Komerční prostory na prodej Plzeňský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, penzion, 1124 m2, Dlouhá Ves

Prodej, penzion, 1124 m2, Dlouhá Ves

Dlouhá Ves

Na prodej moderní penzion s restaurací, wellness, fitness a klimatizovaným konferenčním sálem, vybaveným špičkovou audiovizuální technikou. Přízemní část penzionu prošla celkovou rekonstrukcí, patrová stavba je nová. Penzion nabízí jeden apartmán a 14 pokojů s kapacitou 34 lůžek. Všechny pokoje mají koupelnu s WC. Hosté mohou kromě fitness využít také wellness s privátní saunou, infrasaunou, výřivkou a masážními lůžky. Restaurace s barem o kapacitě 40 míst má vlastní vybavenou kuchyni. Pro personál je k dispozici dvoulůžkový pokoj a byt 4+1, obojí s vlastní koupelnou a WC. Penzion má vlastní prádelnu s pračkami a sušičkami. Vytápění a ohřev vody je primárně zajištěno automatickým kotlem na peletky a hnědé uhlí a zplynovacím kotlem na dřevo. K dispozici 13 parkovacích míst v oploceném a osvětleném areálu a prostorná dvougaráž. Penzion je elektronicky střežen a vybaven kamerovým systémem. Pro zajištění funkce vybraných el. okruhů je v suterénu umístěn stacionární náhradní zdroj.

15 800 000 Kč

Stav: Novostavba

před 3 týdny 30
Prodej, restaurace, stravování, Plzeň, ul. Klatovská třída

Prodej, restaurace, stravování, Plzeň, ul. Klatovská třída

Jižní Předměstí, Plzeň

Na prodej prodejní stánek o zastavěné ploše 20 m2, který je umístěn v Plzni na Klatovské Třídě na konečné tramvaje č. 4 na Borech. Prodejní stánek je upravený kontejner, který prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Stánek je částečně vybaven dřezem a umyvadlem. Ve stánku jsou udělány rozvody vody a elektřiny a teplou vodu zajišťují průtokové ohřívače. Kupující si stánek na vlastní náklady odveze. Majitel může zajistit přesun za částku 2500 Kč po Plzni.

80 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 9
Prodej, zámek, 24 402 m2, Nový Čestín

Prodej, zámek, 24 402 m2, Nový Čestín

Nový Čestín, Mochtín

Na prodej zámek a přilehlé pozemky o celkové výměře 24402 m2. Jedná se o trojkřídlý zámek s dvojicí třípodlažních věží, který byl založen okolo roku 1640. Kromě ostatních ploch, jako je například les, je dále k prodeji sýpka, kaple, stodola a jiné zemědělské nemovitosti které k zámku náleží. Momentálně jsou v jednom křídle zbudované a pronajaté čtyři bytové jednotky. Odpad je sveden to septiku a na pozemku se nachází vrtaná studna. Více informací u RK.

7 700 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 11
Prodej, obchodní prostory, 270 m2, Žihle

Prodej, obchodní prostory, 270 m2, Žihle

Žihle

Na prodej obchodní prostory v centru obce Žihle. Přízemí domu je po rekonstrukci a nachází se zde jeden velký prostor se skladovacími prostory, WC a technickým zázemím. V prvním patře je podkroví připravené k bydlení. K domu náleží dvůr, kde je možnost parkování a to i nákladních aut, či využití pro venkovní posezení. Budova je postavena na pozemku o výměře 654 m2.

1 790 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 8
Prodej, hotel, 1927 m2, Nýrsko, ul. Tylova

Prodej, hotel, 1927 m2, Nýrsko, ul. Tylova

Nýrsko

Prodej bývalého kláštera v Nýrsku. Bývalý klášter je dvoupatrová tříkřídlá budova částečně podsklepená s vlastní studnou kopanou. Bývalý klášter prošel částečnou rekonstrukcí. Vytápění objektu zajišťuje z části kotel na tuhá paliva a z části lokální vytápění, ohřev vody bojlerem. Možnost půdní vestavby. Bývalý klášter není kulturní památkou. Vedlejší stavba byla využívána jako ubytovna. Budovy jsou vhodné k podnikatelskému záměru. Pro více informací volejte makléře.

10 900 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 27
Prodej, bytový dům, Plzeň, ul. Dobrovského

Prodej, bytový dům, Plzeň, ul. Dobrovského

Jižní Předměstí, Plzeň

Na prodej bytový dům v Plzni na Borech, Dobrovského ul. Dům jehož historie sahá do 20. let minulého století, prochází rozsáhlou rekonstrukcí. Výsledkem bude: v 1. etapě 8 nových bytů v 1.- 4. NP (termín dokončení - 2. Q 2018), ve 2. etapě další dva mezonetové byty v 5. NP, nová střecha, fasáda, výtah (vše během 2.-3. Q 2018). K domu patří velká vlastní zahrada a zajištěné venkovní parkování v pronájmu v okolí domu. Byty budou mít nové rozvody včetně elektroinstalace, kuchyňskou linku v lesku se značkovými spotřebiči ( indukční varná deska, elektrické trouba, vestavěná MW trouba, granitový dřez, sklokeramická digestoř), dveře odpovídající historii domu, vinylovou podlahu (pokoje, předsíň, kuchyně), koupelnu s vanou i sprch. koutem, závěsné WC, šatnu. Plastová okna budou doplněna roletami. Samozřejmostí budou TV a dat. zásuvky, LED osvětlení. Některé byty mají balkon s výhledem do vnitrobloku . Velká zahrada nabídne klid a relaxaci.

33 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 20
Prodej, nájemní dům, Rokycany, ul. Pražská

Prodej, nájemní dům, Rokycany, ul. Pražská

Borek, Rokycany

Nabízíme Vám prodej nájemního domu stojící na pozemku o celkové výměře 1114 m2 v obci Borek u Rokycan, Nemovitost je z části podsklepená a skládá z pivnice s kuchyní, krámkem a zaběhlou ubytovnou. Proběhla rekonstrukce elektřiny, odpadů a vodovodního řádu. Pivnici lze využít jako restauraci. Ubytovna v první patře, má kapacitu pro 23 lůžek a je plně vybavená. Nově dokoupeny lednice. Nabízí se zde možnost půdní vestavby. Za budovou je vlastní parkoviště s garáží a dílnou. Doporučujeme prohlídku. S financováním rádi poradíme.

7 650 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 16
Prodej, obchodní prostory, Dolce, Plzeň - jih

Prodej, obchodní prostory, Dolce, Plzeň - jih

Dolce, Dolce

Prodej obchodního objektu, který je umístěn v centru obce Dolce, Plzeň - jih nedaleko autobusové zastávky a obecního úřadu. Jednopodlažní, nepodsklepená stavba s rampou se zastavěnou plochou 183 m2 se nachází na vlastním pozemku o výměře 768 m2. Prodejní plocha 50,58 m2, sladové plochy 63,51 m2, ostatní plochy 20,19 m2. Vytápění zajišťují el. akumulační kamna. Voda je z obecního studny a odkanalizování do jímky.

1 690 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 13
Prodej, zemědělský objekt, 6500 m2, Měčín

Prodej, zemědělský objekt, 6500 m2, Měčín

Měčín

Nabízíme k prodeji zemědělskou usedlost, jenž se nachází v obci Bíluky, vzdálené 2 km od obce Měčín a 15 km od Klatov, kde také nalezneme veškerou potřebnou občanskou obslužnost a vybavenost. K zemědělské usedlosti, která se skládá z hlavní obyvatelné budovy s přístavkem a garáží, o zastavěné ploše 306 m2, kde je také možno zřídit půdní vestavbu. Dále k ní náleží protilehlá dílna, chlév a kůlna, se zastavěnou plochou 87 m2, kde je také možno využít půdní prostory. Třetí budovou o výměře 209 m2, je podsklepená stodola s průchodem na v současné době neobhospodařovanou louku o výměře 4400 m2. Doporučujeme prohlídku.

2 090 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 28
Prodej, nájemní dům, 305 m2, Plzeň, ul. Bezručova

Prodej, nájemní dům, 305 m2, Plzeň, ul. Bezručova

Vnitřní Město, Plzeň

Na prodej zachovalý nájemní dům v historickém centru města Plzně, v jedné z nejrušnějších plzeňských uliček. V kompletně zrekonstruovaném přízemí najdeme zavedenou galerii obrazů se zázemím, v prvním patře pak kancelářské prostory pro různé druhy podnikání, případně bydlení. Součástí domu je i prostorná půda vhodná pro vestavbu bytů a zrekonstruované sklepy pro účely vinárny, klubu, či jiné využití. Dům je napojen na kompletní inženýrské sítě s možností připojení na dálkové vytápění. Dům je zejména vhodný k podnikání v kombinaci s luxusním bydlením. Předmětem prodeje je 100% spoluvlastnických podílů. Vzhledem k lukrativní lokalitě a historickému významu domu (jeden z původních právovárečných domů) se jedná o jedinečnou a časově omezenou nabídku. Více informací v RK.

12 600 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 37