Domy, chalupy na prodej Plzeňský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 40
Prodej, chalupa 3+kk, 324 m2, Čejkovy

Prodej, chalupa 3+kk, 324 m2, Čejkovy

Čejkovy, Hrádek

Prodej chalupy o dispozici 3+kk o celk. výměře 324 m2 v obci Čejkovy. Dům k celkové rekonstrukci, podsklepený, možnost půdní vestavby. Součást domu chlév a stodola. Topení lokální - tuhá paliva, voda - nutno udělat vrt a septik. Veškerá občanská vybavenosti v obci Hrádek u Sušice - 5 km, Sušice 10 km. Doporučujeme prohlídku. S financováním Vám pomohou naši finanční specialisté.

350 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 hod. 20
Prodej, chalupa, 200m2, Řemešín u Kralovic

Prodej, chalupa, 200m2, Řemešín u Kralovic

Řemešín, Kralovice

Nabízíme k prodeji chalupu a zahradu v obci Kralovice - Řemešín. Na pozemku je vlastní studna a septik. Dům je k dispozici ihned. V domě se nachází prostorné místnosti, situované v retro stylu, takto vybaven i zůstane. Je zde možná půdní vestavba, tedy možnost vystavění dalších místností. Zahrada má ráz ovocného sadu a je zde zákoutí pro altán. Občanská vybavenost je v blízké obci Kralovice, včetně základní školy a školky. Plzeň je vzdálená 37 km. Jde o velmi klidné místo, v okolí se nachází krásná příroda. Bližší informace získáte u makléře.

2 450 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 16
Prodej, chalupy ,1336 m2, Strážovice

Prodej, chalupy ,1336 m2, Strážovice

Strážovice, Pačejov

Prodej chalupy o dispozici 2+1 s celkovou výměrou pozemku 1336 m2 v klidné obci Strážovice u Pačejova. Dům před 5ti lety prošel částečnou rekonstrukcí jako je nová střecha, euro okna a nové vstupní dveře. Dům je možno vytápět až 3mi kamny na tuhá paliva nebo elektrickým přímotopem. V obci zajištěná obecná pitná voda, teplou vodu zajištují bojlery. Kanalizace výhledově v budoucnu, nyní je zde septik. Možno předělat podkroví na obytné místnosti, je zde i střešní okno. Pozemek obehnán budovami a plotem, díky tomu je na zahradě naprosté soukromí. Budovy které k chalupě náleží sloužili jako garáž, chlév a stodola s podsklepením. Na pozemek přístup ze dvou stran. Naproti domu v dosahu hospoda, rybník a autobusová zastávka. V 1km vzdáleném Pačejově občanská vybavenost a vlak. Skvělé místo pro víkendové odpočinky. Možno zde i trvale bydlet. Nutno vidět. Prohlídky možné po domluvě. S financováním pomůže naše hypocentrum.

1 221 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 25
Prodej, chalupa, 764 m2, Žihobce

Prodej, chalupa, 764 m2, Žihobce

Bílenice, Žihobce

Nabízíme k prodeji chalupu v podhůří Šumavy v klidné části obce Bílenice. Celková plocha nabízené nemovitosti je 764 m2 a zastavěná plocha domu je 116 m2. Dispozice poloviny domu je prostorné 1+1 se sociálním zařízením. Druhá polovina domu slouží jako dílna a sklad, je možno upravit též na bydlení. Veřejný vodovod, vlastní studna, septik s přepadem do trativodu, elektřina 220/380 V. Lyžařský areál Javorník 17 km, Kašperské Hory 17 km, Zadov 28 km. Cena nemovitosti nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí. Zajistíme nejvýhodnější financování. Více informací Vám rádi poskytneme v RK.

940 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 14
Prodej, chalupa, 2+1, 745 m2, Kožlany

Prodej, chalupa, 2+1, 745 m2, Kožlany

Kožlany

Prodej chalupy v původním stavu o dispozici 2+1 v obci Kožlany, Plzeň - sever. Dům částečně podsklepený, na pozemku garáž s dílnou, kůlna, kotelna a druhý sklep částečně pod udržovanou zahradou s ovocným sadem, kopaná studna. Vytápění řešeno plynovým kotlem, v koupelně vana a umyvadlo, ohřev vody el. bojlerem. V podkroví možnost vybudovat další pokoje. Obývací pokoj na jižní stranu, komora, samostatné WC, z kuchyně průchod do komory a ložnice. Napojeno na vodovod. V místě kompletní občanská vybavenost, dobré dopravní spojení.

1 435 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 25
Prodej, chalupa, 140 m2, Hracholusky

Prodej, chalupa, 140 m2, Hracholusky

Hracholusky, Úlice

Nabízíme k prodeji chalupu s velkým pozemkem 1703 m2, 955 m2 je ostatní plocha. Chalupa je ve stavu pro kompletní rekonstrukci. Do nemovitosti je zaveden plyn, elektřina a voda z vlastní studny. Odpad je do septiku. Vodovodní řad je v ulici. Vytápění tuhými palivy a kamny Waw. Na pozemku jsou dvě stavby, zahradní domek a vejminek ve špatném stavu. Nemovitost se nachází 300 m od vodní nádrže Hracholusky. Do stříbra je 17 km a do Plzně 19 km. Klidné prostředí s dostupností obou měst i autobusy i ČD. Doporučujeme.

1 275 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 16
Prodej, chalupa, Horažďovice - Babín u Horažďovic

Prodej, chalupa, Horažďovice - Babín u Horažďovic

Babín, Horažďovice

Prodej chalupy s pozemkem o celkové ploše 3211 m2. Nemovitost se nachází v klidné obci Babín vzdálené 3 km od Horažďovic. Jedná se o budovu bývalého hostince, na který navazují hospodářské budovy, které vytváří uzavřený dvůr poskytující dostatek soukromí. Na obytné části byla započatá rekonstrukce, v současné době lze využívat ložnici, koupelnu a kuchyni, na kterou navazuje místnost bývalého sálu hostince, ve kterém lze vybudovat několik obytných místností nebo samostatnou bytovou jednotku. Po hranici pozemku teče potok. Více info v RK. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

1 585 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 19
Prodej, chalupa, 100 m2, Slatina

Prodej, chalupa, 100 m2, Slatina

Slatina, Slatina

Exkluzivně nabízíme k prodeji chalupu se započatou rekonstrukcí, která zahrnuje plastové rozvody odpadu a vody, elektřinu 220/380 V, Eurookna, rozvody topení a zateplení domu s novou střešní krytinou. Rekonstrukce je prováděna od roku 2014 až 2017. Nachází se zde obývací pokoj, kuchyně, koupelna a půdní prostor, ve kterém lze vybudovat byt 3+kk. Současným zdrojem vody je obecní studna před domem. Na pozemku u domu je připravena základová deska pro garáž. Dům poskytuje bydlení v klidné lokalitě. Doporučujeme prohlídku.

640 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 22
Prodej, zemědělská usedlost, 3360 m2, Žihobce - Rozsedly

Prodej, zemědělská usedlost, 3360 m2, Žihobce - Rozsedly

Rozsedly, Žihobce

Nabízíme k prodeji zemědělskou usedlost o celkové ploše 3360 m2 v obci Rozsedly. Objekt je určen k rekonstrukci, dům je napojen na veřejný vodovod, veřejnou kanalizaci a el. energii. Součástí prodeje je i rozsáhlá zahrada o velikosti 1979 m2. Nedaleká obec Žihobce je vyhledávanou destinací kvůli rekreačnímu a sportovnímu areálu s koupalištěm. Více info o nemovitosti vám rádi poskytneme v RK.

890 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 9
Prodej, chalupa 4+1, Klášter

Prodej, chalupa 4+1, Klášter

Klášter, Klášter

Prodej netradičně řešené chalupy po rekonstrukci na vlastním pozemku o CP 1188 m2. Zahrada je po celé délce oplocena a tudíž skýtá naprosté soukromí. Na pozemku se nachází dvě velké stodoly, sklep a dílna. Do chalupy zavedena voda z kopané studny. Vytápění řešeno kombinovaným plynovým kotlem a kamny na tuhá paliva. Rekonstrukce probíhala v letech 2005-2010. Nová izolace podlah, elektřina, rozvody topení a plynu. Nové rozvody vody a odpadů. Dům má novou střechu, okapy. Částečná výměna špaletových oken. Zajímavá a vyhledávaná lokalita s výhledem na kulturní památku Zelenou Horu. Zajistíme výhodné financování. Doporučujeme prohlídku. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

2 450 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 17

Doporučené realitní kanceláře