Pozemky, Stavební pozemky na prodej Plzeňský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 167
Prodej, stavební pozemek, 1051 m2, Přehýšov

Prodej, stavební pozemek, 1051 m2, Přehýšov

Přehýšov

Prodej stavebního pozemku v obci Přehýšov. Pozemek se nachází téměr na okraji obce v klidném místě. K pozemku vede obecní asfaltová příjezdová cesta a společná cesta ústící k pozemku o výměře 286 m2 bude ve spolupodílovém vlastnictví třech vlastníků, kteří zbudují stavbu RD vedle. Inženýrské sítě - přípojka na plyn na hranici pozemku, elektřina k napojení v dosahu do 50 m od vedlejší novostavby, vodovodní obecní řad se nachází přes silnici 10m od hranice pozemku, jedinou nutností je zbudovat ČOV, kanalizace v obci pouze dešťová. Stavba domu může být přízemní i patrová s podkrovím. Více informací a možnostech k výstavbě RD u makléře. Do obce jezdí autobus, velikou výhodou polohy obce je blízký nájezd na dálnici D5 (2 km), veškerá občanská vybavenost v 8km vzdálených Nýřanech nebo Plzni (18 km). Doporučuji prohlídku. Případné financování zdarma vyřešíme.

1 069 000 Kč

Stav: Dobrý

před 16 hod. 6
Prodej, pozemek k bydlení, 609 m2, Kamenný Újezd

Prodej, pozemek k bydlení, 609 m2, Kamenný Újezd

Kamenný Újezd, Nýřany

Nabízíme k prodeji pozemek vhodný k výstavbě rodinného domu v Kamenném Újezdu u Nýřan. Pozemek je rovinatý a nachází se v lokalitě se čtrnácti parcelami pro výstavbu. Pozemek má zajištěné vybudování inženýrských sítí Smlouvou o zřízení inženýrských sítí včetně vybudování přípojek k nemovitosti. Jedná se o přípojku vodovodní, splaškové, dešťové kanalizace a přípojku elektrickou. Předpoklad vybudování inženýrských sítí je duben 2020. Můžeme Vám zajistit i výstavbu rodinného domu, pokud si vyberete z našeho katalogu typových domů dřevostaveb, které odpovídají požadavkům územního plánu pro výstavbu. Lze se podívat na nabídku pozemku s výstavbou (nab.č. 711277, 712334). Zajišťujeme i inženýring. V současné době je možnost už vyřizovat stavební povolení. V blízkosti je mateřská školka, speciální ZŠ. Veškeré občanské vybavení a ZŠ je v Nýřanech. Zajištění financování na koupi pozemku a pro budoucí výstavbu je samozřejmostí. Vše pod jednou střechou. Doporučuji.

1 590 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 9
Prodej, stavební parcela, 5244 m², Újezd pod Přimdou

Prodej, stavební parcela, 5244 m², Újezd pod Přimdou

Újezd pod Přimdou, Přimda

Prodej stavebního pozemku v obci Újezd pod Přimdou o celkové výměře 5244 m2. Leží v klidné části vesnice přímo u lesů. K pozemku patří kousek lesního porostu. Ve vesnici je penzion s restaurací. Veškerá občanská vybavenost je ve městě Rozvadov, Přimda nebo Bor. Pozemek leží cca 15 km od hraničního přechodu Rozvadov, a cca 12 km od průmyslové zóny CT Park Nová Hospoda. Je zde možné postavit jakýkoliv rodinný dům, penzion pro investora. Možnost výměny za stavební parcelu v Plzni a blízkém okolí. Více informací u makléře.

2 884 200 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 7
Prodej, stavební parcela,945m2, Plasy

Prodej, stavební parcela,945m2, Plasy

Plasy

Ve výhradním zastoupení nabízíme pozemek k výstavbě rodinného domu v Plasích.Jedná se mírně svažitý pozemek s výhledem na město a je předposlední na sdílené příjezdové cestě.Vedle cesty vedou inženýrské sítě-voda a elektrika.Odpady budou řešeny čov.Jedná se velmi klidné místo mimo průjezdnou ulici,doporučeno pro klienta vyžadujícího klidné bydlení.V sousedství je jedna novostavba a jedna rekreační chata využívaná pouze sezoně takže v místě nebudete rušeni.Plasy jsou město s veškerou občanskou vybaveností a dostupností kultury,a mají dobré spojení do Plzně i Kralovic.

1 230 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 13
Prodej, pozemek, 248 m2, Záhoří, Černošín

Prodej, pozemek, 248 m2, Záhoří, Černošín

Záhoří, Černošín

Prodej pozemku o celkové výměře 248 m2 vhodného na výstavbu chaty určené k rekreaci, se nachází v chatové oblasti nedaleko vlakové zastávky Ošelín, v katastrálním území Záhoří u Černošína. Na pozemek je přiveden elektrický sloupek. Vodu a kanalizaci je případně nutno řešit studnou a jímkou.

79 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 3
Prodej, pozemek k bydlení, 2830 m², Chudenice

Prodej, pozemek k bydlení, 2830 m², Chudenice

Slatina, Chudenice

Na prodej stavební parcela o celkové výměře 2.830 m², která se nachází na okraji obce Slatina u Chudenic. Na pozemku již byla započata výstavba bezbariérové zemědělské usedlosti, kdy součástí prodeje je i veškerá potřebná dokumentace a schválený projekt. Dispozičně bude nemovitost řešena jako 4+1, s terasou a prostornou garáží pro dva automobily. Vytápění bude zajišťovat elektrický kotel v kombinaci s kotlem na tuhá paliva. Voda je zajištěna studničním vrtem do hloubky 35 metrů. Dále je do dvou samostatných sloupků přiveden elektrický proud. Odpady zde bude svedeny do vlastní čističky odpadních vod. Jedná se o klidnou lokalitu s dobrou dostupností do větších měst v Klatovském a Domažlickém okrese. Základní občanskou obslužnost nalezneme v obcích Chudenice nebo Koloveč, které jsou vzdáleny 3 a 8 kilometrů. Doporučujeme prohlídku.

1 390 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 16
Prodej, pozemek k bydlení, 1223 m², Žákava

Prodej, pozemek k bydlení, 1223 m², Žákava

Žákava, Žákava

Na prodej stavební parcela o výměře 1.223 m², která se nachází v klidné a žádané lokalitě, ve vzdálenosti 16 km od Plzně. Rovinatý pozemek se skládá ze dvou parcel, na jejíž hranici jsou přivedeny inženýrské sítě. Konkrétně veřejný vodovod, elektřina a plyn. Kanalizace je zde pouze na dešťovou. K pozemku, v jehož okolí vzniká nová zástavba rodinných domů, vede obecní příjezdová komunikace, která disponuje veřejným osvětlením a také možností parkování přímo v ulici. V obci Žákava nalezneme základní občanskou vybavenost a obslužnost jakou jsou obchody, hospoda, soukromá mateřská školka i autobusová zastávka. Lékaře, základní školu či poštu nalezneme pak ve 2 km vzdálených Nezvěsticích. Rádi Vám zdarma poradíme s případným financováním koupě i výstavby domu.

1 400 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 12
Prodej, stavební parcela, 823 m², Klabava

Prodej, stavební parcela, 823 m², Klabava

Klabava, Klabava

Na prodej stavební pozemek o výměře 823 m². Nachází se v obci Klabava a to ve vzdálenosti 5 km od Rokycan a 11 km od Plzně. Na hranici parcely jsou přivedeny inženýrské sítě, krom ČOV, kterou je nutno zřídit. Součástí prodeje je i podíl na přístupové komunikaci, kde probíhá ještě zajištění veřejného osvětlení. Jedná se o klidnou, rozvíjející se lokalitu, s veškerou občanskou vybaveností v dosahu. V případě zájmu, možno také přidat projekt pro výstavbu rodinného domu, který zde počítá i s ochranným pásmem elektrického vedení nad pozemkem. Rádi Vám zde taktéž pomůžeme získat potřebné finance pro koupi a realizaci výstavby nemovitosti. Pro více informací a případnou schůzku se obraťte na našeho realitního makléře.

1 851 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 13
Prodej, stavební pozemek, 660 m2, Mladotice

Prodej, stavební pozemek, 660 m2, Mladotice

Mladotice

Prodej pozemku v Mladoticích vhodný jako zahrada, příp. stavební parcela o výměře cca 660 m2. Pozemek se nachází v centru obce. Přístup na pozemek je z veřejné komunikace, inž. sítě na hranici pozemku. Více info u makléře. Doporučujeme prohlídku

400 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 11
Prodej, stavební parcela, 3575 m2, Bučí

Prodej, stavební parcela, 3575 m2, Bučí

Bučí, Bučí

Prodej stavebního pozemku v obci Bučí na severním Plzeňsku. Pozemek o velikosti 3575 m2 se nachází na okraji obce. Vzhledem k velikosti pozemku lze využít na chov zvířat. Inženýrské sátě jsou v dosahu. Občanská vybavenost je v obci Kaznějov. Doporučujeme a s případným financování rádi poradíme.

1 894 750 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 5

Doporučené realitní kanceláře

-->