Pozemky na prodej Plzeňský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 265
Prodej, stavební pozemek, 1498 m2, Plzeň - Doudlevce

Prodej, stavební pozemek, 1498 m2, Plzeň - Doudlevce

Doudlevce, Plzeň

Prodej pozemku o výměře 1.489 m2 ve velmi klidné lokalitě Plzně - Doudlevce. Pozemek je možno využít ke stavbě domu označeného v katastru jako budova k rodinné rekreaci s možností trvalého bydlení. Pozemek je velmi dobře dostupný z centra města Plzně a vzhledem ke své rozloze a umístění zaručuje klid a soukromí v bezprostřední blízkosti města. Z inženýrských sítí je na pozemek přivedena elektřina, voda je řešena vlastní kopanou studnou, kanalizace bude řešena vlastním septikem nebo ČOV. V současné době je na pozemku umístěna stavba zděné chaty s možností k okamžitému užívání pro rekreaci nebo v případě výstavby využití jako stavební domek.

4 975 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 11
Prodej, stavební pozemek, 823 m2, Dnešice - Černotín

Prodej, stavební pozemek, 823 m2, Dnešice - Černotín

Dnešice

Nabízíme k prodeji stavební pozemek 823 m2 v obci Černotín, okres Plzeň- jih. K pozemku, který je součástí centra obce a je v celé ploše na rovině, je přístup z místní asfaltové komunikace. Sítě se nacházejí na hranici pozemku – elektřina, veřejný vodovod. Výstavba kanalizace je v plánu obce. Součástí prodeje je projekt přízemního domu 4+KK o podlahové ploše 87 m2 a projekt na čističku. Černotín se nachází 6,5 km (9 min)od Dobřan a je součástí obce Dnešice, vzdálené 3km(4 min). V Dnešicích je obchod, mateřská škola, zdravotní středisko a místní knihovna. Jedná se velmi příjemnou a klidnou lokalitu uprostřed přírody, vhodnou pro bydlení všech věkových kategorií.

890 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 11
Prodej, stavební parcela, 703 m2, Chotíkov

Prodej, stavební parcela, 703 m2, Chotíkov

Chotíkov, Chotíkov

Prodej pozemku o výměře 703 m2 v obci Chotíkov, který je dle územního plánu určený k bydlení. Pozemek je uprostřed nové zástavby na okraji obce. Veškeré inženýrské sítě včetně přípojek na hranici pozemku (voda, elektřina, plyn, kanalizace). Přístupová komunikace je již vybudovaná - asfaltová vč. pouličního osvětlení. Autobusová zastávka, mateřská a základní škola jsou vzdáleny cca 300 m od pozemku. Dojezdová vzdálenost do obchodního centra Globus v Plzni je cca 5 min.

2 600 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 22
Prodej, pozemek, 2399 m2, Pernarec

Prodej, pozemek, 2399 m2, Pernarec

Pernarec

Na prodej pozemek určený k zástavbě o výměře 2399 m2 v obci Pernarec. Na pozemek je přivedena elektřina a kanalizace. Voda je z vlastního vrtu. Pozemek je oplocen (částečně betonovým designovým plotem, který zajišťuje klid a soukromí na pozemku, a částečně pletivem, před nímž jsou vysazeny tůje). Vjezd na pozemek pojezdovou branou na dálkové ovládání. Na pozemku je postaven dům (dřevostavba), který je téměř před dokončením. Tento dům je postaven bez stavebního povolení. Majitel učinil první kroky k vydání stavebního povolení. Na pozemku je dále připravena základová deska (s přípojkou vody, odpadu a eletřiny) pro stavbu pergoly s letní kuchyní a základová deska pro stavbu fitness. Na pozemku je zapuštěný bazén včetně filtrace.

1 240 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 24
Prodej, hrob, 3 m2, Plzeň - Svrňany, Domažlická třída

Prodej, hrob, 3 m2, Plzeň - Svrňany, Domažlická třída

Skvrňany, Plzeň

Prodej prázdného hrobu s přenecháním nájemní smlouvy, který se nachází poblíž boční brány hřbitova Skvrňany na Domažlické třídě. Bližší info u makléře.

20 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 5
Prodej, hrob, 2 m2, Plzeň - Skvrňany, Domažlická třída

Prodej, hrob, 2 m2, Plzeň - Skvrňany, Domažlická třída

Skvrňany, Plzeň

Prodej prázdného hrobu s novými žulovými deskami a s přenecháním nájemní smlouvy, který se nachází poblíž vstupní brány hřbitova Skvrňany na Domažlické třídě. Bližší info u makléře.

20 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 5
Prodej, stavební pozemek, 15 130 m2, Tymákov - Mokrouše

Prodej, stavební pozemek, 15 130 m2, Tymákov - Mokrouše

Mokrouše

Prodej plánovaných stavebních pozemků v obci Mokrouše o výměře 15 130 m2. Na pozemky je již vydána územní studie a plán rozmístění pozemků s příjezdovou cestou. Veškeré inženýrské sítě (obecní voda, elektřina, plyn) a napojení na kanalizaci jsou v dosahu hranice tohoto pozemku. Nutno tedy dovést inženýrské sítě a zhotovit příjezdovou cestu k jednotlivým budoucím pozemkům. Vhodná investice pro vybudování stavebních pozemků a výstavbu rodinných domů. Velice klidná a lukrativní lokalita. V obci obchod, restaurace, pošta, MŠ, ZŠ, zástavka autobusu 50 m. Veškerá občanská vybavenost v 10 km vzdálené Plzni nebo 6 km vzdálených Rokycanech. Nájezd na dálnici D5 necelé 4 km. Více informací u makléře.

945 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 2 dny 10
Prodej, stavební parcela, 854 m2 , Ejpovice

Prodej, stavební parcela, 854 m2 , Ejpovice

Ejpovice, Ejpovice

Prodej krásné stavební parcely o výměře 854 m2 se základovou deskou v obci Ejpovice. Krásná udržovaná zahrada se vzrostou zelení je velkou předností tohoto pozemku. Na pozemku stojí základová deska o rozměrech 9x13 m a je připraveno vše k další výstavbě. Je možno využít stávající projektovou dokumentaci na moderní dům s pultovou střechou, nebo si navrhněte svůj vlastní dům. Na pozemku je vrt o hloubce 36 m, je však možno se připojit i na veřejný vodovod, kanalizaci a plyn. Vše na hranici pozemku. Cena zahrnuje právní servis a provizi realitní kanceláře. S financováním Vám pomůže naše hypoteční centrum.

2 100 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 10
Prodej, pozemek, 1936 m2, Vejprnice

Prodej, pozemek, 1936 m2, Vejprnice

Vejprnice, Vejprnice

Na prodej pozemek o výměře 1936 m2 v jižní části obce Vejprnice, lokalitě U Drůběžárny, navazující na stávající lehkou výrobu. Rovinatý pozemek s obecní příjezdovou cestou územním plánem určen k zástavbě pro lehkou výrobu. Možnost výstavby stavby, objektu, zařízení pro lehkou výrobu, administrativního objektu, laboratoře, dílny, obchodního zařízení o malých obchodních plochách a další. Plzeň v dojezdu do 5 min. Nájezd na D5 2 km.

450 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 4
Prodej, pole 5 709 m2, Plzeň

Prodej, pole 5 709 m2, Plzeň

Červený Hrádek, Plzeň

Nabízíme prodej pozemku v katastrálním území Červený Hrádek, Plzeň. Jedná se o ornou půdu o výměře 5 709 m2. Vhodná investice. V blízkosti se bude stavět nové obchodní centrum, a proto povede přes pozemek kanalizace s možností připojení - smluvně ošetřeno. S financováním Vám vypomůže naše hypoteční centrum.Cena je včetně právního servisu a provize realitní kanceláře.

3 570 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 6

Doporučené realitní kanceláře