Doporučené realitní kanceláře

Domy na prodej Plzeňský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, rodinný dům, 606 m², Přeštice

Prodej, rodinný dům, 606 m², Přeštice

Zastávka, Přeštice

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům se zahradou o celkové ploše 606 m2. Dům se nachází v malé obci Přeštice - Zastávka a součástí pozemku je i hospodářské stavení. V domě byli udělány nové rozvody vody, odpadů i elektriky. Nová střecha, koupelna, podlahy a kuchyně. V přízemí domu se nachází ložnice, dětský či hostitelský pokoj, obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem do zahrady, koupelna se sprchovým koutem a toaleta. V prvním patře pak dětský pokoj, koupelna s vanou a půdní prostor vhodný k další výstavbě. Celý dům je ve velmi udržovaném a suchém stavu. Na pozemku je kopaná studna hlubová 22 metrů a zaveden veřejný vodovod. Odpady jsou svedeny do tříkomorového septiku. Vytápění je řešeno elektrickým topení EVO. Vážným zájemcům doporučujeme prohlídku. S financováním Vám rádi pomůžou naši hypoteční specialisté.

4 490 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 27 min. 18
Prodej, rodinný dům, 147 m2, Stříbro, ul. Husova

Prodej, rodinný dům, 147 m2, Stříbro, ul. Husova

Stříbro

Prodej rodinného domu nedaleko centra s dílnou a bytem 2+1 ve Stříbře, ul. Husova. Dům je dvoupodlažní s půdním prostorem a malou dílnou v přízemí domu. Dispozičně se jedná o byt 2+1 a připravené podkroví. V zadní části domu je zahrada o rozloze 43 m2. Dům lze vytápět plynem, elektrikou nebo krbovými kamny. Voda je městská. Celý dům je připojený na veřejnou kanalizaci. Ve městě je veškerá občanská vybavenost. S financováním rádi pomůžeme. Doporučuji prohlídku.

2 590 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 52 min. 15
Prodej, chata 1+kk, 13 m², Chlum

Prodej, chata 1+kk, 13 m², Chlum

Chlum, Chlum

Prodej dřevěné chaty 1+kk v obci Chlum nad Berounkou o celkové velikosti 13 m2 na pronajatém pozemku. V chatě zavedena elektřina, suché WC, vytápění na tuhá paliva. V okolí lesy, řeka Berounka vzdálená od chaty cca 200 m. Veškerá občanská vybavenost v obci Radnice. Nájezd na dálnici D5 20 min. Doporučujeme prohlídku. S financováním rádi pomohou naši finanční specialisté.

320 000 Kč

Stav: Dobrý

před 19 hod. 10
Prodej, rodinný dům, 115 m2, Domažlice

Prodej, rodinný dům, 115 m2, Domažlice

Hořejší Předměstí, Domažlice

Prodej cihlového rodinného domu o dispozici 4+1 s výměrou 115 m2 v klidné části obce Domažlice. Dům byl vystavěn v roce 1929 a je určen k celkové rekonstrukci. K domu náleží garáž o velikosti 36 m2 a zahrada o velikosti 413 m2. Celková plocha parcely činí 718 m2. Příjezd k domu je zajištěn obecní komunikací. Jako zdroj vody je využíván veřejný vodovod, vytápění domu je v současné době zajištěno vavkami a kamny na tuhá paliva. Odpad je sveden do veřejné kanalizace. V Domažlicích najdeme veškerou občanskou vybavenost, velkou výhodou je vzdálenost od Německa pouhých 14,5 km. S financováním Vám rádi pomohou naši hypoteční specialisté.

3 990 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 21 hod. 14
Prodej, rodinný dům, 480 m2, Strašín, okr. Klatovy

Prodej, rodinný dům, 480 m2, Strašín, okr. Klatovy

Strašín

Nabízíme k prodeji rodinný dům se zahradou 1240 m2 v obci Strašín. Dům je zrekonstruován z bývalého penzionu. V prvním nadzemním podlaží se nachází komerční část, ordinace (nebo byt 2+1) se samostatným vchodem, byt 3+kk s koupelnou a toaletou také se samostatným vchodem. V patře se nachází byt 5+1 s jídelnou a 4 ložnice, 2 koupelny s toaletou, kuchyně s jídelní částí, obývací pokoj 90 m2 a terasa. Zkolaudovaná zavedená ordinace praktického lékaře v prvním nadzemním podlaží je o velikosti 54 m2 s čekárnou, kartotékou, kuchyňkou, toaletou a koupelnou pro pacienty a se samostatným vchodem. Ordinace je volná od 1.1.2019 a je možné ji dále provozovat stejným způsobem. Zbývající část dolního patra slouží jako technické zázemí, kotelna, skladovací prostory, bývalé sociální zařízení. Jsou zde také umístěny dva bojlery každý s obsahem 1000 l. Celý objekt je vytápěn kombinací automatickým kotlem na pelety 16 kw a ordinace elektrickými přímotopy. Doporučujeme.

2 900 000 Kč

Stav: Dobrý

před 21 hod. 40
Prodej, rodinný dům, 94 m2, 5+kk, Nový Čestín, Mochtín

Prodej, rodinný dům, 94 m2, 5+kk, Nový Čestín, Mochtín

Nový Čestín, Mochtín

Nabízíme k prodeji patrový rodinný dům Atlantiko v rámci developerského projektu, před výstavbou v Novém Čestíně u Klatov. Dům uspokojí svou jednoduchou a praktickou dispozicí čtyřčlennou rodinu. Projektovým řešením sedlové střechy splňuje i ty náročnější podmínky územních plánů. Dům svým venkovským vzhledem je vhodný do původní vesnické zástavby. Dům vhodný i na menší pozemky. Byl kladen důraz na efektivní využití prostoru v domě s malou chodbou, avšak s velkými pokoji. Koupelny, podlahy, okna, dveře, základová deska, elektrické podlahové vytápění, dovoz, montáž, příprava na fotovoltaiku a veškeré prvky potřebné ke kolaudaci jsou součástí ceny na klíč. Pozemek 1600 m2 je mírně svažitý, na okraji obce (číslo nabídky 609875). Klatovy jsou vzdálené 7 km. Doporučujeme.

4 320 082 Kč

Stav: Ve výstavbě

před 21 hod. 17
Prodej, rodinný dům, 3+kk, 69 m2, Nový Čestín, Mochtín

Prodej, rodinný dům, 3+kk, 69 m2, Nový Čestín, Mochtín

Mochtín

Nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu s pozemkem v obci Nový Čestín u Klatov v rámci developerského projektu, před výstavbou. Dřevostavba OHIO svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 3-4 členné rodiny. Praktická dispozice splní nároky investora na kvalitu bydlení. Svým bezbariérovým řešením je i vhodný pro bydlení osob se sníženou pohybovou schopností. Koupelna, podlahy, dveře, základová deska, elektrické podlahové vytápění, dovoz s montáží, příprava na fotovoltaiku a všechny prvky potřebné ke kolaudaci jsou součástí ceny na klíč. Dřevostavbu je možné časem dle potřeby, nebo financí modulově zvětšit na větší dispozici. Zajistíme i stavební povolení. Nízký ekonomický provoz 1500,-Kč/ měsíc. Na mírně svažitý pozemek o velikosti 1600 m2 je zaveden elektrický proud 220 a 380 voltů. Pozemek (č.nab.609875) není oplocený. Doporučujeme.

3 165 112 Kč

Stav: Ve výstavbě

před 21 hod. 10
Prodej, rodinný dům, 5+kk, 95 m2, Pňovany

Prodej, rodinný dům, 5+kk, 95 m2, Pňovany

Pňovany, Pňovany

Nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu v rámci developerského projektu na pozemku 1312 m2 v obci Pňovany v okresu Plzeň-sever. Jedná se o moderní, patrovou dřevostavbu s pěti pokoji. Patrový rodinný dům Atlantiko uspokojí svou jednoduchou a praktickou dispozicí 4 člennou rodinu. Projektovým řešením sedlové střechy splňuje i ty náročnější podmínky územních plánů. Na dům svým venkovským vzhledem, který je vhodný i na menší pozemky, byl kladen důraz na efektivní využití prostoru v domě s malou chodbou, avšak s velkými pokoji. Koupelny, podlahy, dveře, základová deska jsou součástí ceny na klíč. Pozemek je rovinatý, neudržovaný. V současné době jsou přípojná místa inženýrských sítí cca 50m vzdálená, elektřina 20 m. Z našeho katalogu typových domů je možno vybrat i jiný typ, který odpovídá požadavkům územního plánu. Zajišťujeme i inženýring, případně napojení na inženýrské sítě. Zajištění financování na koupi pozemku a pro budoucí výstavbu je samozřejmostí. Vše pod jednou střechou.

4 650 000 Kč

Stav: Ve výstavbě

před 21 hod. 9
Prodej, rodinný dům, 5+kk, 95 m2, Nepomuk

Prodej, rodinný dům, 5+kk, 95 m2, Nepomuk

Nepomuk

Nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu v rámci developerského projektu na pozemku 2997 m2 přímo v obci Nepomuku v okresu Plzeň-jih. Jedná se o moderní, patrovou dřevostavbu s pěti pokoji. Patrový rodinný dům Atlantiko uspokojí svou jednoduchou a praktickou dispozicí 4 člennou rodinu. Na dům svým venkovským vzhledem, který je vhodný i na menší pozemky, byl kladen důraz na efektivní využití prostoru v domě s malou chodbou, avšak s velkými pokoji. Koupelny, podlahy, dveře, základová deska, podlahové topení, příprava na fotovoltaiku a všechny prvky potřebné ke kolaudaci jsou součástí ceny na klíč. Pozemek se nachází v klidné lokalitě s přístupem ze zpevněné obecní komunikace. Veškeré inženýrské sítě jsou u pozemku. Z našeho katalogu typových domů je možno vybrat i jiný typ, který odpovídá požadavkům územního plánu. Zajišťujeme i inženýring, případně napojení na inženýrské sítě. Zajištění financování na koupi pozemku a pro budoucí výstavbu je samozřejmostí. Doporučuji.

6 358 082 Kč

Stav: Novostavba

před 21 hod. 16
Prodej, rodinný dům, 161 m2, Nepomuk

Prodej, rodinný dům, 161 m2, Nepomuk

Nepomuk

Nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu v rámci developerského projektu na pozemku 2997 m2 přímo v obci Nepomuku v okrese Plzeň-jih. Jedná se o moderní, přízemní dřevostavbu s pěti pokoji, s dvou garáží, pro náročnější klienty. Dvouzónová dispozice domu rozděluje společenskou část od odpočinkové. Těžištěm domu je prostorný obývací pokoj spojený s jídelnou a kuchyní do jednoho velkého prostoru. Moderní avšak praktická dispozice domu s dostatkem úložných prostor. Zabudované exteriérové žaluzie zvyšují tepelný komfort a bezpečnost. Koupelny, podlahy, dveře, základová deska jsou součástí ceny na klíč. Pozemek se nachází v klidné lokalitě s přístupem ze zpevněné obecní komunikace. Veškeré inženýrské sítě jsou u pozemku. Z našeho katalogu typových domů je možno vybrat i jiný typ, který odpovídá požadavkům územního plánu. Zajišťujeme i inženýring, případně napojení na inženýrské sítě. Zajištění financování na koupi pozemku a pro budoucí výstavbu je samozřejmostí. Vše pod jednou střechou.

6 839 000 Kč

Stav: Novostavba

před 21 hod. 14
-->