Domy, chalupy na prodej Plzeňský kraj

Prodej, chalupa, 80 m2, Slatina

Prodej, chalupa, 80 m2, Slatina

Slatina, Slatina

Exkluzivně nabízíme k prodeji chalupu se započatou rekonstrukcí, která zahrnuje plastové rozvody odpadu a vody, elektřinu 220/380 V, Eurookna, rozvody topení a zateplení domu s novou střešní krytinou. Rekonstrukce je prováděna od roku 2014 až 2017. Nachází se zde obývací pokoj, kuchyně, koupelna a půdní prostor, ve kterém lze vybudovat byt 3+kk. Současným zdrojem vody je obecní studna před domem. Na pozemku u domu je připravena základová deska pro garáž. Dům poskytuje bydlení v klidné lokalitě. Doporučujeme prohlídku.

700 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 21
Prodej, chalupa 7+1, 405 m2, Merklín

Prodej, chalupa 7+1, 405 m2, Merklín

Merklín

Nabízíme k prodeji rodinný dům s nádvořím, zahradou a stodolou, v obci Merklín. Je zde klidná lokalita s kompletní občanskou vybaveností a všestrannou realizací. Možnost drobného hospodaření i podnikání. Rodinný dům je vhodně řešen i pro ateliéry a pořádání společenských událostí. Dům je ihned k nastěhování. Dispozičně je zde pět obytných místností s možností dokončení dalších podkrovních místností (nyní ateliér s přípojkou vody a odpadem). Vytápění je kotlem na tuhá paliva, elektrokotel a možnost připojení na plyn. Voda je z vlastní studny, kanalizace veřejná, garáž pro osobní auto, skladovací místnosti, velká prostorná podsklepená stodola s možností různého využití. Za stodolou je relaxační zóna s grilem. Uzavřená zahrada s živým plotem, místo pro bazén, soukromí. Doporučuji.

2 990 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 3 týdny 12
Prodej, chalupa, 213 m², Úterý, Plzeň - sever

Prodej, chalupa, 213 m², Úterý, Plzeň - sever

Úterý

Prodej venkovské chalupy v obci Úterý, okr. Plzeň - sever, na pozemku o velikosti 213 m2. Chalupa o velikosti 5+1 s částečným podsklepením a půdou. Lze zde vybudovat půdní vestavby. Zavedena kanalizace, obecní vodovod, el. energie. Ústřední topení na tuhá paliva. V roce 2000 byla provedena částečná rekonstrukce voda v plastu, nová okna - opravy. Obec Úterý památkově chráněna, dům v památkové zóně. Možnost získání dotací. V obci škola , školka, obchod, restaurace, pošta. Do obce jezdí autobus. Chalupa dvoupodlažní, zděná, horní podlaží hrázděné zdivo. Doporučuji prohlídku s financováním rádi pomůžeme. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

749 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 15
Prodej, chalupa 4+1, 530 m2, Dlouhá Ves

Prodej, chalupa 4+1, 530 m2, Dlouhá Ves

Dlouhá Ves

Prodej chalupy s pozemkem o výměře 1 013 m2 v obci Dlouhá Ves u Sušice. Dům je určen ke kompletní rekonstrukci, případně je možné využít místo ke stavbě nového objektu.. Pro více informací volejte makléře.

775 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 8
Prodej, chalupa 2+kk, 50 m2, Kasejovice

Prodej, chalupa 2+kk, 50 m2, Kasejovice

Kasejovice

Prodej chalupy v klidné části Kasejovic. Dům je řešen dispozičně jako 2+kk. Menší zahrada náležející k domu je vhodná k vybudování rodinného posezení apod. Parkovaní možné v průjezdu domu. Objekt je určen ke kompletní rekonstrukci. Vhodny jak k rekreaci tak k trvalému bydlení. Ihned volný. Hypotéční úvěr zajistíme.

250 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 8
Prodej, chalupa 2+1, 557 m2, Dolany - Komošín

Prodej, chalupa 2+1, 557 m2, Dolany - Komošín

Komošín, Dolany

Na prodej chalupa na polosamotě zvané Komošín, 1 km od obce Dolany, zhruba 6 km od Klatov. Chalupa se nachází v lesích na kopci nad obcí, s dechberoucím výhledem do okolní krajiny. S dalšími 4 domy tvoří téměř soukromovou osadu. Chalupa je 2+1 a její součástí je zděná garáž na auto, kůlna, sklep a prostorná půda. Je připojena na elektřinu, jiné sítě bohužel nejsou k dispozici. Pitná voda se dováží. Vhodní pro toho, kdo vyhledává rekreaci v soukromí, uprostřed panenské přírody.

570 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 30
Prodej, chalupa, 893 m2, Bukovník

Prodej, chalupa, 893 m2, Bukovník

Bukovník, Bukovník

Nabízíme prodej hostince s bytovou jednotkou o celkové ploše 893 m2 v obci Bukovník na Sušicku. K hostinci je menší sál, kuchyně a veškeré sociální zařízení. Součástí bytové jednotky se samostatným vchodem je kuchyně, dva pokoje a sociální zařízení, vstup na prostornou půdu s možností další výstavby. Dům je částečně podsklepen s tesanou studánkou ve skále. U domu je zahrádka s kolnou. Součástí domu je prostorná garáž a další samostatně stojící garáž přes ulici. K domu náleží za vesnicí pozemek o velikosti 286 m2 s příjezdovou cestou. Elektřina 220/380 V. Kupní cena nemovitosti nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí. Zajistíme nejvýhodnější financování. Více informací Vám rádi poskytneme v RK.

1 580 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 25
Prodej, chalupa 2+1, 727 m2, Srbice - Strýčkovice

Prodej, chalupa 2+1, 727 m2, Srbice - Strýčkovice

Strýčkovice, Srbice

Na prodej zachovalá a částečně zrekonstruovaná chalupa v obci Strýčkovice. Dům ležící v udržované zahradě nabízí dvě prostorné obytné místnosti a kuchyni. Je zde vybudována zánovní koupelna se sprchovým koutem a splachovacím záchodem. K dispozici je též sklep a půda, na které je možná vestavba dalších pokojů. Chalupa je napojena na kopanou studnu a je vytápěna lokálně. Zemní plyn je v komunikaci. Ohřev vody zajišťuje bojler. Dům má opravená okna i dveře, má novou fasádu a je ve velmi zachovalém stavu umožňujícím okamžité používání. Kolem pozemku protéká potok, v blízkosti několika málo metrů je také místní koupaliště. Chalupa je umístěna na okraji obce, jen pár metrů od panenské přírody. Ideální pro víkendovou rekreakci, případně i pro stálé bydlení.

1 290 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 24
Prodej, chalupa, Horažďovice - Babín u Horažďovic

Prodej, chalupa, Horažďovice - Babín u Horažďovic

Babín, Horažďovice

Prodej chalupy s pozemkem o celkové ploše 3211 m2. Nemovitost se nachází v klidné obci Babín vzdálené 3 km od Horažďovic. Jedná se o budovu bývalého hostince, na který navazují hospodářské budovy, které vytváří uzavřený dvůr poskytující dostatek soukromí. Na obytné části byla započatá rekonstrukce, v současné době lze využívat ložnici, koupelnu a kuchyni, na kterou navazuje místnost bývalého sálu hostince, ve kterém lze vybudovat několik obytných místností nebo samostatnou bytovou jednotku. Po hranici pozemku teče potok. Více info v RK. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

1 685 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 31
Prodej chalupy, 970 m2, Ostrovce

Prodej chalupy, 970 m2, Ostrovce

Ostrovce, Černošín

Nabízíme k prodeji chalupu 3+1 ke kompletní rekonstrukci v malebné obci Ostrovce. Je zde nový kotel na tuhá paliva, půdní prostory jsou dostatečně velké pro případnou výstavbu obytných místností. Vzdálenost do Stříbra je 13km, kde je veškerá občanská vybavenost. Nízká cena, avšak dle dohody. Doporučuji prohlídku. Možnost úvěru přes naše hypocentrum.

420 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 21