Domy, chalupy na prodej Plzeňský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 46
Prodej, chalupa 2+kk, 1215 m2, Hůrky

Prodej, chalupa 2+kk, 1215 m2, Hůrky

Hůrky

Prodej chalupy v Hůrkách u Rokycan na vlastním pozemku o celkové ploše 1215 m2. Chalupa ve výstavbě, nutno dodělat koupelnu, WC, kuchyňskou linku, podlahy. Do chalupy přiveden proud 380, na pozemku studna. Chalupa se nachází v rekreační chatové osadě, je zde zajištěno dostatečné soukromí v těsné blízkosti polí, luk a hlubokých lesů, ráj houbaření. Škola, školka v nedalekých Rokycanech. Nájezd na dálnici 10 min. Doporučujeme prohlídku. S financováním rádi pomohou naši hypoteční specialisté.

1 270 000 Kč

Stav: Ve výstavbě

před 2 dny 12
Prodej, chalupy,1336 m2, Strážovice u Pačejova

Prodej, chalupy,1336 m2, Strážovice u Pačejova

Strážovice, Pačejov

Prodej chalupy o dispozici 2+1 s celkovou výměrou pozemku 1336 m2 v klidné obci Strážovice u Pačejova. Dům před 5ti lety prošel částečnou rekonstrukcí jako je nová střecha, euro okna a nové vstupní dveře. Dům je možno vytápět až 3mi kamny na tuhá paliva nebo elektrickým přímotopem. V obci zajištěná obecná pitná voda, teplou vodu zajištují bojlery. Kanalizace výhledově v budoucnu, nyní je zde septik. Možno předělat podkroví na obytné místnosti, je zde i střešní okno. Pozemek obehnán budovami a plotem, díky tomu je na zahradě naprosté soukromí. Budovy, které k chalupě náleží sloužili jako garáž, chlév a stodola s podsklepením. Na pozemek přístup ze dvou stran. Naproti domu v dosahu hospoda, rybník a autobusová zastávka. V 1km vzdáleném Pačejově občanská vybavenost a vlak. Skvělé místo pro víkendové odpočinky. Možno zde i trvale bydlet. Nutno vidět. Prohlídky možné po domluvě. S financováním pomůže naše hypocentrum.

1 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 23
Prodej, chalupa 3+1, 1+kk, 725 m2, Dnešice

Prodej, chalupa 3+1, 1+kk, 725 m2, Dnešice

Dnešice

Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Dnešice nedaleko Plzně se dvěma bytovými jednotkami 3+1 a 1+kk se samostatnými vchody, garáží a se zahradou. Dům je situován do dvou nadzemních podlaží. V prvním nadzemním podlaží se nachází byt 1+kk a technické zázemí s kotlem na tuhá paliva s rozvodem do radiátorů. Byt 1+kk má dispozici tvořenou samostatným vstupem do rozlehlé chodby, do velkého pokoje, do sprchového koutu a toalety. Ve druhém nadzemním podlaží je byt 3+1. z prostorné chodby je vstup do prostorného podkroví. Dům je připojen na všechny sítě včetně plynu. Na pozemku se dále nachází garáž, kolna a studna. Kousek od domu je autobusová zastávka.Za domem je výhled na krajinu, V centru obce je lékař, obchod a pošta. Doporučujeme.

2 600 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 14
Prodej, chalupa, 232 m2, Strýčkovice

Prodej, chalupa, 232 m2, Strýčkovice

Strýčkovice, Srbice

Nabízíme Vám prodej chalupy - rodinného domu 4+1 o celkové výměře 232 m2 s garáží pro dvě auta v obci Strýčkovice u Srbic. Konstrukce nemovitosti je smíšená a to z kamene, cihel a tvárnic. V domě najdeme kombinovaný kotel, který zajišťuje ohřev vody a vytápění domu, společně s krbovými kamny. Voda je čerpána z kopané studny a kanalizace je řešena septikem. V obci najdeme koupaliště a autobusovou zastávku. Veškerá občanská vybavenost se nachází v Srbicích 4 km od obce. Doporučujeme prohlídku. S financováním poradíme.

1 880 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 12
Prodej, chalupa, 260 m2, Hejná

Prodej, chalupa, 260 m2, Hejná

Hejná, Hejná

Prodej chalupy o celkové ploše 260 m2. Dům se nachází v klidné vesničce Hejná 5 km od Horažďovic. Chalupa, je zařízena kuchyní se spotřebiči, koupelnu se sprchových koutem a obývací pokoj je zavedena nová elektřina. Vytápění zajišťují kamna na tuhá paliva. Voda je do domu přivedena z vlastního vrtu, odpad sveden do trativodu. Teplá voda řešena bojlerem. V podkroví se dají vybudovat další obytné místnosti. Za chalupou je malý pozemek. V posledních letech prošly interiéry rekonstrukcí. Krásné místo pro rekreaci a odpočinek. Doporučujeme prohlídku. S financováním Vám pomohou naši finanční specialisté.

730 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 35
Prodej, chalupa, 96 m2, Díly

Prodej, chalupa, 96 m2, Díly

Díly, Díly

Prodej chalupy 96 m2 s garáží o celkové výměře 371 m2 v obci Díly nedaleko Domažlic. Jedná se o kompletně podsklepenou, dvojpodlažní chalupu o dispozici 6+1. Vytápění je řešeno ústředním kotlem na tuhá paliva, ohřev vody karmou. Voda je z vlastní studny, ale je možnost se připojit na veřejný vodovod a veřejnou kanalizaci. Dům je určen k rekonstrukci a modernizaci dle vlastního uvážení. Pro více informací kontaktujte makléře.

1 600 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 4 dny 8
Prodej, chalupa, 2285 m2, Buková u Mezholez

Prodej, chalupa, 2285 m2, Buková u Mezholez

Buková, Mezholezy

Prodej chalupy v klidné obci Buková. Chalupa disponuje 3 pokoji, kuchyní a koupelnou. Půdní prostory jsou velice rozsáhlé a lze jej využít jako přestavbu na další obytné místnosti. Chalupa je vytápěna kotlem na tuhá paliva nebo tepelným čerpadlem s rozvodem do všech radiátorů v pokojích. Teplou vodu zajišťuje elektrický bojler. Veškerý odpad jde do septiku. Nemovitost je kompletně obklopena hospodářskými budovami, které náleží k pozemku a jsou také součástí prodeje. Díky těmto budovám jako je stodola, garáž, druhá obyvatelná chalupa se sklepem, dílna a chlévy je zde naprosté soukromí na pozemku. Za stodolou se nachází zahrada, ze které je nádherný výhled do polí a lesů. Možno se dostat z této zahrady i na obecní cestu. Dříve tato nemovitost sloužila jako zemědělská usedlost, o kterou bylo do nedávna dobře postaráno. Všechny budovy mají střechy v dobrém stavu. Chalupa ihned k nastěhování. Veškerá občanská vybavenost je v 15 km vzdáleném Horšovském Týně. Více info a prohlídky u makléře.

2 499 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 16
Prodej, chalupa, 200m2, Řemešín u Kralovic

Prodej, chalupa, 200m2, Řemešín u Kralovic

Řemešín, Kralovice

Nabízíme k prodeji chalupu a zahradu v obci Kralovice - Řemešín. Na pozemku je vlastní studna a septik. Dům je k dispozici ihned. V domě se nachází prostorné místnosti, situované v retro stylu, takto vybaven i zůstane. Je zde možná půdní vestavba, tedy možnost vystavění dalších místností. Zahrada má ráz ovocného sadu a je zde zákoutí pro altán. Občanská vybavenost je v blízké obci Kralovice, včetně základní školy a školky. Plzeň je vzdálená 37 km. Jde o velmi klidné místo, v okolí se nachází krásná příroda. Bližší informace získáte u makléře.

1 900 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 16
Prodej, chalupa, 2331m 2, Horní Bříza

Prodej, chalupa, 2331m 2, Horní Bříza

Horní Bříza, Horní Bříza

Nabízíme k prodeji chalupu o dispozici 3+1 (bývalá zemědělská usedlost) vhodnou k rekonstrukci v obci Horní Bříza. Přízemní stavba je nepodsklepená s půdním prostorem vhodným k vestavbě. Na pozemku se dále nachází dvě prostorné stodoly, garáž a chlévy. IS - voda - vlastní kopaná studna, možnost napojit na veřejný vodovod. Objekt je připojen na veřejnou kanalizaci. Vytápění domu zajišťuje kotel na tuhá paliva s rozvodem ústředního topení. Přípojka na plyn u objektu není. Dům se nachází v historickém jádru obce ve velmi klidném prostředí. Vhodný jak k trvalému bydlení i komerčnímu využití. V Horní Bříze je veškerá občanská vybavenost ( MŠ, ZŠ, obchody) a velmi dobré dopravní spojení. S výhodným financováním rádi pomůžeme.

3 490 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 15
Prodej, chalupa, 213 m², Úterý, Plzeň - sever

Prodej, chalupa, 213 m², Úterý, Plzeň - sever

Úterý

Prodej chalupy v obci Úterý, okr. Plzeň - sever, na pozemku o velikosti 213 m2. Dům o velikosti 5+1 s částečným podsklepením a půdou. Zavedena kanalizace, obecní vodovod, el. energie. Ústřední topení na tuhá paliva. V roce 2000 provedena částečná rekonstrukce, voda v plastu, nová okna - opravy, rozvody topení po celém domě - opravy, kotel nefunkčí, lze nechat vyměnit. Obec Úterý, památkově chráněna oblast, dům v památkové zóně. Lze žádat o dotace. V obci škola , školka, obchod, restaurace, pošta. Do obce jezdí autobus. Rodinný dům dvoupodlažní, zděný, horní podlaží hrázděné zdivo. Více info v RK. Doporučuji prohlídku s financováním rádi pomůžeme. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

699 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 dny 30

Doporučené realitní kanceláře