Doporučené realitní kanceláře

Domy na prodej Plzeňský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, rodinný dům, 136 m2, Kolinec

Prodej, rodinný dům, 136 m2, Kolinec

Kolinec

Nabízíme prodej rodinného domu o 136 m2 se zahradou o 531 m2 v klidné části Kolince. V přízemí se nachází kuchyně, obývací pokoj a ložnice, koupelna s vanou, WC. V patře domu se nachází pokoj a prostorná půda. Dům je podsklepený. Okolo domu je rozlehlá zahrada, ze které se vyjde k řece. Nová dřevěná eurookna s trojsklem byla měněna v roce 2008. Elektřina 220/380 V. Možnost vytápět elektrokotlem nebo tepelným čerpadlem. V obci Kolinec je veškerá občanská vybavenost. Kousek od domu je zrekonstruované koupaliště, dětské hřiště a tenisové kurty. Pro více informací kontaktujte makléře. Zajistíme nejvýhodnější financování. Více informací Vám rádi poskytneme v RK.

1 980 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 48 min. 18
Prodej, chata, 114 m2, Horní Hradiště, Plasy

Prodej, chata, 114 m2, Horní Hradiště, Plasy

Horní Hradiště, Plasy

Nabízíme k prodeji chatu na okraji obce Horní Hradiště v krásném prostředí Plzeňského kraje, obklopenou lesy. Vpravo od vstupních dveří naleznete kuchyňský kout se sporákem, vlevo umyvadlo s WC, jež je napojeno na jímku s trativodem, vodu zajišťuje napojení na místní studnu. Dále se v přízemí nachází prostorný obývací pokoj se vstupem na terasu, která poskytuje nádherný pohled na řeku Střelu. Chatu lze vytápět krbem, nebo malým kotlem na dřevo, ze kterého vede teplovod do podkroví. Podkroví je rozděleno na dvě části se spaním pro 4 až 5 lidí. Budova je napojena na elektrický proud, částečně podsklepena, naleznete zde i malou dílnu. Velmi vhodné místo pro rodinnou rekreaci, houbaření, rybaření a turistiku. Doporučujeme osobní prohlídku, financování zajistí naše hypocentrum. V rámci servisu za Vás zajistíme přepis energií.

849 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 52 min. 7
Prodej, chata 2+1, 46 m2, Butov

Prodej, chata 2+1, 46 m2, Butov

Butov, Stříbro

Prodej zděné chaty v obci Butov. Chata se nachází v klidné chatové osadě nedaleko kempu Pohoda, je vzdálená od řeky cca 500 m. Chata je ve velmi udržovaném stavu. V objektu se nachází garáž a dvě obytná poschodí. Do chaty je zavedený elektrický proud a vodu lze brát ze společné studny. Za budovou se nachází suché WC. Vážným zájemcům doporučujeme prohlídku. S financováním rádi pomůžeme.

490 000 Kč

Stav: Dobrý

před hodinou 13
Prodej, rodinný dům, 5+kk, 892 m2, Halže, ul. Modřínová

Prodej, rodinný dům, 5+kk, 892 m2, Halže, ul. Modřínová

Halže

Prodej rodinného domu v započaté rekonstrukci, o dispozici 5+kk s garáží a prostornou zahradou, situovaného v klidné části obce, v zástavbě rodinných domů. V přízemí započata rekonstrukce obývací kuchyně, dvou pokojů, koupelny s WC, komory a úprava garáže. V podkroví jsou dva neprůchozí pokoje s chodbou. Objekt je napojen na veřejný vodovod, veřejnou kanalizaci, elektřina 230/400 V, plyn na hranici pozemku. V obci je MŠ, ZŠ, obchod, sportoviště. Tachov 7 km, hranice SRN 9 km - výhodná poloha pro pracující v Německu. S případným financováním koupě a rekonstrukce hypotékou, Vám poradí naši finanční specialisté.

1 300 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 hod. 14
Prodej, 2x chata, 719 m2, Dražeň - Bažantnice

Prodej, 2x chata, 719 m2, Dražeň - Bažantnice

Dražeň, Dražeň

Nabízíme vám prodej chaty o dispozici 3+1 v obci Bažantnice. Užitná plocha je 94 m2. Chata je podsklepena dvěma sklepy o celkové výměře 10 m2. V chatě se nachází prostorná předsíň s jídelním koutem a separační WC. Vytápění je možno dvěma způsoby a to krbovými kamny nebo krbem viz. fotodokumentace. Na pozemku o výměře 719 m2 se nachází dvě chaty. Jedna může být využívána jako chata pro hosty, o dispozici 1+1 a výměře 24 m2. Na zahradě se nachází gril se sezením, jezírko, bouda pro psa, sklepník a suché WC. Chata je napojena na jímku a vodu z vrtané studny. Obchod s potravinami je 1,5 km. Kousek od chaty se nachází rybník, louky a lesy. Dojezdová vzdálenost do Plzně je 38 km. S Financováním rádi pomůžeme. Doporučujeme prohlídku.

1 250 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 2 hod. 14
Prodej, rodinný dům 6+kk, Hradčany, Plzeň - Jih

Prodej, rodinný dům 6+kk, Hradčany, Plzeň - Jih

Hradčany, Chlumčany

Prodej novostavby rodinného domu 6+kk o celkové výměře 345 m2 se nachází v klidné části obce Chlumčany - Hradčany, jen 10 min od městské části Plzeň - Bory. Na pozemku 1502 m2 se mimo nízkoenergetického domu také nachází budova o zastavěné ploše 105 m2, která je využita jako dvou garáž a prostory vhodné na ukládání zahradního příslušenství, díky toaletě a vybavenosti vodou a odpady je možno v těchto prostorách vybudovat i byt pro hosty o dispozici 2+1. Dům je orientován na jihozápadní stranu s výhledem do krajiny. Ze severu je obec obklopena lesem. Hradčany jsou klidným a intimním místem pro život v přírodě s rychlou dostupností Plzně.

14 900 000 Kč

Stav: Novostavba Balkon

před 2 hod. 24
Prodej, chata, 404 m2, Ostrovec-Lhotka

Prodej, chata, 404 m2, Ostrovec-Lhotka

Lhotka, Ostrovec-Lhotka

Prodej třípodlažní rekreační chaty s číslem evidenčním a zastavěnou plochou 43 m2, která stojí na vlastním svažitém pozemku s rozlohou 361 m2. Nemovitost se nachází na konci chatové oblasti v katastrálním území Lhotka u Terešova na Rokycansku. Tato částečné zrekonstruovaná chata se dvěma terasami a balkonem poskytujícím výhled do okolní přírody, je připravena k okamžitému využívání. Disponuje prostorným obývacím pokojem, předsíní, malou kuchyňkou a splachovacím záchodem v prvním patře, dále pak dvěma průchozími ložnicemi v patře druhém. Zde také nalezneme po celé délce obou stran místností vestavěné úložné prostory. V přízemí jsou k užívání připraveny tři místnosti, sloužící nyní jako sklep, dílna a koupelna. Na horní části pozemku je vybudována dřevěná kůlna a v dolní části je zřízeno parkovací stání. Na pozemek je přivedena užitková voda z přilehlého potoka a pitná voda teče jen z několik desítek metrů vzdálené studánky. Lhotka, část obce Ostrovec, leží 45 minut od Plzně či Berouna.

1 231 888 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 2 hod. 27
Prodej, rodinný dům 3+kk, 1082 m2, Hůrky u Zahrádky

Prodej, rodinný dům 3+kk, 1082 m2, Hůrky u Zahrádky

Hůrky, Zahrádka

Nabízím k prodeji přízemní obytné stavení zděné z kamene, kryté sedlovou střechou. Bylo postaveno v první polovině 19. století a je kulturní památkou. - zapsáno do státního seznamu v roce 1958 pod číslem 16945/4-1251. Má hladce omítané průčelí. Zachována malá původní dvoudílná dvoukřídlá okénka. Nad prkennou okapovou stříškou je roubený věnec, nesoucí krov i trojúhelný štít. Věnec je z trámů zdobený vyřezáváním (vruby). Přilehlý chlév a ostatní budovy jsou z r. 1911. Tato venkovská usedlost se nachází v klidné rekreační obci, na hezkém, klidném místě v blízkosti historické kapličky. Usedlost je postavena do zahrady a je připravena k celkové rekonstrukci. Prohlídkové odpoledne na místě bude 24.4.2019. Neváhejte nás kontaktovat a domluvit si čas. V případě většího počtu vážných zájemců o koupi této nemovitosti bude přistoupeno k licitaci.

700 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 hod. 9
Prodej, chata, 315 m2, Kdyně, ul. Na Hájovně

Prodej, chata, 315 m2, Kdyně, ul. Na Hájovně

Kdyně

Prodej rekreační chaty v klidné chatové oblasti na Hájovně. Do chaty je zavedená elektřina, topení krbovými kamny. Na pozemku je vlastní studna, která se musí vyčistit a tím se obnoví voda ve studni, nyní je chata bez vody. V přízemí je kuchyňka a obývací pokoj, v 1 patře jedna velká místnost určená ke spaní. Chata je podsklepená, náleží k ní okrasná zahrada s venkovním posezením. Z boku chaty je WC, které ústí do jímky.

669 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 hod. 10
Prodej, chata, 2+kk, 64 m2, Mladotice

Prodej, chata, 2+kk, 64 m2, Mladotice

Mladotice

Nabízíme k prodeji cihlový dům, který je možno využívat jako rodinný dům nebo chalupu v obci Mladotice, ve které nalezneme mateřskou školku, základní školu, obecní úřad, poštu, pohostinství a obchod. Dům prošel v roce 2010 rekonstrukcí, kdy došlo k výměně oken, rozvodů vody i odpadů, topení a tepelné izolace podlahy. V roce 2018 rekonstrukce střechy včetně sádrokartonových podhledů a elektrické rozvody. Dům je připojen na veškeré inženýrské sítě mimo plynu, odpady jsou svedeny do septiku. K domu přiléhá oplocená zahrada o velikosti 549 m2, v současné době není udržovaná. Dům je připraven k okamžitému nastěhování. Vytápění je krbem s výměníkem s rozvodem do radiátorů. Náklady na energie a služby jsou do 12000,-Kč za rok. Přímé vlakové spojení Plzeň, Žatec, Rakovník je 50 m od domu, autobusy jezdí do Plas, Manětína, Kralovic. Případnou změnu interiéru, například dle názorného Home Stagingu, rádi zařídíme. Obec Mladotice je vzdálená 10 km od obce Plasy a 28 km od Plzně. Doporučujeme.

1 390 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 hod. 19