Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Plzeňský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, obchodní objekty, Nová Ves, Plzeň - jih

Prodej, obchodní objekty, Nová Ves, Plzeň - jih

Nová Ves, Nová Ves

Prodej obchodního objektu, který je umístěn v centru obce Nová Ves, Plzeň - jih. Jednopodlažní, nepodsklepená stavba se zastavěnou plochou 288 m2. Na pozemku o výměře 1025 m2 se nachází prodejna o velikosti 187 m2 a kůlna 25 m2. Vytápění zajišťují el. akumulační kamna.Voda je z obecního vodovodu a odkanalizování je do veřejné kanalizace. Dům je možno využívat jako prodejnu potravin nebo pohostinství.

1 690 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 hod. 11
Prodej, nájemní dům, Domažlice, ul. Poděbradova

Prodej, nájemní dům, Domažlice, ul. Poděbradova

Týnské Předměstí, Domažlice

Prodej nájemního domu,kde je momentálně zavedený penzion s restaurací , v blízkosti centra Domažlic. Penzion je situovaný do 1. patra se zařízenými třemi pokoji a dále jedním bytem 1+1, kde jsou nyní nájemníci, ale není podmínkou, aby nový majitel tam tyto nájemníky nechal. Restaurace má výměru 186 m2 a je kompletně vybavená (stoly, židle, bar, kuchyně apod). Více informací u makléře. Doporučuji prohlídku.

5 950 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 hod. 21
Prodej, mlýn, 600m2, Pozemek 26 604 m2 Prostiboř uTachova

Prodej, mlýn, 600m2, Pozemek 26 604 m2 Prostiboř uTachova

Kopec, Prostiboř

Zcela zrenovovaná hlavní budova mlýna o třech podlažích. Zrenovovaný dům o dvou podlažích Na konci dvora stojí samostatný výměnek spojený s velkou stodolou. Mlýn má v přízemí sál s dveřmi do dvora i k řece. Plus pokojík/kancelář, další dveře do skladiště/sklepa kde bývala turbína a nákladní výtah do velké vykachličkované kuchyně (dle EU předpisů). Jsou zde čtyři dvojité ložnice a jedna menší s en-suite záchody a koupelnami. Jižní domek má dole vlastní vstup, chodbu a schodiště, menší kuchyni, obývák, prostornou koupelnu a jednu ložnici. Nahoře jsou dvě další veliké ložnice plus jeden extra pokojík. Hospodářské budovy: nová střecha, tři nové komíny, nová kotelna, původní garáž, dílna, stáje s kamennými žlaby, další místnost/skladiště na konci. Výměnek a stodola mají novou střechu a opravený komín, jinak jsou v původním stavu. Na velmi prostorném dvoře bývaly další hospodářské budovy, lze zde stavět. Souhrn: 9 ložnic, 2 pokojíky, 3 obýváky, 3 kuchyně, 6 koupelen, 7 oddělených WC.

9 666 333 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 hod. 19
Prodej, obchodní prostory, Rokycany, ul. Josefa Tomáška

Prodej, obchodní prostory, Rokycany, ul. Josefa Tomáška

Nové Město, Rokycany

K prodeji exkluzivně nabízíme komerční nemovitost, sklady a zpevněnou plochou. V komerční nemovitosti se v přízemí nachází kancelářské prostory. V prvním patře je bytová jednotka o velikosti 1+kk a připravená půda na půdní vestavbu. pro více informací kontaktujte makléře.

8 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 hod. 28
Prodej, hotel, pivovar, Plzeň, ul. Truhlářská

Prodej, hotel, pivovar, Plzeň, ul. Truhlářská

Východní Předměstí, Plzeň

Prodej historického pivovaru s pensionem, který se nachází v centru města Plzně jen 300 m od náměstí Republiky. V tomto jedinečném objektu mimo pivnici s venkovním posezením pro 255 osob, naleznete také sál s dobovými kachlovými kamny a varnou piva s kapacitou dalších 80 míst. Dále je v objektu kavárna s fresky od akad. malíře Pavla Žiláka, devět vkusně vybavených mezonetových pokojů a apartmánů. Prostory na casino s vydaným povolením a jedinečný pivovar s dubovými sudy.

70 035 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 hod. 46
Prodej, penzion, 322 m2, Hojsova Stráž

Prodej, penzion, 322 m2, Hojsova Stráž

Hojsova Stráž, Železná Ruda

Prodej nového horského penzionu podlahové plochy 322 m2 v klidné části šumavské přírody v Hojsově Stráži na pozemku 1 410 m2. Srubový penzion disponuje ubytovací kapacitou až 40 lůžek v 11 pokojích. 2 x čtyřlůžkový mezonetový apartmán, 2 x dvoulůžkový pokoj bez možnosti přistýlky, 2 x dvoulůžkový s balkonem, 3 x dvoulůžkový pokoj, 1 x vícelůžkový pokoj s dvěma koupelnami a toaletami možno až pro 8 osob. Pokoje jsou vybavené televizory, koupelnou a WC, v celé budově je možnost připojení na síť WiFi. Restaurace o kapacitě 40 míst s venkovní terasou pro 20 osob. Penzion nabízí pro své hosty vyžití v nově zbudovaném wellness - jedná se o saunu a vířivku (masážní vanu). Součástí wellness jsou sprchy a WC, šatna, odpočívárna s lehátky. Železnorudsko patří mezi nejznámější turistická střediska na Šumavě. Nabízí se zde výborné podmínky pro letní i zimní sporty a rekreaci. Možno využít jako investiční záměr.Doporučujeme prohlídku, s financováním rádi pomůžeme

16 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 hod. 23
Prodej, obchodní prostory, 55 m2, Plzeň - Bolevec

Prodej, obchodní prostory, 55 m2, Plzeň - Bolevec

Bolevec, Plzeň

Prodej samostatného obchodního objektu, který se nachází v Plzni na Bolevci, ulice Gerská. Objekt je situován přímo u parkoviště u OC Plzeňka a je možno ho využívat k prodeji jakéhokoliv zboží. V případě zájmu je možno stavět dvoupodlažní budovu na celé výměře pozemku 74 m2. Parkoviště nabízí vašim klientům pohodlné nakládání zboží a parkování.

2 970 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 hod. 5
Prodej, komerční prostory, 4216 m2, Horažďovice

Prodej, komerční prostory, 4216 m2, Horažďovice

Horažďovice

K prodeji nabízíme komplex budov v Horažďovicích Celý areál má rozlohu 4216 m2. Vstup do areálu je zajištěn posunovací elektornickou branou. Ve dvoře je parkovací stání pro přibližně 20 aut. Hlavní administrativní budova je dvoupodlažní, přičemž 1.NP má podlahovou plochu 1.559 m2 a nachází se zde dílny, sklady, sociální zařízení či kancelář pro mistra. 2.NP má podlahovou plochu 380 m2 a jsou zde kanceláře, jídelna, šatny pro zaměstnance a sociální zařízení včetně sprch. V přilehlých budovách se dále nachází výrobní prostory, dílny, sklady, přípravny a expedice s rolovacími vraty a hydraulickou rampou. Objekt je napojen na obecní vodovod a má vlastní ČOV i studnu. V roce 2000 byla v objektu udělána rozsáhlá rekonstrukce. Komplex byl využíván jako výrobní prostory a nyní dle územního plánu lze v objektu zřídit také ubytovací zařízení, či domovy s pečovatelskou službou.Po dohodě možno odkoupit i se zavedenou firmou.Více informací na www.liberty-victory.cz a u RK.

16 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 hod. 19
Prodej, nájemní dům, 520 m2, OV, Plzeň, ul. Dobrovského

Prodej, nájemní dům, 520 m2, OV, Plzeň, ul. Dobrovského

Jižní Předměstí, Plzeň

Prodej činžovního domu v Plzni, ulici Dobrovského. Dům se nachází nedaleko centra. V blízkosti MHD, základní školy, mateřské školky, Fakultní nemocnice a veškerá občanská vybavenost. V domě 8 bytových jednotek, v suterénu nebytový prostor o dvou místnostech se sociálním zařízením. V 5. nadzemním podlaží půda s možností vybudování dalších dvou bytových jednotek. K domu náleží společná, udržovaná zahrada. Doporučujeme prohlídku a koupi této nemovitosti k dalším investičním příležitostem. S financováním Vám rádi pomohou naši finanční specialisté.

31 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 20 hod. 33
Prodej, penzion Svatá Anna, Planá u Mariánských Lázní

Prodej, penzion Svatá Anna, Planá u Mariánských Lázní

Planá

Nabízíme k prodeji penzion s kapacitou 13 pokojů (35 lůžek). Každý pokoj má svoji vlastní toaletu a koupelnu se sprchovým koutem. V přízemí je jídelna s kuchyní, která je hostům plně k dispozici. V opačném křídle budovy je společenská místnost s barem. Penzion se nachází ve velmi klidné lokalitě v přírodě. Součástí prodeje penzionu je i rodinný dům 3+kk, který se nachází ca 100 m od budovy. Objekt je celý podsklepený, s množstvím skladovacích prostor. Jsou zde umístěny i olejové zásobníky s celkovým objemem 5,5 m3. Topení v objektu je možné regulovat termostaty. Před penzionem je parkoviště pro 15 aut. K penzionu patří celkem 12152 m2 pozemků. Lokalita vybízí k pěším procházkám, cykloturistice, koupání a rybolovu v nedalekém rybníku Regent. V zimě pak k jízdě na běžkách. Celoročně ideální pro rodinnou rekreaci a výlety po blízkém okolí (lázně, zámky, přírodní zajímavosti). Bezbariérový přístup do objektu umožňuje využití i jako dům pro seniory. Při rychlém jednání sleva.

8 530 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 16