Doporučené realitní kanceláře

Domy na prodej Plzeňský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, rodinný dům, 3+kk, 227 m2, Třemošná, ul. K Zastávce

Prodej, rodinný dům, 3+kk, 227 m2, Třemošná, ul. K Zastávce

Třemošná, Třemošná

Prodej řadového rodinného domu o velikosti 3+kk v Třemošné, ulice K Zastávce. Zastavěná plocha domu 78 m2, velikost zahrady 149 m2. Při vstupu do domu předsíň, vchod do koupelny a samostatného WC. Dva průchozí pokoje a prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, komora. Dům vytápěn elektrickým kotlem, ohřev vody bojler. V Třemošné veškerá občanská vybavenost v dosahu. Doporučuji prohlídku. S financováním rádi pomohou naši finanční specialisté.

1 700 000 Kč

Stav: Dobrý

před 27 min. 20
Prodej, rodinný dům, 120 m2, Staňkov

Prodej, rodinný dům, 120 m2, Staňkov

Staňkov I, Staňkov

Nabízíme k prodeji rodinný, cihlový dům v klidné části ve Staňkově. V přízemí se nachází 6 místností, předsíň, chodba, prostorná koupelna s vanou a sprchovým koutem. Toaleta je oddělená. Dům má velkou půdu pro vybudování dalšího bydlení a je z části podsklepen. V současné době jsou některé zdi a příčky zvlhlé. Je to způsobeno dlouhodobým neobýváním a tím, že izolace části domu je mírně pod terénem, který přiléhá k nemovitosti. Je třeba poopravit střešní krytinu. Nemovitost doplňuje předzahrádka s vjezdem na pozemek s garáží a zahrada s ovocnými stromy. Nemovitost je napojena na veřejnou kanalizaci, elektřinu, veřejný vodovod a plyn. Lze použít i stávající studnu. Pro představu možné prostorové dispozice po rekonstrukci přikládáme půdorys a Home Staging místností, který můžeme po domluvě zajistit. Celý pozemek je oplocený a je rovinatého charakteru. Okolí domu je převážně s venkovskou zástavbou s dobrou dopravní dostupností. Je zde veškerá občanská vybavenost. Doporučujeme.

1 680 000 Kč

Stav: Dobrý

před 53 min. 29
Prodej, chalupa, 2+1, 340 m2, Horažďovice

Prodej, chalupa, 2+1, 340 m2, Horažďovice

Horažďovická Lhota, Horažďovice

Prodej chalupu s přilehlou zahradou o celkové ploše 340 m2 obci Horažďovická Lhota. Nemovitost se nachází na okraji klidné obce nedaleko Horažďovic. Chalupa určená k rekonstrukci je napojena na elektřinu. Vytápění je lokální na tuhá paliva a krbová kamna. Na pozemku se nachází vlastní studna. Dispozice: chodba, dva pokoje, kuchyň, dílna, suché WC, prostorná půda a stodola. Hezké a klidné místo na bydlení či rekreaci. Více informací u makléře. Doporučujeme prohlídku. Financování zajistí hypocentrum naší RK.

590 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 59 min. 21
Prodej, rodinný dům, 104 m2, Boubín - Horažďovice

Prodej, rodinný dům, 104 m2, Boubín - Horažďovice

Boubín, Horažďovice

Prodej řadového rodinného domu v malé vesnici Boubín část města Horažďovice. Celková výměra pozemku je 190 m2. Dům prošel před dvěma lety kompletní rekonstrukcí plastových oken, podlah, zateplení stropu, rozvodů elektřiny a jiné. V přízemí domu se nachází prostorná vstupní hala se schodištěm, pokoj s přístupem na venkovní terasu a topením v podlaze, koupelna se sprchovým koutem a WC, kotelna, letní kuchyně se vstupem na zahradu a dílna která lze přestavit na další pokoj. V patře domu se nachází prostorná kuchyň s jídelnou a přístupem na balkón, obývací pokoj, ložnice s balkónem, dětský pokoj, samostatné WC a koupelna s rohovou vanou. Vytápění domu zajišťuje kotel na tuhá paliva a elektrokolel, voda z vlastní studně. Před domem je terasa s venkovním posezením a za domem udržovaná zahrada o ploše 86 m2 s bazénem. Veškerá občanská vybavenost v okolí do 2 km v Horažďovicích. Volné od poloviny ledna 2019. Pro více informací kontaktujte makléře

3 200 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před hodinou 21
Prodej, chalupa, 2285 m2, Buková u Mezholez

Prodej, chalupa, 2285 m2, Buková u Mezholez

Buková, Mezholezy

Prodej chalupy v klidné obci Buková. Chalupa disponuje 3 pokoji, kuchyní a koupelnou. Půdní prostory jsou velice rozsáhlé a lze jej využít jako přestavbu na další obytné místnosti. Chalupa je vytápěna kotlem na tuhá paliva nebo tepelným čerpadlem s rozvodem do všech radiátorů v pokojích. Teplou vodu zajišťuje elektrický bojler. Veškerý odpad jde do septiku. Nemovitost je kompletně obklopena hospodářskými budovami, které náleží k pozemku a jsou také součástí prodeje. Díky těmto budovám jako je stodola, garáž, druhá obyvatelná chalupa se sklepem, dílna a chlévy je zde naprosté soukromí na pozemku. Za stodolou se nachází zahrada, ze které je nádherný výhled do polí a lesů. Možno se dostat z této zahrady i na obecní cestu. Dříve tato nemovitost sloužila jako zemědělská usedlost, o kterou bylo do nedávna dobře postaráno. Všechny budovy mají střechy v dobrém stavu. Chalupa ihned k nastěhování. Veškerá občanská vybavenost je v 15 km vzdáleném Horšovském Týně. Více info a prohlídky u makléře.

2 199 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 hod. 16
Prodej, rodinný dům, 2285 m2, Buková u Mezholez

Prodej, rodinný dům, 2285 m2, Buková u Mezholez

Buková, Mezholezy

Prodej rodinného domu v klidné obci Buková. Dům disponuje 3 pokoji, kuchyní a koupelnou. Půdní prostory jsou velice rozsáhlé a lze jej využít jako přestavbu na další obytné místnosti. Dům je vytápěn kotlem na tuhá paliva nebo tepelným čerpadlem s rozvodem do všech radiátorů v pokojích. Teplou vodu zajišťuje elektrický bojler. Veškerý odpad jde do septiku. Nemovitost je kompletně obklopena hospodářskými budovami, které náleží k pozemku a jsou také součástí prodeje. Díky těmto budovám jako je stodola, garáž, druhý obyvatelný dům se sklepem, dílna a chlévy je zde naprosté soukromí na pozemku. Za stodolou se nachází zahrada, ze které je nádherný výhled do polí a lesů. Možno se dostat z této zahrady i na obecní cestu. Dříve tato nemovitost sloužila jako zemědělská usedlost, o kterou bylo do nedávna dobře postaráno. Všechny budovy mají střechy v dobrém stavu. Dům je ihned k nastěhování. Veškerá občanská vybavenost je v 15 km vzdáleném Horšovském Týně. Více info a domluva prohlídky u makléře.

2 199 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 hod. 20
Prodej, chalupy,1336 m2, Strážovice u Pačejova

Prodej, chalupy,1336 m2, Strážovice u Pačejova

Strážovice, Pačejov

Prodej chalupy o dispozici 2+1 s celkovou výměrou pozemku 1336 m2 v klidné obci Strážovice u Pačejova. Dům před 5ti lety prošel částečnou rekonstrukcí jako je nová střecha, euro okna a nové vstupní dveře. Dům je možno vytápět až 3mi kamny na tuhá paliva nebo elektrickým přímotopem. V obci zajištěná obecná pitná voda, teplou vodu zajištují bojlery. Kanalizace výhledově v budoucnu, nyní je zde septik. Možno předělat podkroví na obytné místnosti, je zde i střešní okno. Pozemek obehnán budovami a plotem, díky tomu je na zahradě naprosté soukromí. Budovy, které k chalupě náleží sloužili jako garáž, chlév a stodola s podsklepením. Na pozemek přístup ze dvou stran. Naproti domu v dosahu hospoda, rybník a autobusová zastávka. V 1km vzdáleném Pačejově občanská vybavenost a vlak. Skvělé místo pro víkendové odpočinky. Možno zde i trvale bydlet. Nutno vidět. Prohlídky možné po domluvě. S financováním pomůže naše hypocentrum.

950 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 hod. 20
Prodej, rodinný dům,1336 m2, Strážovice u Pačejova

Prodej, rodinný dům,1336 m2, Strážovice u Pačejova

Strážovice, Pačejov

Prodej rodinného domu (chalupy) o dispozici 2+1 s celkovou výměrou pozemku 1336 m2 v klidné obci Strážovice u Pačejova. Dům před 5ti lety prošel částečnou rekonstrukcí jako je nová střecha, euro okna a nové vstupní dveře. Dům je možno vytápět až 3mi kamny na tuhá paliva nebo elektrickým přímotopem. V obci zajištěná obecná pitná voda, teplou vodu zajištují bojlery. Kanalizace výhledově v budoucnu, nyní je zde septik. Možno předělat podkroví na obytné místnosti, je zde i střešní okno. Pozemek obehnán budovami a plotem, díky tomu je na zahradě naprosté soukromí. Budovy které k chalupě náleží sloužili jako garáž, chlév a stodola s podsklepením. Na pozemek přístup ze dvou stran. Naproti domu v dosahu hospoda, rybník a autobusová zastávka. V 1km vzdáleném Pačejově občanská vybavenost a vlak. Skvělé místo pro víkendové odpočinky. Možno zde i trvale bydlet. Nutno vidět. Prohlídky možné po domluvě. S financováním pomůže naše hypocentrum.

950 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 hod. 21
Prodej, rodinný dům, 1029 m2, Mýto, ul.Náměstí

Prodej, rodinný dům, 1029 m2, Mýto, ul.Náměstí

Mýto, Mýto

Nabízíme prodej rodinného domu v Mýtě u Rokycan. Dům je vhodný ke kompletní rekonstrukci, možnost předělání půdních prostor na obyvatelné místnosti. Dispozice domu je 4+1, koupelna nabízí vanu i sprchový kout. Dům je částečně podsklepen a nabídne dva velké sklepy, nachází se zde i garáž. Do domu vstup z obou stran, z jedné na nádvoří, kde se dá parkovat. V obci veškerá občanská vybavenost. V blízkosti nájezd na D5 směr Praha - Rozvadov. Doporučujeme prohlídku. Financování pohodlně zařídí naše hypocentrum.

2 650 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 hod. 14
Prodej, rodinný dům 5+1, 200 m2, Štichov

Prodej, rodinný dům 5+1, 200 m2, Štichov

Štichov, Štichov

Nabízíme k prodeji rodinný dům ve Štichově u Holýšova s velkým pozemkem. V prvním nadzemním podlaží jsou dva pokoje, z nichž jeden je průchozí z kuchyně. Z chodby je vstup na toaletu, do jednoho menšího pokoje a vstup po schodišti do druhého nadzemního podlaží. Zde jsou dva podkrovní pokoje. Z jednoho pokoje je vstup do koupelny. Ze schodiště je vstup do půdního prostoru, kde se nechá dobudovat pokoj a kuchyně s koupelnou a toaletou. Odpad je do septiku, do konce roku se bude možno napojit na veřejnou kanalizaci. Voda je rozvedena z vlastní studny. Plyn je u paty domu. Topení je na tuhá paliva s rozvodem do radiátorů. 1.NP je zrekonstruovaná elektřina, rozvody, topení, kuchyně, podlahy. Na domu je nový krov s krytinou a plastová okna a je částečně podsklepen. Za domem je stavební pozemek 400 m2 a zahrada 984 m2. Spojení do Holýšova zajišťuje autobusová doprava. Holýšov i Staňkov je vzdálený 4.5 km, kde je veškerá občanská vybavenost. Doporučujeme.

2 590 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 hod. 17