Komerční prostory, výrobní prostory k pronájmu Plzeňský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 35
Pronájem, hala, 532 m2, Česká Bříza

Pronájem, hala, 532 m2, Česká Bříza

Česká Bříza, Česká Bříza

Na pronájem hala, která se nachází na kraji obce Česká Bříza, která je vzdálená od Plzně zhruba 10 minut jízdy autem. Hala o zastavěné ploše 532 m2 nabízí kromě otevřených prostor, které lze využít jako výrobní či skladovací, i kancelářské prostory a sociální zařízení pro více osob. Do areálu a i přímo do haly lze zajet nákladním vozem. Odpad je sveden do septiku, voda z veřejného vodovodu, ale je zde možnost využití vlastní studny i vrtu. Nemovitost stojí na vlastním pozemku o celkové výměře 1 600 m2. Více informací u makléře.

0 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 9
Pronájem jídelny, 120 m², Újezd

Pronájem jídelny, 120 m², Újezd

Újezd

Nabízíme přenechání plně funkčního výrobního objektu v obci Újezd u Domažlic. Výrobní objekt funguje s dlouholetou tradicí jako vývařovna. Díky profesionálnímu přístupu a péči majitelů se těší v širokém okolí velké oblibě. Majitelé přenechají plně vybavenou kuchyň s veškerými spotřebiči, dále je zde k využití prostorná místnost vhodná k finální přípravě jídel na přepravu, kancelář, sklad potravin, šatna a sociální zařízení. Parkování je umožněno přímo v objektu, kde je i rampa určená pro výklad zboží. Odstupné činí 680.000 Kč, výrobní objekt je v budově, která náleží obci Újezd a měsíční nájemné je 8.300 Kč. Součástí přenechání výroby může být po domluvě i spolehlivý personál, dále samozřejmě přenechání databáze klientů, kteří pravidelně jídlo odebírají. V případě Vašeho zájmu Vám ráda odpovím na veškeré dotazy.

8 300 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 7
Pronájem výrobního objektu, 130 m², Plzeň, ul. Masarykova

Pronájem výrobního objektu, 130 m², Plzeň, ul. Masarykova

Doubravka, Plzeň

Pronájem výrobních prostor určených pro potravinářské využití o celkové výměře 129,9 m2 se nachází v suterénu nákupního centra Doubravka. Pozor výška vjezdu pro zásobování 3 m. Obchodní dům je hlavním bodem obchodů a služeb v Plzni na Doubravce a kromě rozmanitých obchodů také nabízí skvělé restaurace, Fast-food, posilovnu, divadlo a pohodlné parkování pro vaše klienty na venkovním nebo podzemním parkovišti. Číslo prostor: 026 + 022

10 825 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 11
Pronájem, výrobní hala, 766 m2, Kralovice

Pronájem, výrobní hala, 766 m2, Kralovice

Kralovice

Nabízíme k pronájmu výrobní halu o užitné ploše 740 m2, která se nachází v obci Kralovice okr. Plzeň-sever. Halu lze využít pro drobnou výrobu a doposud sloužila k výrobě konzerv. Celý objekt prošel kompletní rekonstrukcí, tak aby splňoval všechny veterinární požadavky. Zboží z tohoto provozu může být distribuováno do celé EU, jelikož má certifikát s kulatým razítkem. Jedná se o přízemní objekt, který je napojen na veřejný vodovod, kanalizaci, plyn a elektřinu. V hale se nachází výrobní prostory, skladovací prostory, šatna a sociální prostory pro zaměstnance a kanceláře. K objektu je přivedena zpevněná komunikace pro osobní i nákladní dopravu a parkování možno na pozemku. Objekt se dá pronajmout za 35 000,- Kč/měs. + 7 000 000,-Kč odstupné nebo 35 000,-Kč/měs., majitel si odveze vybavení a bude požadovat odstupné za úpravy v prostorách objektu (cena za úpravy dohodou). Pro více informací kontaktujte makléře.

35 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 27
Pronájem, výrobní objekt, 80 m², Chrást

Pronájem, výrobní objekt, 80 m², Chrást

Chrást, Chrást

Nabízíme k pronájmu skladový/výrobní prostor, který se nachází v uzavřeném areálu v obci Chrást (okres Plzeň) 14 km od Plzně.V areálu sociální zařízení s pitnou teplou a studenou vodou, centrální vytápění, prostor má samostatný odvětrávací systém. Možnost využití - dílna, výrobní hala, skladovací prostory.

19 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 7
Pronájem výrobního objektu, 60 m², Plzeň, ul. Truhlářská

Pronájem výrobního objektu, 60 m², Plzeň, ul. Truhlářská

Východní Předměstí, Plzeň

Na pronájem skladový prostor s možností různého využití - uskladnění, garáže, ale i jako menší opravna automobilů. V objektu je elektřina, topení možno pomocí přímotopů. K nájmenému, které činí 15 000,- se hradí vratná kauce ve výši jednoho nájmu a provize RK ve také ve výši jednoho nájmu.

15 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 7
Pronájem výrobního objektu, 510 m², Strašice

Pronájem výrobního objektu, 510 m², Strašice

Strašice, Strašice

Nabízíme pronájem výrobní haly o celkové výměře 510 m2 na okraji obce Strašice nedaleko Rokycan. Výrobní hala je umístěna v částečně oploceném areálu, kam lze zajet osobním i nákladním automobilem. Lze využít jako výrobní objekt nebo jako skladovací prostor. Uvnitř se nachází oddělené prostory, které lze vhodně využít jako dílnu, kanceláře, šatnu a výrobní halu. Tyto prostory se nacházejí v horním patře výrobního areálu. Je zde také možnost pronajmout halu v přízemí o výměře 258 m2. Mezi prvním patrem a přízemím je prostor na výtahovou plošinu (na náklady nájemce). Součástí prostor je též nákladová rampa. Požadovaná kauce je ve výši dvou nájmů, provize RK ve výši jednoho nájmu. Doporučujeme prohlídku. Více informací u realitního makléře..

0 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 15
Pronájem výrobního objektu, 64 m², Plzeň, ul. K Cihelnám

Pronájem výrobního objektu, 64 m², Plzeň, ul. K Cihelnám

Černice, Plzeň

Nabízíme k pronájmu dílnu v Černicích o podlahové ploše 77 m2. Dílna dříve sloužila jako opravna automobilů, po domluvě je možné zanechat i vybavení. K dispozici je kuchyň, která se dá využít i jako menší kancelář, WC a sprchy. Zálohy na energie po domluvě s majitelem. Parkování před dílnou. Měsíční nájemné 13 835,- Kč a provize RK. Kauci majitel nepožaduje. V případě dalších dotazů neváhejte kontaktovat makléře.

13 835 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 9
Pronájem výrobního objektu, 5517 m², Planá u Mar. Lázní

Pronájem výrobního objektu, 5517 m², Planá u Mar. Lázní

Planá

Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný výrobní objekt v obci Planá u Mariánských Lázní o rozloze 5517 m2 . S možností nájmu i jednotlivých části o velikosti 500 m2, případně i jednotlivé haly. Výhodou této lokality je dostupnost dálnice pouhých 11 km. Objekt se skládá ze tří vzájemně propojených hal a jedné patrové, kde se nachází kancelářské prostory, v přízemí jsou pak výrobní a skladovací prostory. Je zde zaveden plyn, kterým je i vytápěno, voda, kanalizace a elektřina z vlastní trafostanice ( trafo 630 KW), dále rozvody počítačových sítí a bezpečnostních kamer. V budovách jsou lité podlahy, nová okna a všechny rozvody. Veškeré prostory mají vlastní klimatizaci a rozvody tlakového vzduchu. Objekt je kolaudovaný na výrobu, skladování a jedna z hal i na možnou lakovnu. Kapacita sociálních zařízení a šaten je pro 120 lidí. Volné od května 2021. Doporučujeme prohlídku. Pro více informací kontaktujte makléře.

0 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 22
Pronájem výrobního objektu, 258 m², Strašice

Pronájem výrobního objektu, 258 m², Strašice

Strašice, Strašice

Nabízíme pronájem výrobní haly o celkové výměře 258 m2 na okraji obce Strašice nedaleko Rokycan. Výrobní hala se nachází v částečně oploceném areálu, kam lze zajet osobním i nákladním automobilem. Lze využít jako výrobní objekt nebo jako skladovací prostor. Uvnitř se nachází menší oddělené prostory, které lze vhodně využít jako dílnu, kanceláře či šatnu a prostorná hala. Tyto prostory se nacházejí v přízemí výrobního areálu a je zde možnost pronajmout také halu v prvním patře o výměře 510 m2. Mezi prvním patrem a přízemím je prostor na výtahovou plošinu (na náklady nájemce). Součástí prostor je též nákladová rampa. Požadovaná kauce je ve výši dvou nájmů, provize RK ve výši jednoho nájmu. Doporučujeme prohlídku. Více informací u realitního makléře.

18 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 15

Doporučené realitní kanceláře

-->