Jak se bránit proti bezesným nocím?

Každý muž by měl ve svém životě postavit dům, zasadit strom a zplodit syna. Jak moc nesnadné úkoly to jsou, moc dobře ví každý, kdo se o jejich splnění někdy pokusil. Zejména, co se stavby týče, je třeba počítat s velkými nároky na čas, nervy i peníze.

Jak se bránit proti bezesným nocím?

Pokud už patříte mezi ty, kteří dílo dokonali a užívají si zaslouženého klidu, věřte, že ve většině případů jde o klid pouze dočasný. Majitel realit se totiž záhy začne bát o to, aby mu jeho nemovitost někdo nepoškodil nebo mu ji nezničily přírodní živly. Jak se bránit proti bezesným nocím, které v souvislosti s obavami přicházejí?

Pojistka jako jistota

Jedinou jistotou v boji proti nejistotě je majetkové pojištění s názvem Bezpečný domov plus. Pojistit lze rodinný dům až se dvěma byty, stavbu, domácnost, ale i podnikatelské a hospodářské budovy, vybavení kanceláře neb třeba garáž. Limit odpovědnosti je stanoven až na 10 milionů korun.

Pojistku lze uplatnit na základní i katastrofická rizika, s cílem minimalizovat jejich dopady. Ať už jde o živelné pohromy, jako jsou vichřice, kroupy nebo záplavy, nebo například vandalismus a ataky lupičů. Pojištění nemovitosti a domácnosti lze zřídit on-line podle metrů čtverečních obytné plochy.

Pojistka proti blbosti

Se škodami na majetku je úzce spojeno i pojištění odpovědnosti za škodu. Chrání celou rodinu před nešťastnými náhodami a haváriemi, které neúmyslně ničí majetek toho druhého. S pojistkou „proti blbosti“ se už nemusíte bát toho, že omylem zraníte někoho při sportu, rozbijete sousedovi okno, zabouchnete si dveře nebo ztratíte klíče. I na tohle všechno pojištění odpovědnosti pamatuje.

Využít můžete i nonstop asistenci zdarma pro pomoc v nouzi. Smlouva se sjednává na dobu neurčitou s platností již od následujícího dne. ERGO pojišťovna nabízí tu nejlepší možnost, jak majetek správně zajistit proti nenadálým situacím.

Přehled všech článků

Archiv článků

27. 03. 20 Jak se bránit proti bezesným nocím?

09. 04. 18 Stěhování bytu do zahraničí

26. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Plzeňském kraji

21. 03. 18 Kde v domácnosti vzniká prostor pro úsporu elektřiny

Město Plzeň se nejčastěji spojuje s pivem a kvalitním hokejem. Tento region však kromě dobrého piva a hokeje nabízí pestré možnosti trávení dovolené během celého roku. Množství přírodních i historických krás na Vás čeká přímo v Plzni ale také na nedaleké Šumavě. Pokud chcete poznávat Plzeň a okolí, doporučujeme Vám pěkné ubytování na stránce ubytování Plzeň. Pokud plánujete dovolenou mimo města a chcete si užívat přírodu, nevynechejte stránku ubytování Šumava, kde si vyberete ubytování podle Vašich představ ve spolupráci s portálem MegaUbytko.cz

Hledáte vhodnou lokalitu pro bydlení v Praze? Atraktivní developerské projekty Praha od FINEPU vás jistě zaujmou!

Zámečnictví - instalatérství Jan Kavkla nabízí Prodej tepelných čerpadel včetně jejich instalace a servisu.

Navštívili jste již Zámek Kozel, Hrad Radyně nebo rozhlednu Chlum? Toto všechno najdete právě v okolí Plzně. Neváhejte a Zamluvte si dovolenou za skvělé ceny přímo u ubytovatele na ubytování Plzeň. Vyberte si z chat, penzion i hotelů. Na portálu Hauzi.cz se inspirujte tipy na výlety v sekci blog.

Developerské projetky, novostavby Praha od Faraon reality.

-->