Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Plzeňský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, výrobní objekt, 2111 m2, Míšov, okres Plzeň-jih

Prodej, výrobní objekt, 2111 m2, Míšov, okres Plzeň-jih

Míšov

Prodej areálu s myčkou, montážní halou, dílnou, kancelářemi, ubytovací část se sociálním zařízením, pochozí půdou, kotelnou. Ve 2012 nákladná rekonstrukce. Střecha plechová lindab s paropropustnou fólií na pultových zbíjených vaznících. Odizolování proti vlhkosti i tepelně od země. Šíře zdiva je 40 – 50 cm. Okna dvouskla. Omítka opatřena ztužující síťkou (perlinkou). V horní části dvojdílná vrata k vjezdu do areálu. Všechna pojezdová plocha opatřena asfaltem a ve spodní části čtyřdílná vrata sloužící k výjezdu a lepší manipulaci s nákladními vozidly. Nalevo od vrchního vjezdu vyštěrkovaná plocha sloužící jako parkoviště nebo úložný prostor. Vodní zdroj je brán z veřejného vodovodu a nebo z vlastní studny. Septik 45 m3. Elektřina dle projektu a revize po celém objektu. vytápění kotlem Atmos na tuhá paliva. Požární voda a 2x hydrant. Venek/vnitřek opatřen kamerovým systémem a zabezpečovacím systémem, halogenový systém pro osvětlení celého prostoru. Doporučujeme prohlídku.

5 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 25
Prodej, zemědělská usedlost, 950 m2, Jarov u Blovic

Prodej, zemědělská usedlost, 950 m2, Jarov u Blovic

Jarov, Jarov

Prodej prostorné cihlové stodoly ve velmi dobrém technickém stavu o zastavěné ploše 290 m2 (12m x 24m) s pozemkem o celkové ploše 950 m2 na konci obce Jarov u Blovic (Čábuzí). K dispozici elektřina, voda ze studny, plyn na hranici pozemku, do dvou let bude vybodovaná nová splašková kanalizace. Stodola částečně podsklepena. V okolí příroda a výhled do krajiny, klidné místo. Občanská vybavenost v obci Chocenice. Plzeň vzdálená 23 km. Doporučujeme prohlídku.

950 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 19
Prodej, zemědělský objekt s domem, 3983 m2, Manětín

Prodej, zemědělský objekt s domem, 3983 m2, Manětín

Manětín

Prodej zemědělského objektu s domem ve městě Manětín. Dům před rekonstrukcí je dispozičně rozdělen na byty 3+1 a 2+1. Dům o podlahové ploše 190 m2 se nachází v klidné části města Manětín a je položen na jediném rovinatém pozemku v této lokalitě. Nemovitost je ideální pro větší rodinu nebo chovatele koní, ovcí, koz,…Součástí prodeje je zahrada o velikosti 3703 m2. Cena zahrnuje veškeré právní služby. Na případné otázky rádi odpovíme.

2 700 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 8
Prodej, nájemní dům, 1314 m2, Rokycany, ul. Palackého

Prodej, nájemní dům, 1314 m2, Rokycany, ul. Palackého

Střed, Rokycany

Na prodej čtyřpodlažní nájemní dům v samém centru města Rokycany. Historický dům zvaný Korunka prošel v roce 1996 rozsáhlou rekonstrukcí. Nabízí více než 1300 m2 užitné plochy. V přízemí najdeme vyhlášené bistro s kuchyní a kompletním zázemím, prodejnu potravin a další dvě provozovny. Součástí prodeje je i vybavení bistra, takže lze ihned pokračovat v provozu. V prvním patře jsou pak další prostory vhodné pro obchody či kanceláře, v podkroví je půdní vestavba s dalšími devíti kancelářemi. K dispozici též sklep a dvůr, kde lze zaparkovat až tři auta. Dům je vytápěn zemním plynem a napojen na veškeré inženýrské sítě. V přízemí najdeme rovněž bankomat ČSOB přístupný z ulice. Nemovitost je zajímavou investiční příležitostí. Více informací v realitní kanceláři.

18 900 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 23
Prodej, zemědělská usedlost , Zavlekov

Prodej, zemědělská usedlost , Zavlekov

Zavlekov

Prodej bývalé zemědělské usedlosti s pozemky o celkové rozloze 84660 m2.v obci Zavlekov. Dum pochází z 19. století, udržovaný. Na obytnou část navazují chlévy, stodola,Zemědělské pozemkyv blízkém okolí.Vhodné k hospodaření, chovu koní apod. Volné ihned. Pro více informací volejte makléře zakázky.

2 970 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 24
Prodej, penzion Svatá Anna, Planá u Mariánských Lázní

Prodej, penzion Svatá Anna, Planá u Mariánských Lázní

Planá

Nabízíme k prodeji penzion s kapacitou 13 pokojů (35 lůžek). Každý pokoj má svoji vlastní toaletu a koupelnu se sprchovým koutem. V přízemí je jídelna s kuchyní, která je hostům plně k dispozici. V opačném křídle budovy je společenská místnost s barem. Penzion se nachází ve velmi klidné lokalitě v přírodě. Součástí prodeje penzionu je i rodinný dům 3+kk, který se nachází ca 100 m od budovy. Objekt je celý podsklepený, s množstvím skladovacích prostor. Jsou zde umístěny i olejové zásobníky s celkovým objemem 5,5 m3. Topení v objektu je možné regulovat termostaty. Před penzionem je parkoviště pro 15 aut. K penzionu patří celkem 12152 m2 pozemků. Lokalita vybízí k pěším procházkám, cykloturistice, koupání a rybolovu v nedalekém rybníku Regent. V zimě pak k jízdě na běžkách. Celoročně ideální pro rodinnou rekreaci a výlety po blízkém okolí (lázně, zámky, přírodní zajímavosti). Bezbariérový přístup do objektu umožňuje využití i jako dům pro seniory. Při rychlém jednání sleva.

12 499 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 16
Prodej, dílna, 240 m2, Strašice

Prodej, dílna, 240 m2, Strašice

Strašice, Strašice

Prodej objektu využívaného jako autodílna o celkové výměře 240 m2, který se nachází v obci Strašice v areálu bývalých kasáren. Provozní plocha se skládá z dílny, dvou skladů, kanceláře a koupelny (sprch. kout a WC). V dílně jsou betonové podlahy s montážní jáma. Po stranách přistavěna dřevěná konstrukce s přístupem do místností v prvním patře. Za budovou nalezneme menší zahrádku. Výška stropu činí 3,70 m. Vhodné pro podnikání, doporučujeme sjednat si prohlídku.

2 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 11
Prodej, čerpací stanice, 291 m2, Strašice

Prodej, čerpací stanice, 291 m2, Strašice

Strašice, Strašice

Prodej čerpací stanice, která se nachází v areálu bývalých kasáren, v obci Strašice. Pumpa disponuje dvěma stojany na pohonné hmoty a prodejnou s technickým zázemím pro zaměstnance. Budova o výměře 72 m2 se nachází na pozemku o celkové rozloze 291 m2, kdy součástí je i manipulační plocha. Obec Strašice se nachází u silnice 117 II. třídy, spojující Žebrák, Hořovice, Komárov, Mirošov, Spálené Poříčí, Blovice a Měčín. Začíná u dálnice D5 u Žebráku, kdy pokračuje přes Hořovice kolem CHKO Brdy a končí napojením na silnici 191 poblíž Klatov. Vhodné jako investice.

3 110 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 7
Prodej, nájemní dům, 550 m2, Chodský Újezd

Prodej, nájemní dům, 550 m2, Chodský Újezd

Chodský Újezd

Prodej nájemního domu o výměře 550 m2 v obci Chodský Újezd. Dům je určen k rekonstrukci - již jsou nová plastová okna, nová přípojka elektřiny - v 1.NP kabely v mědi, v 2.NP kabely v hliníku, voda zavedena na hranici pozemku (nutno dotažení do domu), kanalizace veřejná, plyn zaveden do domu. Nyní se dodělává dvojgaráž na pozemku. Příjezd je obecní z obou stran nemovitosti. Objekt je vhodný pro podnikatele či investora za zájmem ubytování lidí nebo jiným podobným způsobem. Více informací u makléře. Doporučuji prohlídku.

2 290 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 15
Prodej, apartmánový dům, 1326 m2, Konstantinovy Lázně

Prodej, apartmánový dům, 1326 m2, Konstantinovy Lázně

Konstantinovy Lázně

Nabízíme k prodeji apartmánový dům v samém centru lázeňského letoviska Konstantinovy Lázně. Dům nedávno prošel kompletní rekonstrukcí a nabízí celkem 10 plně vybavených apartmánů s vlastními koupelnami a velkou zahradu s garáží pro čtyři auta. Je napojen na kompletní sítě, vytápěn plynovým kotlem a kompletně podsklepen. Vhodný pro rekreaci, podnikání nebo k přestavbě na luxusní rodinný dům.

11 300 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 24