Domy, rodinné domy na prodej Plzeňský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 223
Prodej, rodinný dům, Plasy, Luční ul.

Prodej, rodinný dům, Plasy, Luční ul.

Plasy

Prodej jedné poloviny rodinného domu, 2+1 ve které je započatá rekonstrukce, skopané zdivo, vyvložkovaný komín atd.. Dále je zde podkroví s možností k vybudování další bytové jednotky o velikosti 90 m2. K domu náleží spoluvlastnický podíl pozemku, na kterém se studna. Veřejná kanalizace, veřejný vodovod a plyn na hranici pozemku.Investiční příležitost. Možnost financování hypotečním úvěrem, který za Vás rádi vyřídíme.

898 000 Kč

Stav: Ve výstavbě

před 8 hod. 8
Prodej, rodinný dům, 5+1, 1167 m2, Krsy

Prodej, rodinný dům, 5+1, 1167 m2, Krsy

Krsy

Prodej rodinného domu v klidné obci Krsy. Dům se nachází v centru této obce. Rodinný dům postaven v 19. století nabídne prostor o šesti obytných místnostech se dvěmi koupelnami a toaletami v každém patře. Z části dům podsklepen. Prostornou půdu lze možno využít pro přístavbu obytných místností v podkroví. Vytápění nemovitosti zajišťuje kotel na tuhá paliva s rozvodem do radiátorů ve všech místnostech. Teplou vodu zajišťuje bojler. Voda dovedena z obecního řadu. Odpady svedeny do kanalizace. Nemovitost v zachovalém stavu. V případě rekonstrukce čela domu nutno respektovat památkářské normy. Součástí domu je i prostorná rovinatá zahrada. V obci obchod, spoj meziměstských autobusů. Veškerá občanská vybavenost v Plzni - 20 minut jízdy. Pro více informací a domluvu prohlídky kontaktujte makléře. S financováním rádi poradíme přes naše hypocentrum.

1 371 000 Kč

Stav: Dobrý

před 12 hod. 14
Prodej, rodinný dům, 6+kk, 5790 m2, Horšice

Prodej, rodinný dům, 6+kk, 5790 m2, Horšice

Horšice, Horšice

Nabízíme vám prodej rodinného domu o celkové ploše 5790 m2 v obci Horšice 9 km od Přeštic. Nemovitost se nachází v klidné části obce, kde najdeme poštu, mateřskou a základní školu, autobusovou zastávku a obchod. Dům je dispozičně řešen 6+kk. K nemovitosti náleží dílny a zahradní dům s přístřeškem. Vytápění domu zajišťuje tepelné čerpadlo + krbová kamna. Ohřev vody zajišťuje taktéž tepelné čerpadlo + záložní bojler. Vodovodní řád je napojen na kopanou studnu a odpad je sveden do septiku. Aktivně můžete odpočívat ve vlastním krytém bazénu, venkovní vířivce, sauně a pokud byste neměli dost, můžete si zahrát na vlastním kurtu s umělým povrchem tenis. S financováním zdarma poradíme. V případě zajmu kontaktuje makléře.

13 450 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 13 hod. 22
Prodej, rodinný dům, 232 m2, Strýčkovice

Prodej, rodinný dům, 232 m2, Strýčkovice

Strýčkovice, Srbice

Nabízíme Vám prodej chalupy - rodinného domu 4+1 o celkové výměře 232 m2 s garáží pro dvě auta v obci Strýčkovice u Srbic. Konstrukce nemovitosti je smíšená a to z kamene, cihel a tvárnic. V domě najdeme kombinovaný kotel, který zajišťuje ohřev vody a vytápění domu, společně s krbovými kamny. Voda je čerpána z kopané studny a kanalizace je řešena septikem. V obci najdeme koupaliště a autobusovou zastávku. Veškerá občanská vybavenost se nachází v Srbicích 4 km od obce. Doporučujeme prohlídku. S financováním poradíme.

1 680 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 13 hod. 10
Prodej, rodinný dům, 1760 m2, Bezvěrov - Chudeč

Prodej, rodinný dům, 1760 m2, Bezvěrov - Chudeč

Chudeč, Bezvěrov

Předmětem prodeje je rodinný dům 3+1 o celkové výměře 1760 m2 v obci Chudeč. Nemovitost je částečně podsklepená s možností půdní vestavby. Vytápění domu je řešeno kotlem na tuhá paliva, ohřev vody zajišťuje bojler a kanalizace je řešena septikem. Nemovitost je v dobrém stavu, náleží k ní rozsáhlý pozemek s ovocným sadem, garáží s kůlnou a je možna k okamžitému nastěhování. Veškerá občanské vybavenost je vzdálená 3 km v obci Bezvěrov. S financováním rádi poradíme.

1 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 13 hod. 11
Prodej, rodinný dům 7+1, 999 m2, Dobřív - Rokycany

Prodej, rodinný dům 7+1, 999 m2, Dobřív - Rokycany

Dobřív, Dobřív

Prodej rodinného domu o dispozici 7+1 kolaudovaného v r. 2000. Dům se nachází v klidné části obce Dobřív s výhledem do krajiny, jen pár metrů od chráněné krajinné oblasti Brdy. Náleží k němu zahrada o výměře 999 m2 se zastřešeným bazénem a přilehlou garáží. Prodej je včetně veškerého vybavení (Whirlpool, kulečníku, solária, sauny a nábytku). Vytápění domu zajišťuje plynovým kotel formou podlahového vytápění, v domě je také klimatizace. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci i vodovod. V obci Dobřív, školka, pošta, obchody, pohostinství, sportoviště a autobusové spojení. Doporučujeme prohlídku této nemovitosti

6 900 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 15 hod. 34
Prodej, rodinný dům, 3+1, 589 m2, Spálené Poříčí

Prodej, rodinný dům, 3+1, 589 m2, Spálené Poříčí

Spálené Poříčí

Nabízíme prodej rodinného domu 3+1 ve Spáleném Poříčí. Dům o podlahové ploše 98 m2 je určen k rekonstrukci. Dispozice domu jsou rozděleny na kuchyň, dva obytné pokoje, obývací pokoj a koupelnu s WC. Půdní prostory jsou vhodné k půdní vestavbě. Dům je napojen na elektřinu, veřejnou kanalizaci a vlastí studnu. Plyn a veřejný vodovod je v ulici před domem. Nedílnou součástí prodeje je zahrada o velikosti 433 m2. Přiložená vizualizace naskýtá pohled na možnou rekonstrukci interiéru domu, kterou Vám můžeme zrealizovat. Na případné otázky Vám rádi odpovíme. Cena zahrnuje kompletní právní servis.

950 000 Kč

Stav: Dobrý

před 18 hod. 19
Prodej, rodinný dům, 400 m2, Chotěšov, ul. Hřbitovní

Prodej, rodinný dům, 400 m2, Chotěšov, ul. Hřbitovní

Chotěšov, Chotěšov

Prodej rodinného domu v obci Chotěšov ul. Hřbitovní o celkové výměře 400 m2. Dispozičně je řešen jako 3+kk o výměře 58 m2. V prvním patře nalezneme 2 místnosti a toaletu. V druhém patře se nachází půdní vestavba, také se samostatnou toaletou. Vytápění je řešené elektrickým kotlem a teplou vodu zajišťuje bojler. Voda je napojena na veřejný vodovod. Odpady svedeny do veřejné kanalizace. Na pozemek jsou dovedeny všechny inženýrské sítě. Vrtaná studna na vlastním pozemku. Vedle domu se nachází další stavba, kterou je možné využívat např. na posezení s přáteli. Více informací a domluva prohlídky u makléře. S financováním rádi poradíme přes naše hypocentrum.

1 850 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 20 hod. 19
Prodej, rodinný dům, 532 m2, Domaslav

Prodej, rodinný dům, 532 m2, Domaslav

Domaslav, Lestkov

Prodej rodinného domu v klidné obci Domaslav. Dům je podsklepen, v těchto prostorách se nachází zbudovaná posilovna a bar. V prvním patře jsou denní místnosti jako je obyvák s kuchyní. V patře pak najdeme ložnici a pokoje. Dům vytápěn kamny na tuhá paliva, do domu zavedena voda z obecního řadu, teplou vodu zajišťuje bojler. Z pozemku je krásný výhled na okolní přírodu a lesy. Vhodné bydlení pro člověka, který chce bydlet v přírodě a nevadí mu dojet si za občanskou vybaveností pár kilometrů. Veškerá občanská vybavenost v Plané u Mariánských Lázní nebo v nedalekém Stříbře 15 min. Doporučuji prohlídku. Více informací u makéře. Financování možné přes naše hypocentrum.

3 276 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 20 hod. 18
Prodej, rodinný dům, 536 m2, Rokycany, ul. Mládežníků

Prodej, rodinný dům, 536 m2, Rokycany, ul. Mládežníků

Nové Město, Rokycany

Prodej přízemního rodinného domu s částečným podkrovím a podsklepením, který se nachází v širším centru Rokycan v části zvané Nové město v zástavbě rodinných a bytových domů. Rodinný dům má velmi dobrou polohu s kompletním napojením na inženýrské sítě. Dispozice domu je 3+kk s podkrovní ložnicí a další menší místností-možno vybudovat šatnu. Dům napojený na veřejný vodovod a kanalizaci přes žumpu, WC, menší koupelnu lze zbudovat z komory, v chodbě umyvadlo. Dům je k rekonstrukci. Dominantou je prostorná terasa s výhledem do parku, klidné místo, okrasná zahrada. Na pozemku stojí vedlejší stavby, kůlny, koupelna s vanou a lázeňským kotlem. Bezproblémové parkování. Nabídka je doplněna o vizualizace případného budoucího stavu po rekonstrukci. Vzdálenost do Plzně 15 Km. Doporučujeme prohlídku.

2 290 000 Kč

Stav: Dobrý

před 23 hod. 15

Doporučené realitní kanceláře