby mu jeho nemovitost někdo nepoškodil nebo mu ji nezničily přírodní živly. Jak se bránit proti bezesným nocím, které v souvislosti s obavami přicházejí?

Pojistka jako jistota

Jedinou jistotou v boji proti nejistotě je majetkové pojištění s názvem Bezpečný domov plus. Pojistit lze rodinný dům až se dvěma byty, stavbu, domácnost, ale i podnikatelské a hospodářské budovy, vybavení kanceláře neb třeba garáž. Limit odpovědnosti je stanoven až na 10 milionů korun.

Pojistku lze uplatnit na základní i katastrofická rizika, s cílem minimalizovat jejich dopady. Ať už jde o živelné pohromy, jako jsou vichřice, kroupy nebo záplavy, nebo například vandalismus a ataky lupičů. Pojištění nemovitosti a domácnosti lze zřídit on-line podle metrů čtverečních obytné plochy.

Pojistka proti blbosti

Se škodami na majetku je úzce spojeno i pojištění odpovědnosti za škodu. Chrání celou rodinu před nešťastnými náhodami a haváriemi, které neúmyslně ničí majetek toho druhého. S pojistkou „proti blbosti“ se už nemusíte bát toho, že omylem zraníte někoho při sportu, rozbijete sousedovi okno, zabouchnete si dveře nebo ztratíte klíče. I na tohle všechno pojištění odpovědnosti pamatuje.

Využít můžete i nonstop asistenci zdarma pro pomoc v nouzi. Smlouva se sjednává na dobu neurčitou s platností již od následujícího dne. ERGO pojišťovna nabízí tu nejlepší možnost, jak majetek správně zajistit proti nenadálým situacím.

Přehled všech článků

Archiv článků

27. 03. 20 Jak se bránit proti bezesným nocím?

09. 04. 18 Stěhování bytu do zahraničí

26. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Plzeňském kraji

21. 03. 18 Kde v domácnosti vzniká prostor pro úsporu elektřiny

Město Plzeň se nejčastěji spojuje s pivem a kvalitním hokejem. Tento region však kromě dobrého piva a hokeje nabízí pestré možnosti trávení dovolené během celého roku. Pokud chcete poznávat Plzeň a okolí, doporučujeme Vám pěkné ubytování na stránce ubytování v Plzni. Množství přírodních i historických krás na Vás čeká přímo v Plzni ale také v nedalekém Českém lese a i na nedaleké Šumavě. Pokud plánujete dovolenou mimo města a chcete si užívat přírodu, určitě si rezervujte ubytování v Českém lese nebo ubytování na Šumavě. Jsme přesvědčeni o tom, že zažijete dovolenou přesně podle vašich představ.

Moderní bydlení v Praze 9: Byty Nad Krocínkou s parkováním a zelení. Ideální pro rodiny i investory!

Developerské projetky, novostavby Praha od Faraon reality.

-->