Domy, rodinné domy na prodej Plzeňský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 309
Prodej, rodinný dům 4+1, Štěnovice, ul. Plzeňská

Prodej, rodinný dům 4+1, Štěnovice, ul. Plzeňská

Štěnovice, Štěnovice

Prodej částečně podsklepeného rodinného domu s garáží, rozlehlou stodolou, zahradním altánem s udírnou a udržovanou okrasnou zahradou s prostorem pro bazén, situovaného v centru obce, avšak v absolutním soukromí a vzhledem k umístění pozemku, navždy bez přímých sousedů. Ústřední vytápění kotlem na tuhá paliva s násypkou, možnost instalace elektrokotle, ohřev TUV el. bojlerem, vlastní kopaná studna, veřejná kanalizace. V obci nákupní středisko, obchody, zdravotní středisko s lékárnou, mateřská škola, základní škola se sportovišti, pošta. Obec je vzdálena cca 4 km od okraje města Plzně. Doporučujeme prohlídku. S případným financováním koupě hypotečním úvěrem, Vám pomohou naši finanční specialisté.

5 850 000 Kč

Stav: Dobrý

před 47 min. 35
Prodej, rodinný dům, 1512 m², Strýčkovice

Prodej, rodinný dům, 1512 m², Strýčkovice

Strýčkovice, Srbice

Exkluzivně nabízíme prodej rodinného domu/chalupy na okraji malebné obce Strýčkovice. Obec se nachází na hranici okresů Domažlice, Klatovy a Plzeň-jih. Rodinný dům je v původním stavu, vhodný k rekonstrukci. Celková zastavěná plocha je 280 m2 - dům má 132 m2, na který je napojena stodola 87 m2 a samostatně stojící garáž 61 m2. Za domem se nachází zahrada o velikosti 1005 m2. Zdrojem vody je kopaná studna. Obec má rozvod zemního plynu, ten se nachází na hranici pozemku. V obci naleznete krásné a udržované obecní koupaliště, které je vzdálené pouhých 350 m od domu. Obec je obklopena krásnou přírodou, lesy, nedaleko se nachází zámek Lázeň, který ve svém krásném zámeckém parku ukrývá kamennou rozhlednu Bolfánek. Prohlídku nemovitosti Vám vřele doporučujeme. S financováním rádi pomůžeme.

2 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 hod. 15
Prodej, rodinný dům, 1536 m2, Honezovice u Stoda

Prodej, rodinný dům, 1536 m2, Honezovice u Stoda

Honezovice, Honezovice

Nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 s možností rozšíření obytné plochy díky půdní vestavbě v obci Honezovice. Dům je částečně podsklepen, má nová plastová okna, vytápěn je kotlem na tuhá paliva s rozvodem do radiátorů do všech místností. Voda je čerpána z vlastní studny, ohřev vody bojlerem, odpady svedeny do veřejné kanalizace (obecní ČOV). Zahrada je prostorná, udržovaná s možností chovu domácích zvířat. K nemovitosti náleží prostorná stodola, ve které se nachází cihlová garáž pro jeden osobní automobil a spousta místa pro uskladnění věcí či zemědělskou techniku. Rodinný dům leží na návsi v klidné obci, 70 m v docházkové vzdálenosti obchod, naproti rybník a malebné okolí. Ideální místo pro rodinu, která hledá klidnou lokalitu pro bydlení. Též možno užívat jako chalupu. Veškerá občanská vybavenost v nedalekém Stodě vzdáleném 8 km nebo v Holýšově - 10 km. Budeme se těšit na prohlídku, s financováním vám zdarma poradí a pomůže naše hypoteční centrum.

2 300 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 hod. 12
Prodej, rodinný dům, pozemek 33858 m², Staré Sedlo

Prodej, rodinný dům, pozemek 33858 m², Staré Sedlo

Staré Sedlo

Nabízíme Vám skvělou investiční příležitost. Prodávané nemovitosti jsou vhodné pro rodinné bydlení a podnikání zároveň. Součástí nabídky je rekonstruovaný rodinný dům o dispozici 2+1 s kotelnou a půdou pro vestavbu bytu. Druhý dům je původní zemědělskou stavbou se sklepem, dílnami, garáží a půdou pro možnou vestavbu. Dům prošel částečnou rekonstrukcí (rozvody elektřiny, topení, voda a odpady). Součástí prodeje jsou dále pozemky o celkové výměře 33 858 m2 vč. zastavěné plochy. S financováním vám rádi poradí naši specialisté. Pro více informací kontaktujte makléře. Zarezervujte si svůj termín při druhém prohlídkovém dni, který se koná 10.8. od 14:00 hod.

7 350 000 Kč

Stav: Dobrý

před 9 hod. 25
Prodej, rodinný dům, 94 m2, 5+kk, Nový Čestín, Mochtín

Prodej, rodinný dům, 94 m2, 5+kk, Nový Čestín, Mochtín

Nový Čestín, Mochtín

Nabízíme k prodeji patrový rodinný dům Atlantiko v rámci developerského projektu, před výstavbou v Novém Čestíně u Klatov. Dům uspokojí svou jednoduchou a praktickou dispozicí čtyřčlennou rodinu. Projektovým řešením sedlové střechy splňuje i ty náročnější podmínky územních plánů. Dům svým venkovským vzhledem je vhodný do původní vesnické zástavby. Dům vhodný i na menší pozemky. Byl kladen důraz na efektivní využití prostoru v domě s malou chodbou, avšak s velkými pokoji. Koupelny, podlahy, okna, dveře, základová deska, elektrické podlahové vytápění, dovoz, montáž, příprava na fotovoltaiku a veškeré prvky potřebné ke kolaudaci jsou součástí ceny na klíč. Pozemek 1600 m2 je mírně svažitý, na okraji obce (číslo nabídky 609875). Klatovy jsou vzdálené 7 km. Doporučujeme.

4 320 082 Kč

Stav: Ve výstavbě

před 9 hod. 17
Prodej, rodinný dům, 3+kk, 69 m2, Nový Čestín, Mochtín

Prodej, rodinný dům, 3+kk, 69 m2, Nový Čestín, Mochtín

Mochtín

Nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu s pozemkem v obci Nový Čestín u Klatov v rámci developerského projektu, před výstavbou. Dřevostavba OHIO svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 3-4 členné rodiny. Praktická dispozice splní nároky investora na kvalitu bydlení. Svým bezbariérovým řešením je i vhodný pro bydlení osob se sníženou pohybovou schopností. Koupelna, podlahy, dveře, základová deska, elektrické podlahové vytápění, dovoz s montáží, příprava na fotovoltaiku a všechny prvky potřebné ke kolaudaci jsou součástí ceny na klíč. Dřevostavbu je možné časem dle potřeby, nebo financí modulově zvětšit na větší dispozici. Zajistíme i stavební povolení. Nízký ekonomický provoz 1500,-Kč/ měsíc. Na mírně svažitý pozemek o velikosti 1600 m2 je zaveden elektrický proud 220 a 380 voltů. Pozemek (č.nab.609875) není oplocený. Doporučujeme.

3 165 112 Kč

Stav: Ve výstavbě

před 9 hod. 10
Prodej, rodinný dům 5+kk, 117 m2, Malesice

Prodej, rodinný dům 5+kk, 117 m2, Malesice

Malesice, Plzeň

Nabízíme vám k prodeji dům střední velikostní kategorie vhodný pro 5-ti člennou rodinu s jasnou dispozicí v přízemí, kde dominuje obývací pokoj s kuchyňskou linkou, koupelnou a pokojem, který lze využít též jako pracovnu. Klidovou část domu tvoří obytné podkroví, kde se nachází 3 ložnice s koupelnou. Proporčně vyvážený venkovní vzhled dovoluje umístění i do původní vesnické zástavby. Pro více informací kontaktujte makléře. Financování rádi zajistí naše hypoteční centrum.

10 256 000 Kč

Stav: Novostavba

před 9 hod. 12
Prodej, rodinný dům 4+kk, 1315 m², Plzeň, ul. U Lesa

Prodej, rodinný dům 4+kk, 1315 m², Plzeň, ul. U Lesa

Malesice, Plzeň

Nabízíme vám moderní patrový rodinný dům vhodný pro 4 – 5 člennou rodinu, která má ráda inovativní a jednoduchý styl. V přízemí dominuje prostorný obývací pokoj s kuchyní a jídelnou. V přední části přízemí je velká koupelna a prostorný pokoj, vhodný jako pracovna, či samostatný pokoj některého člena rodiny. Úložné prostory jsou řešeny pod schodištěm a přípravou pro vestavěné skříně. Dům má zónově oddělenou dispozici, kde společenská část se nachází v přízemí a klidová část ve 2NP. Obě podlaží jsou bohatě prosvětlené velkými skleněnými plochami. Plnohodnotná podkrovní část je zajištěna pultovou střechou s atikou. V případě zájmu neváhejte kontaktovat makléře. S financováním vám rádi pomůžeme.

10 320 000 Kč

Stav: Novostavba

před 9 hod. 10
Prodej, rodinný dům, 5+kk+2G, 185 m2, Plzeň, ul. U Lesa

Prodej, rodinný dům, 5+kk+2G, 185 m2, Plzeň, ul. U Lesa

Malesice, Plzeň

Nabízíme vám moderní 5-ti pokojový přízemní dům s dvojgaráží, určený pro náročnější klienty, který je vhodný na větší pozemek. Dvouzónová dispozice domu rozděluje společenskou část od odpočinkové. Těžištěm domu je prostorný obývací pokoj spojený s jídelnou a kuchyní do jednoho velkoprostoru. Moderní, avšak praktická dispozice domu s dostatkem úložných prostor. Dům prosvětlují velké prosklené plochy ve vazbě na terasu. Kombinace omítky a imitace kamenného obkladu dává domu atraktivní vzhled. Zabudované exteriérové žaluzie zvyšují tepelný komfort a bezpečnost. Pro více informací kontaktujte makléře. Finance vyřeší naši hypoteční specialisté.

10 700 000 Kč

Stav: Novostavba

před 9 hod. 9
Prodej, rodinný dům, 2188 m², Letkov, ul. Šeříková

Prodej, rodinný dům, 2188 m², Letkov, ul. Šeříková

Letkov, Letkov

V rámci developerského projektu Vám nabízíme patrový rodinný dům 190 m2 zastavěné plochy se třemi bytovými jednotkami 3+kk 66 m2 na pozemku o velikosti 2188 m2 v obci Letkov.V domě se nachází tři bytové jednotky o velikosti 66 m2 ke každé náleží sklep cca 2 m2, garáž 21 m2, parkovací stání před garáží a byty v patře mají balkon o velikosti 8 m2. Ke každému bytu náleží malá zahrádka. Rodinný dům lze využít jako vícegenerační nebo lze bytové jednotky rozprodat nebo pronajímat. Financování zajistíme. V případě dotazů neváhejte kontaktovat makléře.

19 800 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 9 hod. 10

Doporučené realitní kanceláře

-->