Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Plzeňský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, nebytové prostory,3+kk, 69 m2, Plzeň, Roudná

Prodej, nebytové prostory,3+kk, 69 m2, Plzeň, Roudná

Severní Předměstí, Plzeň

Nabízíme prodej nebytových prostor v Plzni na Roudné. Prostory o podlahové ploše 69 m2 se nachází v přízemí bytového domu, který prošel rekonstrukcí (zateplení, okna, střecha). Nebytová jednotka je dispozičně rozdělena na pokoj s kuchyňským koutem, dva pokoje, koupelnu s WC a vanou. Prostory jsou vhodné pro kancelář, atelier, kadeřnictví, atd. Interier prostor je možné dokončit dle vlastních představ. Do jednotky je přiveden plyn, odpad, voda i elektřina. Na Vaše otázky rádi odpovíme..

1 750 000 Kč

Stav: Ve výstavbě

před 7 hod. 5
Prodej, penzion, 854 m2, Hartmanice

Prodej, penzion, 854 m2, Hartmanice

Hartmanice

Na prodej zaběhlý penzion, který se nachází v centru obce Hartmanice. Jedná se o třípodlažní stavbu o zastavěné ploše 222 m2, ke které náleží pozemek o výměře 632 m2. Na pozemku je vybudováno dětské hřiště a dále vlastní parkovací místa. V přízemí zřízena pivnice s možností venkovního sezení, dále sklepní a technickými místnostmi, toaletami a garsoniérou momentálně sloužící k soukromým účelům. V prvním patře je restaurace s dřevěnou terasou a kuchyňskými prostory, navazujícími na zázemí pro zaměstnance a administrativní místnost. Druhé patro objektu je dispozičně řešeno čtyřmi pokoji určenými k ubytování, kdy každý z pokojů má vlastní sociální zařízení. Na chodbě ze které je přístup do půdních prostorů nalezneme i příruční sklad. Nemovitost je připojena k veřejné kanalizaci a vodovodu. Ohřev vody zajišťují bojlery a vytápění dálkový rozvod. Hartmanice leží na okraji Šumavy, ve vzdálenosti 22 km od Německých hranic. Obec disponuje základní občanskou vybaveností a lyžařským vlekem.

2 870 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 7 hod. 28
Prodej, obchodní prostory, 42 m2, Plzeň, ul. Bzenecká

Prodej, obchodní prostory, 42 m2, Plzeň, ul. Bzenecká

Severní Předměstí, Plzeň

Prodej zavedených obchodních prostor, v současné době využívaných jako prodejna potravin, o celkové výměře 42 m2, situovaných v přízemí sídlištního bytového domu. Po dohodě je možné využívat za úplatu sousedící garáž o výměře 17 m2, jako sklad pro prodejnu. Vstup do provozovny je přímo z ulice. Více informací u makléře RK.

830 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 hod. 6
Prodej, zemědělský objekt, 14334 m2, Nýřany

Prodej, zemědělský objekt, 14334 m2, Nýřany

Nýřany

Nabízíme k prodeji rozsáhlý objekt, který se nachází v obci Doubrava. Jedná o dvě samostatné budovy se zastavěnými plochami 1.228 m2 a 1.262 m2, které jsou v současné době v pronájmu. Stavby jsou z části využívány k zemědělským a chovným účelům a dále pak jako sklad a technické zázemí. Součástí prodeje je pozemek o výměře 11.844 m2, ke kterému vede nezpevněná obecní cesta. Obec Doubrava se nachází 6 km od Nýřan a 15 km od Plzně, kde nalezneme veškerou občanskou obslužnost. Objekt je vhodný jako investice. Doporučujeme prohlídku.

3 790 000 Kč

Stav: Dobrý

před 9 hod. 14
Prodej, penzion - nájemní dům, 1809m2, Horní Kozolupy

Prodej, penzion - nájemní dům, 1809m2, Horní Kozolupy

Horní Kozolupy, Horní Kozolupy

Naše realitní společnost by vám ráda nabídla k prodeji dva samostatně stojící domy na společném pozemku v obci Horní Kozolupy. Budovy byly v minulosti využívány jako penzion a ubytovací zařízení. Oplocené nádvoří a dvůr vytvářejí spolu s budovami uzavřený a soukromý prostor. Rádi Vás s touto nemovitostí seznámíme na prohlídce. V první stavbě, rodinném domě (214 m2), najdeme zádveří a chodbu, ložnici, koupelnu s technickou místností, obývák s kuchyní a jídelním koutem. Dále prostorné půdní prostory vhodné k vestavbě. Přes rozsáhlou zahradu se dostáváme do druhého domu (230 m2), který byl v minulosti využíván jako penzion. V přízemí je chodba s koupelnou a technickou místností, prostorná kuchyně a obývací pokoj, ze kterého vede schodiště do prvního patra, kde se nachází 3 obytné místnosti. Navazují na něj 3 garáže. Na zahradě je venkovní sezení s přístřeškem. Za budovami je slunečná zahrada se skleníkem, jezírkem a podsklepeným zahradním domkem. Více informací v RK

2 120 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 34
Prodej, komerční objekt, 552 m2, Kaznějov, ul. Plzeňská

Prodej, komerční objekt, 552 m2, Kaznějov, ul. Plzeňská

Kaznějov, Kaznějov

Prodej obchodního prostoru v obci Kaznějov, který leží 18 km od města Plzně. Objekt leží na pozemku o rozloze 552 m2, o zastavěné ploše 439 m2. Je zde zpevněná plocha, která slouží i jako parkoviště. Prostor je vhodný zejména jak na obchodní prostory se skladem, tak lze předělat k bydlení (více info u makléře). Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. V obci je základní škola, mateřská školka, hřiště, pošta, pohostinství. Doporučujeme prohlídku.

3 200 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 6
Prodej, výrobní objekt, 4718 m2, Rokycany

Prodej, výrobní objekt, 4718 m2, Rokycany

Nové Město, Rokycany

Nabízíme vám prodej strojírenské výrobní haly se zděnou patrovou administrativní budovou o celkové výměře 4718 m2 v obci Rokycany. Zastavěná plocha nemovitosti je 1510 m2 (výrobní hala 1000m2). Nemovitost je napojena na veřejnou kanalizaci a vodovod. Vytápění ve výrobní hale je zajištěno plynovými teplovzdušnými zářiči a filtrací s ohřevem na výměnu vzduchu. Administrativní budova je vytápěna samostatně plynovým kotlem. Ohřev vody zajišťuje bojler. Hala je vybavena třemi mostovými jeřáby o nosnosti 2,5 t, 3,2 t, 5 t. Součástí je zámečnická dílna s dvěma kladkostroji s el. pojezdem 1,6 t a 2,5 t. Rekonstrukce zámečnické dílny a přístavba výrobní haly proběhla v r. 2010 - 2011. Objekt se nachází na okraji obce v průmyslové zóně, kde najdeme i čerpací stanici na naftu. K objektu je vypracován projekt na průjezd halou pro nákladní auta a kamiony mimo průmyslové zóny přímo na veřejnou komunikaci. Doporučujeme prohlídku. S financováním rádi poradíme.

30 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

včera 20
Prodej, komerční prostor, 40 m2, Nezvěstice

Prodej, komerční prostor, 40 m2, Nezvěstice

Nezvěstice, Nezvěstice

Nabízíme k prodeji obchodní prostory o celkové výměře 40m2 podlahové plochy v obci Nezvěstice a v blízkosti vlakového nádraží. Je zde zavedena elektřina a veřejná kanalizace, vytápění řešeno krbovými kamny. V objektu jsou dvě oddělená WC. Možnost využití prostor jako rychlého občerstvení, prodejny apod. Nemovitost stojí na pozemku ČD, roční nájemné činí 8000 ročně. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře.

389 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 8
Prodej, obchodní dům, 1314 m2, Rokycany, ul. Palackého

Prodej, obchodní dům, 1314 m2, Rokycany, ul. Palackého

Střed, Rokycany

Na prodej čtyřpodlažní obchodní dům s kancelářemi v samém centru města Rokycany. Historický dům zvaný Korunka prošel v roce 1996 rozsáhlou rekonstrukcí. Nabízí více než 1300 m2 užitné plochy. V přízemí najdeme vyhlášené bistro s kuchyní a kompletním zázemím, prodejnu potravin a další dvě provozovny. Součástí prodeje je i vybavení bistra, takže lze ihned pokračovat v provozu. V prvním patře jsou pak další prostory vhodné pro obchody či kanceláře, v podkroví je půdní vestavba s dalšími devíti kancelářemi. K dispozici též sklep a dvůr, kde lze zaparkovat až tři auta. Dům je vytápěn zemním plynem a napojen na veškeré inženýrské sítě. V přízemí najdeme rovněž bankomat ČSOB přístupný z ulice. Nemovitost je zajímavou investiční příležitostí.

15 900 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 24
Prodej, bistro, 1314 m2, Rokycany, ul. Palackého

Prodej, bistro, 1314 m2, Rokycany, ul. Palackého

Střed, Rokycany

Na prodej čtyřpodlažní nájemní dům v samém centru města Rokycany s vyhlášeným bistrem s kuchyní a kompletním zázemím, prodejnou potravin a dalšími dvěma provozovnami. Historický dům zvaný Korunka prošel v roce 1996 rozsáhlou rekonstrukcí. Nabízí více než 1300 m2 užitné plochy. Součástí prodeje je i vybavení bistra, takže lze ihned pokračovat v provozu. V prvním patře jsou pak další prostory vhodné pro obchody či kanceláře, v podkroví je půdní vestavba s dalšími devíti kancelářemi. K dispozici též sklep a dvůr, kde lze zaparkovat až tři auta. Dům je vytápěn zemním plynem a napojen na veškeré inženýrské sítě. V přízemí najdeme rovněž bankomat ČSOB přístupný z ulice. Nemovitost je zajímavou investiční příležitostí. Více informací v realitní kanceláři.

15 900 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 24