Pozemky na prodej Plzeňský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 528
Prodej, provozní plocha, 1523 m², Plzeň, ul. Jateční

Prodej, provozní plocha, 1523 m², Plzeň, ul. Jateční

Východní Předměstí, Plzeň

Prodej provozní plochy, jejíž součástí je montovaná hala sloužící jako sklad a dílna. Zastavěná plocha budovi činí 507 m² a skládá se ze dvou zateplených montovaných hal, mezi kterými jsou umístěny dva příruční sklady. V přední zděné části u které stojí také obytná buňka, nalezneme WC, sprchy, šatnu a kancelář. Celková rozloha nemovitosti činí 1523 m² a nachází se v průmyslové zóně. Dále k ní přiléhá venkovní jeřábová dráha umožňují využití vlakové dopravy a dále zpevněná manipulační plocha o výměře 480 m2, kde je také zřízena rampa pro případné opravy nákladních i osobních automobilů. Objekt se nachází v rozvojové průmyslové části města Plzně nedaleko hlavního nádraží. V okolí tak nalezneme veškerou občanskou vybavenost a také dostupnost k nájezdu na dálnic D5. Příjezd je zajištěn po částečně zpevněné komunikaci zatížené věcným břemenem, které je součástí obchodu. Doporučujeme prohlídku a v případě zájmu Vám rádi poradíme i s dofinancováním koupě nemovitosti.

6 400 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 hod. 16
Prodej, pozemek určený k výstavbě, 1315 m2, Malesice

Prodej, pozemek určený k výstavbě, 1315 m2, Malesice

Malesice, Plzeň

Prodej pozemku vhodného k výstavbě o celkové výměře 1315 m2, který se nachází v nových zástavbách na okraji obce Malesice - Plzeň 9. Na pozemku je možno postavit rodinný dům o velikosti: 1 podzemní podlaží, 1 nadzemní podlaží s využitím podkroví, maximální možnost zastavitelnosti je 20% z celkové výměry pozemku. Více informací u makléře. S financováním vám rádi poradíme.

6 100 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 9 hod. 8
Prodej, stavební pozemek, 499 m2, Klatovy-Luby

Prodej, stavební pozemek, 499 m2, Klatovy-Luby

Luby, Klatovy

Nabízíme k prodeji pozemek v Lubech u Klatov v klidné části obce. Je zde možno umisťovat stavby pro bydlení v rodinných domech, včetně domů vícegeneračních, rodinné domy s drobnými provozovnami a stavby pro obchod do 300 m2 hrubé podlahové plochy. Výška je určena stávající hladinou zástavby. Celková výměra pozemku je 499 m2. Přípojka na veřejný vodovod je na pozemku, kanalizace je na hranici pozemku. Připojení na elektřinu bude vybudováno v letošním roce. Místo není průjezdné. V případě zájmu vám můžeme zajistit i výstavbu rodinného domu dřevostavby, s bezbariérovým řešením, s možností modulově dům časem rozšířit. Tyto stavby odpovídají požadavkům územního plánu pro výstavbu a splňují nízkoenergetickou náročnost dle nové legislativy po roce 2020 (možno vidět u nabídky č. 715953). Zajišťujeme i stavební povolení. Veškeré občanské vybavení je v dosahu. Možnost zajištění financování na koupi pozemku a pro budoucí výstavbu je samozřejmostí. Doporučuji.

2 090 000 Kč

Stav: Dobrý

před 9 hod. 7
Prodej, pozemek, 2791 m2, Branka u Tachova

Prodej, pozemek, 2791 m2, Branka u Tachova

Branka, Halže

Prodej částečně oploceného pozemku o výměře 2791 m2 z toho 178 m2 je zastavěná plocha a 2613 m2 je trvalý travní porost. Pozemek je 1 km severozápadně od obce Branka u Tachova a jihozápadně od bývalého areálu pohraniční roty. Na pozemcích se nachází nefunkční čistírna odpadních vod s přístřeškem a filtr čistírny odpadních vod s kalovými jímkami. Část pozemku sloužila jako manipulační plocha. Elektřina je přivedena na hranici pozemku a pod pozemkem teče přepadová voda ze zásobníku vody pro Branku a Halži. Územním plánem jsou pozemky vyčleněné jako plochy technické infrastruktury.

370 000 Kč

Stav: Dobrý

před 9 hod. 19
Prodej, pozemek, 14665 m2, Rokycany

Prodej, pozemek, 14665 m2, Rokycany

Rokycany

Prodej pozemku o celkové výměře 14665 m2 se nachází na okraji obce Rokycany v blízkosti dálnice D5 - směr Praha/Rozvadov (sjezd a nájezd na dálnici v blízkosti. Pozemek se dle územního plánu nachází v rozvojové lokalitě pro komerční účely u letiště Rokycany. Zastavitelná část pozemku dle územního plánu je zhruba 2/3 a možno koupit i bez 1/3, která není v územním plánu vedena jako stavební. (informaci o cenách se informujte u makléře).

3 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 9 hod. 6
Prodej, pozemek k bydlení, 2188 m², Letkov, ul. Šeříková

Prodej, pozemek k bydlení, 2188 m², Letkov, ul. Šeříková

Letkov, Letkov

Nabízíme vám k prodeji pozemek vhodný k výstavbě ve velmi lukrativní části Letkova. Možnost výstavby rodinných domů ideálně přízemí s obyvatelným podkrovím. Možnost zastavitelnosti 20%. Sítě přivedeny k hranici pozemku. Pozemek se nachází 12 minut od Plzně, kde najdeme kompletní občanská vybavenost. Z obce jezdí MHD do centra Plzně. Vzhledem k velikost pozemku vhodné i jako investiční příležitost. Financování zajistíme. V případě dotazů neváhejte kontaktovat makléře.

9 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 9 hod. 8
Prodej, les, 5946 m2, Předslav

Prodej, les, 5946 m2, Předslav

Předslav

Nabízíme k prodeji ideální polovinu lesního pozemku o výměře 5946 m2, polohou mezi Předslaví a Ostřeticemi. Lesní osnovy jsou k dispozici. Les navazuje na asfaltovou komunikaci. Do Klatov je 8 km. Doporučujeme

160 000 Kč

Stav: Dobrý

před 9 hod. 4
Prodej, zahrada, 1312 m2, Pňovany

Prodej, zahrada, 1312 m2, Pňovany

Pňovany, Pňovany

Nabízíme k prodeji pozemek v Pňovanech o velikosti 1312 m2 s možností umístění stavby pro rodinné bydlení, po zohlednění podnětu majitele v územním plánu v roce 2020. Pozemek je rovinatý, neudržovaný. Napojení sítí bude možné uskutečnit z příjezdové komunikace současně s výstavbou na vedlejším pozemku obce. V současné době jsou přípojná místa inženýrských sítí cca 50m vzdálená od pozemku, připojení na elektřinu cca 20 m. V případě zájmu Vám zajistíme i výstavbu rodinného domu, pokud si vyberete z našeho katalogu typových domů, které odpovídají požadavkům územního plánu pro výstavbu. Jsou to dřevostavby. Konzultace je zdarma. Zajišťujeme i inženýring, případně napojení na inženýrské sítě, oddělení pozemku pro více zájemců. Zajištění financování na koupi pozemku a pro budoucí výstavbu je samozřejmostí. Vše pod jednou střechou. Doporučujeme.

1 200 000 Kč

Stav: Dobrý

před 9 hod. 7
Prodej, pole, 9901 m2, Dolce

Prodej, pole, 9901 m2, Dolce

Dolce, Dolce

Pozemek leží na okraji obce Dolce 7 km od Přeštic v okresu Plzeň-jih. Pozemek je vhodný pro investici jako celek pro budoucí zástavbu. Podmínkou povolení zástavby je vybudování příjezdové komunikace podél pozemku na severní straně a vybudování infrastruktury pro území jako celku. Na hranici pozemku je plyn a elektřina. V obci je obchod a pohostinství. Dle územního plánu je pozemek určen na výstavbu rodinných domů pro individuální bydlení. Doporučujeme.

1 650 000 Kč

Stav: Dobrý

před 9 hod. 7
Prodej, pozemek k bydlení, 1600 m2, Nový Čestín-Kocourov

Prodej, pozemek k bydlení, 1600 m2, Nový Čestín-Kocourov

Nový Čestín, Mochtín

Nabízíme prodej stavebního pozemku s obecní přístupovou komunikací v Novém Čestíně v okresu Klatovy. Lze koupit pozemek vyznačený na mapě, který je cca 4800 m2, nebo jednu ze 3 parcel o výměře 1600 m2. Cena za jednu parcelu je 562000.- Kč. Inženýrské sítě plyn, elektřina jsou na hranici pozemku, je nutné vybudovat pouze odpadní jímku a doporučujeme vodní vrt. Pozemek je rovinatý a dle územního plánu je k zástavbě pro rodinné bydlení. Dvě nadzemní patra a podkroví. Výměra bude upřesněna geometrickým plánem. Můžeme Vám zajistit i výstavbu rodinného domu typu dřevostavby, pokud si vyberete z našeho katalogu typových domů, které odpovídají požadavkům územního plánu pro výstavbu a nové legislativě nizkoenergetických domů (viz nab.č.718668). Zajišťujeme i inženýring, případně napojení na inženýrské sítě. Zajištění financování na koupi pozemku a budoucí výstavbu je samozřejmostí. Doporučujeme.

562 000 Kč

Stav: Dobrý

před 9 hod. 19

Doporučené realitní kanceláře

-->