Pozemky, Stavební pozemky na prodej Plzeňský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 118
Prodej pozemku k bydlení, 823 m², Blížejov

Prodej pozemku k bydlení, 823 m², Blížejov

Lštění, Blížejov

Nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 823 m2, v obci Lštění nad Zubřinou. Obec Lštění leží 5km od Blížejova, 6km od Kolovče a město Horšovský Týn je vzdálené 11km. V obci Lštění se nachází obchod se smíšeným zbožím. Veškerá občanská vybavenost je k dispozici v Blížejově. Pozemek je podle územního plánu obce veden jako plocha smíšená obytná. Na pozemku nejsou zřízeny sítě. Více informací Vám rád sdělí makléř. S financováním Vám rádi poradíme.

470 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 7
Prodej pozemku k bydlení, 927 m², Plzeň - Výsluní

Prodej pozemku k bydlení, 927 m², Plzeň - Výsluní

Valcha, Plzeň

Nabízíme k prodeji pozemek určený k výstavbě rodinného domu o velikosti 927 m² v lukrativní části Plzeň - Výsluní, ul. Na Rozhraní. Pozemek se nachází v územním plánu města, plochy smíšené obytné, hlavní využití jsou stavby pro bydlení, rodinné domy aj.. jsou poveleny patrové domy, max. 10 m do výškové hladiny. Elektřina na hranici pozemku. V této části Výsluní je do budoucna plánovaný veřejný vodovod a kanalizace dle platného územního plánu. Pozemek je rovinatý, udržovaný, lemovaný tújemi a součástí je plechový domek. Pozemek je velmi dobře dostupný z centra města Plzně a vzhledem ke své rozloze a umístění zaručuje klid a soukromí v bezprostřední blízkosti města. Nájezd na dálnici D5 pouze 4 km. Více informací u makléře.

4 400 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 14
Prodej komerční pozemek, 6649 m², Stod

Prodej komerční pozemek, 6649 m², Stod

Stod

Prodej komerčního pozemku o celkové výměře 6649 m2, který se dle územního plánu nachází zhruba 40% v zóně pro občanskou výstavbu (obchodní domy, služby atd.) a druhých 60% je předpokládaná výměra pro žádost územního plánu na doplnění lokality pro komerční využití. Pozemek je v těsné blízkosti nové zóny super marketů obce Stod.

5 074 500 Kč

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 4
Prodej pozemku k bydlení, 58369 m², Plzeň

Prodej pozemku k bydlení, 58369 m², Plzeň

Lhota, Plzeň

Prodej investičního pozemku o celkové výměře 58 369 m2, který se nachází dle územního plánu v rezervě pro výstavbu rodinných domů v obci Lhota u Dobřan nedaleko Plzně. Pozemky navazují ze tří stran na lokalitu kde nyní probíhá nebo již proběhla výstavba rodinného bydlení. Jedná se o strategické místo při rozvoji obce a rozšíření stávající zástavby. Pro více informací kontaktujte makléře.

40 858 300 Kč

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 3
Prodej pozemku k bydlení, 28042 m², Plzeň

Prodej pozemku k bydlení, 28042 m², Plzeň

Litice, Plzeň

Prodej zajímavé investice v podobě pozemku o celkové výměře 28 042 m2 nacházející se v katastrálním území Litice u Plzně, Plzeň - město. Pozemek pravidelného obdélníkového tvaru se rozkládá na jedinečném místě nad meandrem řeky Radbuza s dostatkem zeleně a západně od sídliště Litice. Dle územního plánu je nyní využíván jako plocha zemědělská a může být využíván na chovatelskou činnost, například koní nebo domácích zvířat. Povolena je také výstavba budov sloužících k chovu zvířat. K pozemku vede obecní asfaltová komunikace, el. energie a vodovod vede při hranici, ostatní sítě se nachází v blízké obytné rezidenční zóně Dubová hora. V místě se nalézá kompletní občanská vybavenost. Lokalita může v budoucnu investorovi nabídnout velmi zajímavou příležitost pro realizaci pěkného projektu bydlení nebo rekreace.

12 618 900 Kč

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 8
Prodej pozemku k bydlení, 2482 m², Srby

Prodej pozemku k bydlení, 2482 m², Srby

Srby, Srby

Nabízíme k prodeji Pozemek k výstavbě rodinného domu. Dle územního plánu je veden v plochách k bydlení. K zástavbě je možné použít plochu 1500 m2 směrem od komunikace. Maximální zastavěnost je 250 m2, dvě nadzemní patra včetně podkroví. Pozemek se nachází v obci Srby v katastrálním území Srby nad Úslavou nedaleko města Nepomuku, kde je veškerá občanská vybavenost. Na hranici pozemku je ve sloupku zavedena elektřina. Pro sjezd z asfaltové komunikace je vypracován projekt, na který je již stavební povolení. Mohu Vám zajistit i výstavbu rodinného domu typu dřevostavby, pokud si vyberete z katalogu typových domů, které odpovídají požadavkům územního plánu pro výstavbu a nové legislativě nízkoenergetických domů. Zajišťuji územní rozhodnutí se stavebním povolením. Zajištění financování na koupi pozemku a budoucí výstavbu je samozřejmostí. Doporučuji.

2 100 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 18
Prodej pozemku k bydlení, 717 m², Močerady

Prodej pozemku k bydlení, 717 m², Močerady

Močerady, Močerady

Nabízíme k prodeji pozemek určený ke stavbě o celkové výměře 717 m2 v obci Močerady. Pozemek je rovinatý, v centru klidné obce s nízkým provozem. Na pozemku nejsou zavedené inženýrské sítě. Dle územního plánu obce, je parcela vedena jako plocha smíšeně obytná venkovská, umožnuje tedy mj. stavbu rodinného domu. Občanskou vybavenost nalezneme v okolních obcích s dojezdovou vzdáleností do 5-ti km. Pro více informací kontaktujte makléře.

599 500 Kč

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 12
Prodej pozemku k bydlení, 1500 m², Štěnovický Borek

Prodej pozemku k bydlení, 1500 m², Štěnovický Borek

Štěnovický Borek

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v obci Štěnovický Borek o celkové výměře 1500 m². Pozemek je udržovaný a oplocený, na hranici elektřina a připojení na vodu. Povolena je pouze stavba s číslem evidenčním tj. rekreační chaty a chalupy. Škola, školka ve Štěnovicích. Obec Štěnovický Borek se nachází v okrese Plzeň - město. Nájezd na dálnici D5 - 10 min. Doporučujeme prohlídku. S financováním Vám rádi pomohou naši finanční specialisté.

0 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 14
Prodej, stavební pozemek, 48657 m2, Nečtiny, Plzeň - sever

Prodej, stavební pozemek, 48657 m2, Nečtiny, Plzeň - sever

Hrad Nečtiny, Nečtiny

Nabízíme k prodeji pozemek o velikosti 48657 m2, který se nachází v obci Hrad Nečtiny, okr. Plzeň-sever. Pozemek se prodává v celku, ale je rozdělen na dvě části. Na stavební pozemek o výměře 6000 m2 a na pastviny o výměře 42657 m2. Parcela se nachází na okraji obce a je vhodná na stavbu jak rodinného domu tak chalupy či srubu. Obec se pyšní nejenom zámkem, ale také zříceninou hradu Preitenstein. Veškerá občanská vybavenost se nachází v nedaleké obci Nečtiny (2 km) a v městečku Manětín (9 km). Obec Hrad Nečtiny leží přibližně 35 km od Plzně a 9 km od významné dopravní komunikace Plzeň - Karlovy Vary. V okolí se nachází spousta cyklistických a turistických tras.Celá oblast je hojně navštěvována houbaři. Pro více informací kontaktujte makléře. S financováním Vám rádi pomůžou naši hypoteční specialisté.

4 672 715 Kč

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 9
Prodej, stavební pozemek, 6000 m2, Hrad Nečtiny, Plzeň-sever

Prodej, stavební pozemek, 6000 m2, Hrad Nečtiny, Plzeň-sever

Hrad Nečtiny, Nečtiny

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 6 000 m2 v obci Hrad Nečtiny, okr. Plzeň - sever. Na pozemku se dá postavit až 6 rodinných domů nebo 3 dvojdomy. Pozemek je mírně svažitý a nachází se na okraji obce. Vodovod vede přes pozemek a elektrické vedení je nedaleko pozemku. Hrad Nečtiny nemá kanalizaci. Obec se pyšní nejenom zámkem, ale také zříceninou hradu Preitenstein. Veškerá občanská vybavenost se nachází v nedaleké obci Nečtiny (2 km) a v městečku Manětín (9 km). Obec Hrad Nečtiny leží přibližně 35 km od Plzně a 9 km od významné dopravní komunikace I/20 Plzeň - Karlovy Vary. V okolí se nachází spousta cyklistických a turistických tras. Celá oblast je hojně navštěvována houbaři. Pro více informací kontaktujte makléře. S financováním Vám rádi pomůžou naši hypoteční specialisté.

3 120 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 10

Doporučené realitní kanceláře

-->