Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Plzeňský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, hotel, penzion, Blovice, ul. Americká

Prodej, hotel, penzion, Blovice, ul. Americká

Blovice

Prodej zařízeného pensionu s restaurací umístěného na okraji náměstí v Blovicích. V přízemí pensionu se nachází restaurace s kapacitou 25 osob, salonek a kuchyně. Z Americké ulice je samostatný vstup do pensionu. Celý pension i restaurace jsou zařízeny kvalitním dřevěným nábytkem. Pension má dvě patra, v každém je pět pokojů s příslušenstvím. Ve dvoře je umístěna vedlejší budova, která nabízí možnost dalšího rozšíření ubytování, popřípadě vybudování wellness. Historické město Blovice je vzdáleno 17 km jižně od Plzně.

11 900 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 36
Prodej, hotel, penzion + bytový dům, Blovice, ul. Americká

Prodej, hotel, penzion + bytový dům, Blovice, ul. Americká

Blovice

Prodej dvou sousedících budov umístěných na okraji náměstí v Blovicích. Jedná se o penzion a bytový dům s provozovnou. V přízemí penzionu se nachází restaurace s kapacitou 25 osob, salonek a kuchyně. Z Americké ulice je samostatný vstup do pensionu. Celý objekt i restaurace jsou zařízeny kvalitním dřevěným nábytkem. Pension má dvě patra, v každém je pět pokojů s příslušenstvím. Ve dvoře je umístěna vedlejší budova, která nabízí možnost dalšího rozšíření ubytování, popřípadě vybudování wellness. Ve vedlejším bytovém domě jsou dva zrekonstruované byty a provozovna s rozsáhlým zázemím. V zadní části bytového domu jsou rozsáhlé prostory bývalé výrobny, nabízející se k dalšímu uplatnění. Za domy je k dispozici zahrada.

15 900 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 39
Prodej, fara, bytový dům, 594 m2, Kbel

Prodej, fara, bytový dům, 594 m2, Kbel

Kbel, Kbel

Prodej barokní fary, se čtyřmi bytovými jednotkami v obci Kbel, vzdálené 10 km od Přeštic. Z historických podkladů vyplývá, že objekt fary pochází cca z roku 1753. V roce 1998 byla stavba prohlášena kulturní památkou Ministerstva kultury. Zastavěná plocha domu je 252 m2 a plocha zahrady 342 m2. V roce 2013 zde byla dokončena kompletní rekonstrukce a vybudovány bytové jednotky. V 1 NP byt 2+ kk 57 m2 a byt 2+ kk 53 m2 s krbovou pecí, ve 2 NP byt 3+ kk 74 m2 a byt 2+kk 56 m2, v podkroví se nachází prostor o výměře 113 m2 s možností vybudování další bytové jednotky. Ohřev vody a vytápění je řešeno kombinovaným plynovým kotlem se zásobníkem, kanalizace je vyřešena čističkou odpadních vod. Nemovitost je vhodná i jako investice. S případným financováním úvěrem Vám pomohou naší finanční specialisté.

6 800 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 29
Prodej, výrobní objekt, 296 m2, pozemek 700 m2, Bučí

Prodej, výrobní objekt, 296 m2, pozemek 700 m2, Bučí

Bučí, Bučí

Prodej výrobního objektu v obci Bučí o celkové výměře 296 m2. Objekt je veden na katastru nemovitostí jako stavba občanského vybavení. Před lety zde byl kulturní dům. Přes 20 let k současné době se objekt využívá k vyrobě polyamidu silonu. Dílna je kompletně vybavena. Jsou zde veškeré stroje, určené k výrobě polyamidu. K prostorům naleží také plně vybavená kancelář pro práci s klienty, menší kuchyňka a záchod. Dále jsou zde další 2 místnosti bez využití a 2 sklady. V horní části budovy se nachází 2 pokoje a velká půda.Tedy je možnost vybudování krasného bydlení a spojit s podnikáním. K nemovitosti také náleží pozemek u budovy, na kterém je kůlna a možno využít k parkovaní a jako zahradu. Kompletní občanská vybavenost je v obci Dolní Bělá, vzdálené 3 km. Doporučuji prohlídku. Financování zdarma vyřídí náš hypoteční specialista. Veškeré další informace u realitního makléře.

2 080 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 10
Prodej, penzion, 300 m2, Neznašovy

Prodej, penzion, 300 m2, Neznašovy

Neznašovy, Vrhaveč

Nabízíme prodej prosperující a známé restaurace a penzionu v Neznašovech. Kapacita vnitřní restaurace činí 80 osob. Novému majiteli zůstane rovněž plně vybavená kuchyně, penzion a restaurace s venkovním posezením jak v přední tak i v zadní části. V penzionu je 7 pokojů,z toho 1 apartmán, o celkovém počtu 23 lůžek. Restaurace i penzion je vytápěn vlastním plynovým kotlem, napojení na veřejný vodovod a septik. Na zahradě nalezneme dále venkovní dětský koutek a altán na focení různých příležitostí. Pro více informací kontaktujte makléře.

5 950 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 27
Prodej, penzion - nájemní dům, 1809m2, Horní Kozolupy

Prodej, penzion - nájemní dům, 1809m2, Horní Kozolupy

Horní Kozolupy, Horní Kozolupy

Naše realitní společnost by vám ráda nabídla k prodeji dva samostatně stojící domy na společném pozemku v obci Horní Kozolupy. Budovy byly v minulosti využívány jako penzion a ubytovací zařízení. Oplocené nádvoří a dvůr vytvářejí spolu s budovami uzavřený a soukromý prostor. Rádi Vás s touto nemovitostí seznámíme na prohlídce. V první stavbě, rodinném domě (214 m2), najdeme zádveří a chodbu, ložnici, koupelnu s technickou místností, obývák s kuchyní a jídelním koutem. Dále prostorné půdní prostory vhodné k vestavbě. Přes rozsáhlou zahradu se dostáváme do druhého domu (230 m2), který byl v minulosti využíván jako penzion. V přízemí je chodba s koupelnou a technickou místností, prostorná kuchyně a obývací pokoj, ze kterého vede schodiště do prvního patra, kde se nachází 3 obytné místnosti. Navazují na něj 3 garáže. Na zahradě je venkovní sezení s přístřeškem. Za budovami je slunečná zahrada se skleníkem, jezírkem a podsklepeným zahradním domkem. Více informací v RK

2 120 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 dny 34
Prodej, restaurace, 1086 m2, Mlečice - Rokycany

Prodej, restaurace, 1086 m2, Mlečice - Rokycany

Mlečice, Mlečice

Prodej restaurace o velikosti 250 m2 s bytovou jednotkou o velikosti 3+kk v obci Mlečice okres Rokycany. Dům postaven na pozemku o rozloze 1 086 m2. První zmínka o Výsadním hostinci z roku 1707, stylově zařízený hostinec s kapacitou až 150 osob, možnost posezení i venku. Součástí taneční parket o velikosti 10 x 15 m. O vytápění se starají troje krbová kamna, možnost klimatizace s tepelným čerpadlem propojeno celým domem. Kuchyně s veškerým vybavením. Do nedávna v provozu. Možnost velké půdní vestavby na ubytování pro hosty restaurace či soukromé účely bytové jednotky. Dostupnost Radnice 12 km, Plzeň 40 km. Doporučuji prohlídku s financováním rádi pomůžeme.

4 900 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 37
Prodej, nájemní dům, 297 m², Domažlice, ul. Kozinova

Prodej, nájemní dům, 297 m², Domažlice, ul. Kozinova

Hořejší Předměstí, Domažlice

Prodej obchodního objektu po částečné rekonstrukci, jehož celková výměra činí 297 m². Prostory dříve sloužily jako velkokapacitní kuchyně s jídelnou, kdy tuto činnost je zde možno provozovat i nadále a předtím zde byla provozována výroba. Dispozičně je přízemní patro řešeno, chodbou spojující skladovací místnost, prostornou kuchyni a jídelnu, dále je zde pak sociální zařízení a administrativní místnost. K nemovitosti náleží podíl na společném dvoře a na cestě zajišťující přístup do druhého patra. Zde je možno zřídit půdní vestavbu a obě patra propojit schodištěm. Dům se nachází na Hořejším Předměstí města Domažlice, ve kterém nalezneme veškerou občanskou vybavenost i obslužnost. Domažlice leží 15 km od hranic s Německem a 32 km od Klatov. Územním plánem je tato stavba určena ke komerčnímu využití, a tak je vhodná pro podnikání a jako investice. Doporučujeme Vám prohlídku a v případě zájmu Vám také poradíme s financováním.

1 660 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 dny 34
Prodej, nájemní dům, 584 m², Plzeň, ul. Sousedská

Prodej, nájemní dům, 584 m², Plzeň, ul. Sousedská

Lobzy, Plzeň

Prodej nájemního domu, s celkovou zastavěnou plochou 175 m², který se nachází v klidné lokalitě městské části Plzně - Doubravka. Tato podsklepená stavba nabízí k využívání 2. bytové jednotky, z čehož je jedna v 1. patře a dispozičně řešena jako 2+1, s výměrou 45 m² a druhý mezonetový byt s balkonem, dispozicí 3+kk a výměrou 110 m², který je ve patře čtvrtém. V přízemí nalezneme 3 kancelářské místnosti o celkové ploše 43 m² a dále dílenskou místnost o výměře 22 m², přes kterou se dostaneme až do garážového stání pro dva automobily, s výměrou 45 m². Ve 2. patře jsou zřízeny další 3 kancelářské místnosti s celkovou rozlohou 48 m². Sociální zařízení pro tyto komerční prostory jsou umístěny vždy v mezipatře, kdy se ve středu schodiště nachází úložné prostory, místo nichž by se dala případně zřídit výtahová šachta. Nemovitost je připojena k veřejné kanalizaci i vodovodu a ohřev vody i vytápění zajišťují dva plynové kotle. Dům má nízké náklady na provoz a vysokou měsíční výnosnost.

14 240 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 6 dny 42
Prodej, zemědělský objekt, 1835 m², Černošín, Ostrovce

Prodej, zemědělský objekt, 1835 m², Černošín, Ostrovce

Ostrovce, Černošín

Prodej zemědělské usedlosti o výměře 1835 m2 v obci Ostrovce u Stříbra. Klidná malebná vesnice s původní zástavbou. Usedlost je určená k větší rekonstrukci vnitřních prostor. K usedlosti je také připojený chlívek se seníkem. Na zahradě jsou vysázené ovocné stromy. Nemovitost se nachází na okraji obce u polí. Možnost pěších tůr po okolních lesích. Občanská vybavenost se nachází v obci Svojšín vzdáleném 3,7 km.

899 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 dny 7
-->