Pozemky na prodej, Rokycany

Změnit zadání Počet inzerátů: 17
Prodej pole, 105590 m², Hradiště

Prodej pole, 105590 m², Hradiště

Hradiště, Hradiště

Nabízíme k prodeji zemědělskou usedlost v obci Hradiště nad Berounkou s několika pozemky. U domu obrovská zahrada, krásný výhled na lesy a řeku Berounku. Pozemky k usedlosti přímo v obci Hradiště. Vstup do domu tvoří chodba, vpravo obývací pokoj, vlevo kuchyně a vpředu koupelna, která bude při prodeji dodělána. Nutné zabudovat vytápění, ohřev vody bude řešen bojlerem, zdroj vody kopaná studna, možno připojení na veřejný vodovod. Obec Hradiště se nachází v okrese Rokycany zhruba 12 km severozápadně od Zbiroha a 16 km jižně od Rakovníka a obklopuje ji CHKO Křivoklátsko. Škola, školka, obchody v obci Zbiroh. Nájezd na dálnici D5 30 min. Doporučujeme prohlídku. S financováním Vám rádi pomohou naši finanční specialisté.

0 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 20
Prodej pole, 21164 m², Borek u Rokycan

Prodej pole, 21164 m², Borek u Rokycan

Borek, Rokycany

Prodej pole o celkové výměře 21164 m2, které se nachází přímo u čerpací stanice na dálnici D5 u obce Borek u Rokycan. Pozemky jsou přístupné z obecních a státních komunikací. Celková výměra je rozdělena do čtyř pozemků.

4 232 800 Kč

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 3
Prodej pole, 4111 m², Rokycany

Prodej pole, 4111 m², Rokycany

Rokycany

Prodej pole o celkové výměře 4111 m2, které se nachází v blízkosti obce Rokycany. Výměra se rozkládá v jednom kuse obdélníkového pozemku. Pro více informací kontaktujte makléře.

411 100 Kč

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 3
Prodej louky, 8527 m², Litohlavy

Prodej louky, 8527 m², Litohlavy

Litohlavy, Litohlavy

Prodej pozemků o celkové výměře 8527 m2 v katastru obce Litohlavy. Jedná se o 3 na sebe navazující parcely, vedené jako trvalý travní porost, dobře přístupné z obecní cesty. Možnost připojení na elektřinu, vybudování studny, umístění dočasných staveb pro zemědělství a oplocení. Pozemky leží kousek od Rokycan a D5, poblíž je vodní nádrž Klabava. Výhodná investice.

850 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 5
Prodej, pozemek, 14665 m2, Rokycany

Prodej, pozemek, 14665 m2, Rokycany

Rokycany

Prodej pozemku o celkové výměře 14665 m2 se nachází na okraji obce Rokycany v blízkosti dálnice D5 - směr Praha/Rozvadov (sjezd a nájezd na dálnici v blízkosti. Pozemek se dle územního plánu nachází v rozvojové lokalitě pro komerční účely pro letištní dopravu u letiště Rokycany. Zastavitelná část pozemku dle územního plánu je zhruba 2/3 a možno koupit i bez 1/3, která není v územním plánu vedena jako stavební. (informaci o cenách se informujte u makléře).

2 700 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 6
Prodej pole, 17165 m², Rokycany

Prodej pole, 17165 m², Rokycany

Borek, Rokycany

Prodej pole o celkové výměře 17 165 m2, které se nachází nedaleko dálnice D5 a obce Borek u Rokycan. Výměra je rozdělena do 4 pozemků, které na sebe navazují. K pozemkům vede obecní komunikace. Pro více informací kontaktujte makléře.

1 373 200 Kč

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 3
Prodej pozemku k bydlení, 487 m², Kařez

Prodej pozemku k bydlení, 487 m², Kařez

Kařez, Kařez

Prodej pozemku v obci Kařez. Obec se nachází 8 km od Hořovic a v blízkosti nájezdu na D5. Pozemek je v územním plánu vedený jako rekreační individuál. Na pozemku je chata s č.ev., je do ní zavedená voda ze studny. Elektřina je 220 i 380. Odpad je svedený do jímky, ale je možné se napojit i na veřejnou kanalizaci, která je v komunikaci na hranici pozemku, kde je i plyn. Jedná se o lokalitu s novou výstavbou. Chata má v suterénu dílnu a wc. Při vstupu je předsíň s lednicí, dále se vchází do obývací části s kuchyňkou, kde je pračka a kamna na vytápění i vaření. Dále ložnice s moderním sprchovým masážním koutem, ohřev vody u něj zajišťuje průtokový ohřívač. Pozemek je rovinatý a jsou na něm jabloně, třešeň a rybíz. Obec je součástí přírodní rezervace a má občanskou vybavenost, Praha-Zličín je 30 minut jízdy autem. Vlaková stanice je 900 metrů od chaty. Přírodní památkou jsou Kařezské rybníky. Kontaktujte makléřku a domluvte si prohlídku.

1 860 500 Kč

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 14
Prodej ostatní, 19 834 m², Strašice

Prodej ostatní, 19 834 m², Strašice

Strašice, Strašice

Prodej rozlehlého pozemku o velikosti 19 834 m² v obci Strašice. Územním plánem je možno jej využít k provozování farmy a obdobných činností zemědělského charakteru. Zpevněná obecní cesta protíná pozemek v celé jeho šíři. Všechny sítě - voda, elektrika a odpad procházejí přes pozemek. Skvělá poloha na úpatí Brd a nájezdem na dálnici D5 v Mýtě vzdáleném 8km. Strašice je obec s veškerým občanským vybavením, v současné době se stává jednou ze vstupních bran do CHKO Brdy. V dosahu pozemku koupaliště, muzeum Středních Brd, a muzeum Dopravy. Výborná investiční příležitost.

0 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 18
Prodej, pozemek k bydlení, 1350 m², Břasy

Prodej, pozemek k bydlení, 1350 m², Břasy

Břasy, Břasy

Nabízíme k prodeji pozemek pro stavbu domu v obci Břasy. Pozemek je umístěn mezi stávající starší zástavbou a vzhledem k jeho rozloze poskytne i dostatečné soukromí. Veškeré sítě leží na hraně pozemku po celé délce přístupové cesty, vjezd je možno udělat kdekoliv z komunikace. V okolí již není plánovaná další výstavba a přístupová komunikace je stranou hlavní silnice.V obci Břasy je veškerá občanská vybavenost- škola, školka, koupací jezero, řeka Berounka vzdálená 4 km, pohoří Brdy 20km. Dojezd do Rokycan cca. 6 min,do Plzně 18 min.

0 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 11
Prodej, zahrada, 2327 m², Mlečice

Prodej, zahrada, 2327 m², Mlečice

Mlečice, Mlečice

Prodej rovinatého pozemku územním pláne určeného pro rekreační zástavbu. Celkové výměra činí 2.327 m² a nachází se v obci Mlečice v Rokycanském okrese. V obci nalezneme základní občanskou obslužnost a dále je tu pak 10 km vzdálený Zbiroh, kde nalezneme veškerou vybavenost. Předmětem prodeje je oplocený pozemek, bez inženýrských sítí a vlastní cesty. Přístup na pozemek je zvykově zajištěn přes parcelu jiných vlastníků, kde je smluveno další pokračování v užívání cesty, což může být i písemně potvrzeno. Připojení k elektrickému proudu může být přivedeno ze sloupku, který je nedaleko hranice pozemku.

440 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 15

Doporučené realitní kanceláře

-->