Komerční prostory, obchodní prostory na prodej Plzeňský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 26
Prodej, obchod a služby, 98 m², Vojovice, Neurazy

Prodej, obchod a služby, 98 m², Vojovice, Neurazy

Vojovice, Neurazy

Prodej jednopodlažního obchodního objektu o zastavěné ploše 98 m2 se nachází v centru obce Vojovice (Neurazy), Plzeň Jih. Objekt je vhodný k prodeji či výrobě. Dispozičně je dům řešen jako prodejna, skladová místnost, rampa se zádveřím a druhý menší sklad.

1 090 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 10
Prodej, obchod a služby, 119 m2, Soběsuky, Plzeň Jih

Prodej, obchod a služby, 119 m2, Soběsuky, Plzeň Jih

Soběsuky, Neurazy

Prodej obchodního objektu o zastavěné ploše 140 m2 se nachází v obci Soběsuky nedaleko Nepomuka, Plzeň -Jih. Objekt je rozdělen na prodejnu, skladovou část a nakládací rampu a je vhodný na prodej či výrobu. Součástí prodeje je i pozemek o celkové výměře 1202 m2. S vyřízením hypotéky zdarma poradíme.

1 290 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 12
Prodej, obchodní prostory, 55 m2, Plzeň - Bolevec

Prodej, obchodní prostory, 55 m2, Plzeň - Bolevec

Bolevec, Plzeň

Prodej samostatného obchodního objektu, který se nachází v Plzni na Bolevci, ulice Gerská. Objekt je situován přímo u parkoviště u OC Plzeňka a je možno ho využívat k prodeji jakéhokoliv zboží. Parkoviště nabízí vašim klientům pohodlné nakládání zboží a parkování. Na pozemku je možno stavět budovu na výměře 75 m2.

2 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 7
Prodej obchodního objektu, 2299 m², Holýšov, ul. Pol. vězňů

Prodej obchodního objektu, 2299 m², Holýšov, ul. Pol. vězňů

Holýšov, Holýšov

Nabízíme k prodeji obchodní objekt o celkové výměře 811 m2, s travnatým pozemkem 1488 m2 v obci Holýšov, ulice Politických vězňů. Konstrukce je zděná, objekt má vlastní elektrickou přípojku - 220/380 V. Vytápění je vyřešeno kamny na tuhá paliva, na pozemku se nachází kopaná studna a žumpa. Objekt byl využíván jako autodílna, po rekonstrukci je možné využití jako výrobní nebo skladové prostory, rekreační objekt nebo domov pro seniory aj. Doporučujeme prohlídku. Pro více informací kontaktujte makléře, s financováním Vám rádi zdarma pomůžeme.

2 499 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 9
Prodej, rodinný dům, 371 m², Plzeň, ul. K Cihelnám

Prodej, rodinný dům, 371 m², Plzeň, ul. K Cihelnám

Černice, Plzeň

Prodej rodinného domu v Plzni - Černice, ul. K Cihelnám. Třípodlažní rodinný dům nabízí možnost komerčního využití (obchod, ordinace) a bydlení nebo možno využít jako investiční příležitost. Suterén je uzpůsoben jako kancelářský prostor, případně ordinace nebo je zde možno vybudovat bytovou jednotku. V suterénu se dále nachází dvougaráž. V prvním patře je kuchyň s jídelnou, pokoj, sociální zařízení, obývací pokoj se vstupem do zahrady, kde se nachází bazén, altán s grilem a udírnou. Je zde vstup do sklípku, kde se víno vychladí na tu správnou teplotu. Ve prvním patře naleznete 4 obytné pokoje a sociální zařízení. Ze dvou pokojů je vstup na balkón, kde si skvěle vychutnáte svoji ranní kávu. Z balkónu se dá dostat do půdního prostoru domu. Dům byl stavěn s důrazem na nízké náklady. 3000 Kč/měsíc plyn, 1500 Kč/měsíc elektřina. Dům si můžete prohlédnout na přiložené virtuální prohlídce. Černice jsou klidná lokalita s veškerou občanskou vybaveností a dostupností MHD. Více informací u makléř

9 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 23
Prodej obchod a služby, 487 m², Planá, ul. Nádražní

Prodej obchod a služby, 487 m², Planá, ul. Nádražní

Planá

Prodej většího domu v Plané u Mariánských Lázní. Jedná se o komerční prostory a bytovou jednotku. Každé patro má vlastní technické zázemí a sociální zařízení. V sníženém přízemí se nachází prodejna a sklady. Ve zvýšeném přízemí jsou výrobní prostory a sklady. Ve prvním patře je bytová jednotka 3+1. Nemovitost prošla v roce 2016 rekonstrukcí střechy (Bramac) a výměnou oken za plastová. Většina místností má nové podlahy a omítky. Ve vstupní hale je původní žulová dlažba, schodiště je kamenné. Půda je velká a vzdušná, s možností další úpravy pro bydlení nebo podnikání. Vytápění je kotlem na dřevoplyn a plynové kotle, samostatně oddělené pro podnikání a bydlení. Rozvody vody, elektřiny a topení jsou po rekonstrukci v roce 2000. Na pozemku je 14 m hluboká studna s čerpadlem. V objektu se nachází obchodní a výrobní prostory firmy na výrobu pohárů a ocenění, která má 30-ti letou tradici. Je možné ji za odstupné též odprodat. Pozemky náležící k objektu jsou kompletně oplocené. Více info v RK.

8 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 32
Prodej obchodního objektu, Hořehledy, Spálené Poříčí

Prodej obchodního objektu, Hořehledy, Spálené Poříčí

Hořehledy, Spálené Poříčí

Prodej obchodního objektu o celkové výměře 128 m2. Jednopodlažní objekt se nachází v centru obce Hořehledy nedaleko Spáleného Poříčí, okres Plzeň-jih Objekt je vhodný pro obchodní činnost či lehkou výrobu, dříve sloužil jako prodejna potravin. Dané prostory lze využít i jako sklad. K prostoru náleží rampa sloužící pro nakládku a vykládku materiálu a zboží. Více informací u makléře. S vyřízením financování rádi poradíme.

2 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 13
Prodej obchodního objektu, 1127 m², Plzeň, ul. Zborovská

Prodej obchodního objektu, 1127 m², Plzeň, ul. Zborovská

Doudlevce, Plzeň

Prodej obchodního objektu, který se nachází v Plzni na ulici Zborovská, část Doudlevce. Nemovitost disponuje jak kancelářskými, tak obchodními objekty. Nachází se zde kanceláře, bytová jednotka, garáže, salón, kadeřnictví, zahrada v zadním traktu nemovitosti a přilehlá parkovací stání v objektu. Objekt je využíván a určen k podnikatelským účelům, v případě zájmu, možno využít i jako rodinný dům, případně možnost výstavby domu bytového. Pro více informací a termín prohlídky kontaktujte makléře.

17 200 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 25
Prodej obchod a služby v Blovicích, ul. Masarykovo náměstí

Prodej obchod a služby v Blovicích, ul. Masarykovo náměstí

Blovice

Exkluzivně nabízíme prodej zrekonstruovaného komerčního objektu s barem, garáží a se zahradou, který se nachází na Masarykově náměstí v Blovicích. Ze zahrady za domem je vstup přímo k řece Úslavě. Bližší info u makléře.

4 800 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 4
Prodej, autolakovna, Planá u Mariánských Lázních

Prodej, autolakovna, Planá u Mariánských Lázních

Planá

Prodej autolakovny v obci Planá u Mariánských Lázních o celkové výměře 296 m2. Autolakovna je vybudována před 25 lety. Po celou dobu plně fungovala a za tohle období získala klientelu a má pozitivní ohlasy. Prodává se z důvodu odchodu majitelů do důchodu. Autolakovna je kompletně vybavena. Je zde vybavený box, kompresor,míchačka barev, brusky a tak dále. K prostorům autolakovny naleží také plně vybavena kancelář pro práci s klienty, sprcha a záchod. Vytápění řešeno plynovým kotlem, který se používá na ohřev barev. V horní části budovy se nachází půda, kde je vyvedena kanalizace a rozvod vody. Je zde možnost vybudování krasného bydlení, spojit podnikání s bydlením. Je také možné dokoupit část sousedícího pozemku. Zdarma zařídíme přepis energií. Doporučuji prohlídku. Financování zdarma vyřídí náš hypoteční specialista. Veškeré další informace u realitního makléře.

3 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 10

Doporučené realitní kanceláře

-->