Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Plzeňský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, hotel, 1596 m², Bavorská Železná Ruda

Prodej, hotel, 1596 m², Bavorská Železná Ruda

Alžbětín, Železná Ruda

Nabízíme k prodeji prodej horský hotel Lesní Dům - Hotel Neuwaldhaus, nacházející se na atraktivním místě Bayerisch Eisenstein ve Spolkové republice Německo 300m od hranice s ČR, v těsné blízkosti významného lyžařského střediska Velký javor. Hotel v provozu do září 2019. Zcela vybavený hotel disponuje denní restaurací lůžkovou kapacitou 70 lůžek, TV, SAT. Společná sauna a masážní vana Whirpool. V přízemí se nachází recepce s kamerovým systémem, společenská místnost s TV a barovým koutem, kuchyně, prádelna, kotelna. V celém objektu je k dispozici wifi připojení. Hotel má vlastní jímku, vytápění zajišťuje plynový kotel. Objekt je v perfektním technickém stavu. Součástí prodeje je kompletní vybavení, webové stránky s rezervačním systémem.Průměrná roční obsazenost hotelu 75%. Součástí prodejní ceny je kompletní právní servis zajištěná právníkem znalým českého a německého realitního práva. Při rychlém jednání nabízí prodávající slevu z kupní ceny.

34 900 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 12 hod. 31
Prodej, výrobní objekt, 1523 m², Plzeň, ul. Jateční

Prodej, výrobní objekt, 1523 m², Plzeň, ul. Jateční

Východní Předměstí, Plzeň

Prodej komerčního objektu, který je nyní využíván jako sklad a dílna, se zastavěnou plochou 507 m². Nachází se v průmyslové zóně a celková rozloha nemovitosti činí 1523 m². Budova se skládá ze dvou zateplených montovaných hal, mezi kterými jsou umístěny dva příruční sklady. V přední zděné části u které stojí také obytná buňka, nalezneme WC, sprchy, šatnu a kancelář. K nemovitosti přiléhá venkovní jeřábová dráha umožňují využití vlakové dopravy a dále zpevněná manipulační plocha o výměře 480 m2, kde je také zřízena rampa pro případné opravy nákladních i osobních automobilů. Objekt se nachází v rozvojové průmyslové části města Plzně nedaleko hlavního nádraží. V okolí tak nalezneme veškerou občanskou vybavenost a také dostupnost k nájezdu na dálnic D5. Příjezd je zajištěn po částečně zpevněné komunikaci zatížené věcným břemenem, které je součástí obchodu. Doporučujeme prohlídku a v případě zájmu Vám rádi poradíme i s dofinancováním koupě nemovitosti.

6 690 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 23
Prodej, pivovar, 1943 m², Chudenice, ul. Mírové náměstí

Prodej, pivovar, 1943 m², Chudenice, ul. Mírové náměstí

Chudenice

Nabízíme vám k prodeji unikátní nemovitost, kterou je Hraběcí pivovar v Chudenicích s botahou historií, který byl založen roku 1564. Pivovar se nachází 11 km od města Švihov. Nemovitost je vhodná jako investiční příležitost, je vedena jako průmyslový objekt a zároveň jako nemovitá kulturní památka. Voda je čerpána z vlastní studny, která zásobovala objekt od jeho vzniku, elektřina s příkonem pro průmyslový objekt. Přípojka na plyn, kanalizaci a veřejný vodovod je na hranici pozemku. Pro více informací kontaktujte makléře.

6 100 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 7
Prodej, výrobní objekt, 4718 m2, Rokycany

Prodej, výrobní objekt, 4718 m2, Rokycany

Nové Město, Rokycany

Nabízíme vám prodej strojírenské výrobní haly se zděnou patrovou administrativní budovou o celkové výměře 4718 m2 v obci Rokycany. Zastavěná plocha nemovitosti je 1510 m2 (výrobní hala 1000m2). Nemovitost je napojena na veřejnou kanalizaci a vodovod. Vytápění ve výrobní hale je zajištěno plynovými teplovzdušnými zářiči a filtrací s ohřevem na výměnu vzduchu. Administrativní budova je vytápěna samostatně plynovým kotlem. Ohřev vody zajišťuje bojler. Hala je vybavena třemi mostovými jeřáby o nosnosti 2,5 t, 3,2 t, 5 t. Součástí je zámečnická dílna s dvěma kladkostroji s el. pojezdem 1,6 t a 2,5 t. Rekonstrukce zámečnické dílny a přístavba výrobní haly proběhla v r. 2010 - 2011. Objekt se nachází na okraji obce v průmyslové zóně, kde najdeme i čerpací stanici na naftu. K objektu je vypracován projekt na průjezd halou pro nákladní auta a kamiony mimo průmyslové zóny přímo na veřejnou komunikaci. Cena dohodou. Doporučujeme prohlídku. S financováním rádi poradíme.

30 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 20
Prodej, nájemní dům, 805 m², Radnice

Prodej, nájemní dům, 805 m², Radnice

Radnice, Radnice

Prodej novostavby domu s 12 byty o dispozici 2+kk, se nachází v centru obce Radnice jen pár kroků od historického náměstí. V každém ze tří pater se nachází 4 byty. Osm bytů má výměru 47,5 m2 a větší čtyři byty 55,5 m2. Byty budou kompletně dokončeny začátkem roku 2020 a připravené na své první nájemníky. Kolaudace, dokončení bytů a parkování je v ceně. S financování Vám zdarma poradíme.

21 500 000 Kč

Stav: Novostavba

před 3 dny 26
Prodej, výrobní objekt, 400 m², Ves Touškov

Prodej, výrobní objekt, 400 m², Ves Touškov

Ves Touškov

Prodej domu o celkové výměře 400 m2 se nachází v obci Ves Touškov nedaleko Stoda. Objekt je umístěn v centru obce a v minulosti byl využíván jako hostinec a následně prodejna potravin. V 1. patře nad stodolou/garáží je byt 3+1 (96 m2) a v zadní části domu kůlna a zahrada. Budova je vytápěna plynovým kotlem a má vlastní studnu a žumpu. Dům je vhodný na kombinaci podnikání a bydlení.

2 990 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 8
Prodej, hotel, penzion, 21888 m², Hamry

Prodej, hotel, penzion, 21888 m², Hamry

Hamry, Hamry

Nabízíme prodej prosperujícího horského penzionu v krásné šumavské přírodě v obci Hamry. V přízemí nalezneme vybavenou kuchyni, která je nezbytná pro restauraci v přízemí. Restaurace je o kapacitě 30 míst, s venkovní terasou pro 20 osob. V patře najdeme ubytování, které disponuje 12 lůžkami ve čtyřech vybavených pokojích. Pokoje jsou vybaveny odpočinkovou částí, televizory, sprchovým koutem s WC. Dále v patře nalezneme privátní byt o dispozici 3+1 s terasou. Tato nemovitost lze využít jako rodinný dům či penzion. Nedílnou součástí prodeje je pozemek o výměře 21 888 m2 k další zástavbě rodinných domů. Restaurace i penzion je vytápěný kotlem na tuhá paliva, je zde veřejná kanalizace, voda z vlastní kopané studny. Vhodné jako investiční příležitost. Pro více informací kontaktujte makléře.

15 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 3 dny 27
Prodej, hotel, penzion, Strašín, okr. Klatovy

Prodej, hotel, penzion, Strašín, okr. Klatovy

Strašín

Nabízíme prodej domu o ploše 630 m2, zahrady 1240 m2 v obci Strašín. Dům je zrekonstruován z bývalého penzionu. Nyní je rozdělen na část obytnou a komerční. V prvním patře se nachází dispozice 5+1 s jídelnou - 4 ložnice, 2 koupelny, kuchyně s jídelní částí, obývací pokoj o velikosti 90 m2 a terasa. V přízemí domu se nachází další bytová jednotka 2+KK se samostatným vchodem, toaleta a koupelna. Další jednotka je zkolaudovaná ordinace praktického lékaře o velikosti 54 m2 s čekárnou, kuchyňkou, toaleta pro pacienty a samostatným vchodem. Ordinace je volná a je možné ji dále provozovat stejným způsobem, a nebo prostor využít jinak. Zbývající část patra slouží jako technické zázemí, kotelna, skladovací prostory, bývalé sociální zařízení pro klienty. Dům lze zkolaudovat tak jak byl původně využíván, jako penzion. Dále k domu náleží zahrada, která je udržována, jezírko, dostatek parkovacího místo u domu. Nemovitost leží v oblíbené střediskové obci Strašín v lokalitě Šumavy. Vřele doporučujeme

2 999 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 4 dny 44
Prodej, zemědělský objekt, 3473 m2, Kokšín

Prodej, zemědělský objekt, 3473 m2, Kokšín

Kokšín, Švihov

Ve výhradním zastoupení nabízíme prodej zemědělského objektu, který se skládá z bramborárny, vepřína a kravína z části se zatepleným krovem, který sloužil ve 2.NP k chovu kuřat. Jsou to dva stavební objekty. Bramborárna je částečně podsklepena. Je zde studna s vydatným pramenem a septik na vývoz. Z části zděný, železobetonový kravín je odizolovaný. Přilehlé cizí pozemky a cizí pozemky pod objekty je možno odkoupit po domluvě za příznivou cenu. Objekty lze koupit za uvedenou kupní cenu i formou splátek se složením zálohy a blokační úhrady. Doporučujeme.

1 300 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 8
Prodej, obchod a služby, 131 m², Buková, Buková u Merklína

Prodej, obchod a služby, 131 m², Buková, Buková u Merklína

Buková, Buková

Prodej obchodního objektu o zastavěné ploše 201 m2 se nachází v obci Buková, (Buková u Merklína), Plzeň -Jih. Objekt je rozdělen na prodejnu, skladovou část a nakládací rampu a je vhodný na prodej či výrobu. S vyřízením hypotéky zdarma poradíme.

890 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 7
-->