Domy, rodinné domy na prodej Plzeňský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 155
Prodej, rodinný dům, 828 m², Mlečice

Prodej, rodinný dům, 828 m², Mlečice

Mlečice, Mlečice

Zprostředkujeme prodej rodinného domu v obci Mlečice. Dům je dispozičně řešen jako 3+1 s možností půdní vestavby, je celý podsklepený, kde se nachází kotelna, uhelna, prádelna, garáž a mnoho dalších prostorů. Od roku 2014 jsou v domě vyměněny okna a vchodové dveře. Od roku 2018 je dům napojený na veřejnou kanalizaci a obecní vodovod. Vytápění řešeno kotlem na tuhá paliva. Na pozemku se nachází vlastní studna, k domu náleží bývalé školní dílny, kde je možno všestranného využití. Veškerá občanská vybavenost přímo v Mlečicích. Dopravní obslužnost busem, směr Zbiroh cca 10 km. Více informací u makléře. Doporučujeme prohlídku.

2 580 000 Kč

Stav: Dobrý

před 21 hod. 22
Prodej, rodinný dům, 1873 m², Hluboká u Žihle

Prodej, rodinný dům, 1873 m², Hluboká u Žihle

Hluboká, Žihle

Nabízíme rozestavěný srub na okraji obce. Srub je přízemní a nachází se zde technická místnost, koupelna, WC, ložnice, kuchyně se vstupem na zahradu a velký prostorný obývací pokoj s kachlovými kamny a s francouzským oknem. V podkroví lze také vybudovat místnost, nyní s tím ale není počítáno v projektu. Srub má vlastní vrtanou studnu i ČOV. Voda ze studny je natažena do domu. V ceně je veškerá projektová dokumentace a povolení od všech úřadů nutná k dostavění domu. Je zde zamýšleno podlahové topení. Bližší informace u realitního makléře. Financování Vám rádi zajistíme vlastním hypocentrem. Přepis energií zajišťujeme zdarma.

3 900 000 Kč

Stav: Ve výstavbě

včera 11
Prodej, rodinný dům 7+2, 1880 m2, Dobřív

Prodej, rodinný dům 7+2, 1880 m2, Dobřív

Dobřív, Dobřív

Prodej rodinného domu 7+2 v původním udržovaném stavu v obci Dobřív se zahradou o celkové ploše 1880 m2, okres Rokycany. Přízemí dispozičně řešeno jako 4+1+ koupelna a WC, patro domu jako 3+1+ koupelna, lze využít jako dvougenerační. Dům napojen na veřejný vodovod dále na pozemku vlastní studna kopaná (užitková voda), elektřina zavedena do domu, odpad sveden do septiku, plyn na hranici pozemku, vytápění domu řešeno kotlem na tuhá paliva, ohřev vody bojler v každém patře. K domu náleží stodola kde lze parkovat auto, kůlna a terasa kolem domu s výhledem do zahrady, část domu podsklepena v přízemí kotelna. V obci Dobřív ZŠ, MŠ, pošta, obchody, autobusové spojení, sportoviště, pohostinství. Doporučujeme prohlídku této nemovitosti.

2 990 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 18
Prodej, rodinný dům 3+1, 80 m², Postřekov

Prodej, rodinný dům 3+1, 80 m², Postřekov

Postřekov, Postřekov

Na prodej řadový rodinný dům o dispozici 3+1 s garáží v obci Postřekov. V přízemí domu je kuchyně a obývací pokoj s výhledem na jižní stranu. V patře 2 pokoje a koupelna s balkonem. Vytápění domu zajišťuje plynový kotel, ohřev vody bojler. Kotel a bojler jsou umístěny v suterénu domu, kde je dále kancelář a prádelna. V domě jsou plastová okna a na jižní straně i předokenní rolety. V obci Postřekov je základní a mateřská škola, obchod, restaurace, pošta a dobré dopravní spojení autobusy a vlaky.

2 240 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 3 dny 13
Prodej, rodinný dům, 120 m², Plzeň, ul. Pilařská

Prodej, rodinný dům, 120 m², Plzeň, ul. Pilařská

Doubravka, Plzeň

Nabízíme k prodeji rodinný dům o obytné ploše 120 m2 a pozemek 696 m2. Dům je určen k celkové rekonstrukci a je kompletně podsklepený. Nachází se v klidné lokalitě Plzeňské části Doubravky. V blízkém okolí veškerá občanská vybavenost, velmi dobrá dostupnost prostředky MHD do centra. Doporučujeme prohlídku. Případné financování hypotékou vám pomohou řešit naši finanční specialisté.

4 635 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 9
Prodej, rodinný dům, 8+2, 264 m2, Pocinovice u Semněvic

Prodej, rodinný dům, 8+2, 264 m2, Pocinovice u Semněvic

Pocinovice, Semněvice

Zprostředkujeme prodej RD s dvěma bytovými jednotkami v Pocinovicích u Semněvic okr. Domažlice. Jedná se o nemovitost, kde lze trvale bydlet, nebo využívat jen pro rekreaci, nebo v ní podnikat. Dvě bytové jednotky 6+1 a 2+, s oddělenými vchody, jsou citlivě zrekonstruovány. Menší jednotka je v současné době pronajímána s výnosem 10 000 Kč, jsou v ní umístěna funkční kachlová kamna s udírnou a pec na chleba. Všechna okna v přízemí jsou s izolačními dvojskly, stropy jsou též izolovány. Vytápění zajišťují krbová kamna a stropní Infra folie systému Heatflow. Ve větším bytě zbudovaná infrasauna. Voda je zajištěna z vlastní studny, což snižuje náklady na bydlení. Střecha nemovitosti je nová, krov nepoškozený, což umožňuje případnou půdní vestavbu. Rozsáhlý pozemek se skleníkem umožňuje další stavby ( bazén, RD, a pod.) Veškeré služby a občanská vybavenost jsou v nedalekém Horšovském Týně, hranice se SRN 30km. S financováním Vám pomohou naši hypoteční specialisté. Doporučujeme prohlídku

4 287 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 20
Prodej, fara, bytový dům, 594 m2, Kbel

Prodej, fara, bytový dům, 594 m2, Kbel

Kbel, Kbel

Prodej barokní fary, se čtyřmi bytovými jednotkami v obci Kbel, vzdálené 10 km od Přeštic. Z historických podkladů vyplývá, že objekt fary pochází cca z roku 1753. V roce 1998 byla stavba prohlášena kulturní památkou Ministerstva kultury. Zastavěná plocha domu je 252 m2 a plocha zahrady 342 m2. V roce 2013 zde byla dokončena kompletní rekonstrukce a vybudovány bytové jednotky. V 1 NP byt 2+ kk 57 m2 a byt 2+ kk 53 m2 s krbovou pecí, ve 2 NP byt 3+ kk 74 m2 a byt 2+kk 56 m2, v podkroví se nachází prostor o výměře 113 m2 s možností vybudování další bytové jednotky. Ohřev vody a vytápění je řešeno kombinovaným plynovým kotlem se zásobníkem, kanalizace je vyřešena čističkou odpadních vod. Nemovitost je vhodná i jako investice. S případným financováním úvěrem Vám pomohou naší finanční specialisté.

6 800 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 29
Prodej, rodinný dům 3+kk, 1082 m2, Hůrky u Zahrádky

Prodej, rodinný dům 3+kk, 1082 m2, Hůrky u Zahrádky

Hůrky, Zahrádka

Nabízím k prodeji přízemní obytné stavení zděnné z kamene, kryté sedlovou střechou. Bylo postaveno v první polovině 19. století a je kulturní památkou. - zapsáno do státního seznamu v roce 1958 pod číslem 16945/4-1251.Podle nových informací však vzhledem k jeho stavu a nutné rekonstrukci může být na žádost z památkou chráněné nemovitosti zcela vyjmuto. Má hladce omítané průčelí. Zachovaná malá, původní dvoudílná (dvoukřídlá) okénka. Nad prkennou okapovou stříškou je roubený věnec, nesoucí krov i trojúhelný štít. Věnec je z trámů zdobený vyřezáváním (vruby). Přilehlý chlév a ostatní budovy jsou z r. 1911. Tato venkovská usedlost se nachází v klidné rekreační obci, na hezkém, klidném místě v blízkosti historické kapličky. Usedlost je postavena do zahrady a je připravena k celkové rekonstrukci. Neváhejte nás kontaktovat na prohlídku. Naše společnost Vám nabízí zdarma vyřízení hypotéky a pojištění.

690 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 6
Prodej, rodinný dům 13+3, 470 m2, Nýrsko, ul. Klatovská

Prodej, rodinný dům 13+3, 470 m2, Nýrsko, ul. Klatovská

Nýrsko

Na prodej zrekonstruovaná vila s celkem třemi byty (2x 4+1 a 1x 5+1) v malebném městečku Nýrsko, na samém okraji Šumavy, 5km od Německa. Dům je celý podsklepen a je napojen na všechny inženýrské sítě. Vytápění řešeno kotlem na plyn nebo na tuhá paliva. K dispozici též vlastní studna. Součástí pozemku je i prostorná garáž/dílna se zázemím o výměře 119 m2. Vhodné k luxusnímu bydlení v kombinaci s různými druhy podnikání. Vilu v minulosti obýval např. známý karikaturista Vladimír Jiránek. S ohledem na cenu 11043,-Kč/m2 užitné plochy výhodné jako investice.

4 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 3 dny 26
Prodej, rodinný dům 7+kk, 825 m2, Losiná

Prodej, rodinný dům 7+kk, 825 m2, Losiná

Losiná, Losiná

Prodej rodinného domu o dispozici 7+kk v Losiné u Plzně. V přízemí domů dle projektu kuchyň, jídelna, obývák se vstupem na terasu ze dvou stran. Dále se zde nachází ložnice, pokoj, šatna, koupelna, WC, spíž a technická místnost. V koupelně sprchový kout a rohová vana. Vstup do chodby domu i z garáže. V patře domu tři neprůchozí pokoje o velikosti 40 m2, šatna, koupelna s rohovou vanou a WC. V domě rozvedeno topení v podlaze, částečně položená podlaha, objednány venkovní žaluzie a začíná se dělat schodiště u vstupu. Plocha parcely 825 m2, veškeré inženýrské sítě v domě, občanská vybavenost v dostupnosti. Dům není zkolaudován. Možnost měnit vnitřní prostor. Doporučuji prohlídku s financováním Vám rádi poradí naši finanční specialisté.

10 250 000 Kč

Stav: Ve výstavbě

před 3 dny 29

Doporučené realitní kanceláře

-->