Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Plzeňský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, restaurace, 550 m², Starý Plzenec, ul. Lesní

Prodej, restaurace, 550 m², Starý Plzenec, ul. Lesní

Sedlec, Starý Plzenec

Prodej restaurace 275m², bytu 275m² a zahrady 359 m² v obci Sedlec u Starého Plzence. Bývalý hostinec je vzdálený cca 15 minut jízdy autem do centra Plzně. Přímo v Sedlci je k dispozici škola i školka, obchod, restaurace i tenisové kurty. Nemovitost se skládá z prvního podlaží kde je zařízená funkční restaurace, včetně kuchyně, WC a skladů. Druhé podlaží je disponováno jako bytová jednotka. Dispozice - chodba, ze které se dostaneme do ložnice, do velkého obývacího pokoje, sloužící jako ložnice i kuchyně. Dále se dostaneme do prostorné koupelny. K nemovitosti náleží pozemek o velikosti 359 m². Budova je postavena kolem roku 1882, střecha (hliníkový plech) z roku 1976 a poslední rekonstrukce byla v roce 2007, kdy se dělala elektrika a rozvod plynu. Vytápění zajišťuje plynový kotel, ohřev vody bojler. Kanalizace a zdroj vody jsou obecní. V roce 2010 proběhla výměna oken, nyní plastová dvou skla, a v roce 2018 vinylové podlahy v pokojích. Možnost podnikat a bydlet.

4 663 350 Kč

Stav: Dobrý

před 4 hod. 22
Prodej, nájemní dům, 175 m², Plzeň, ul. Sousedská

Prodej, nájemní dům, 175 m², Plzeň, ul. Sousedská

Lobzy, Plzeň

Prodej nájemního domu, s celkovou zastavěnou plochou 175 m², který se nachází v klidné lokalitě městské části Plzně - Doubravka. Tato podsklepená stavba nabízí k využívání 2 bytové jednotky, z čehož je jedna v 1. patře a dispozičně řešena jako 2+1, s výměrou 45 m². Druhý mezonetový byt s balkonem, dispozicí 3+kk a výměrou 110 m², který je v patře čtvrtém. V přízemí nalezneme 3 kancelářské místnosti o celkové ploše 43 m² a dále dílenskou místnost o výměře 22 m², přes kterou se dostaneme až do garážového stání pro dva automobily, s výměrou 45 m². Ve 2. patře jsou zřízeny další 3 kancelářské místnosti s celkovou rozlohou 48 m². Sociální zařízení pro tyto komerční prostory jsou umístěny vždy v mezi patře, kdy se ve středu schodiště nachází úložné prostory, místo nichž by se dala případně zřídit výtahová šachta. Nemovitost je připojena k veřejné kanalizaci i vodovodu a ohřev vody i vytápění zajišťují dva plynové kotle. Dům má nízké náklady na provoz a vysokou měsíční výnosnost.

12 452 697 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 4 hod. 32
Prodej, restaurace, stravování, 358 m², Velhartice

Prodej, restaurace, stravování, 358 m², Velhartice

Velhartice

Nabízíme Vám nádherný historicky situovaný objekt z r. 1747 na unikátním místě v blízkosti majestátního hradu Velhartice. Nemovitost je momentálně využívaná jako restaurace, jež je zavedená, prosperující, velmi kvalitní a je možno v daném provozu dále pokračovat, další výhodou domu je možnost vybudování ubytovacího zařízení v půdní vestavbě. Restaurace má momentálně kapacitu 150 míst, je zde též samostatná vinárna s výčepem 20 míst a velká terasa ve dvoře s kapacitou 7 míst. Hlavním atributem je pořádání svateb a společenských akcí, kdy se do uzavřeného areálu vejde cca 150 hostů. Kuchyně je propojená výdejním okénkem do restaurace. Celková užitná plocha domu činí úctyhodných 358 m2. Cena obsahuje technologické vybavení, které je možno v nemovitosti ponechat. Doporučujeme prohlídku a financováním rádi pomůžeme. Více info v RK.

9 519 231 Kč

Stav: Dobrý

před 5 hod. 17
Prodej, penzion, 3730 m2, Rozvadov - Svatá Kateřina

Prodej, penzion, 3730 m2, Rozvadov - Svatá Kateřina

Rozvadov

Hledáte jedinečnou investiční nemovitost? Luxusní rekreační dům v nedotčené přírodě? Přesně takovouto exkluzivní nemovitost Vám nabízíme k prodeji. Unikátní, kompletně zrekonstruovaný, zavedený penzion na Svaté Kateřině u Rozvadova, pouhý 1 kilometr od hraničního přechodu se SRN. Exkluzivní a stylově zařízená nemovitost z roku 1798 s pozemkem o ploše 3.730m2 leží v krásné přírodě, na samé hranici CHKO Český les. Její poloha na úplném okraji obce vám poskytne naprosté soukromí a klid. Penzion nabízí ubytování pro 28 hostů v 11 individuálně zařízených pokojích v patře a podkroví nemovitosti. Přízemí o dispozici 3+1 je v současné době řešeno jako zázemí pro správce penzionu. Otevřený krb, terasa, stáje pro koně, sauna pro 12 lidí s ledovým bazénkem a odpočívárnou, venkovní bazén, vířivka, ojedinělé západy slunce. To jsou další přednosti této lukrativní nemovitosti s potenciálem, jejíž prohlídku Vám vřele doporučujeme.

19 134 615 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 hod. 37
Prodej, zemědělský areál, 34777 m2, Milence

Prodej, zemědělský areál, 34777 m2, Milence

Milence, Dešenice

Nabízíme k prodeji areál u hlavní silnice směr na Železnou Rudu. V areálu jsou 2 velké skladovací haly, seník, nový teletník, vlastní trafostanice, vlastní zdroj vody (studna). Možnost napojit se na plyn. Bývala zde i pila. Veřejná kanalizace a vodovod v dosahu. Areál má zpevněnou plochu.

10 600 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 hod. 5
Prodej, nájemní dům, 2188 m², Letkov, ul. Šeříková

Prodej, nájemní dům, 2188 m², Letkov, ul. Šeříková

Letkov, Letkov

V rámci developerského projektu vám nabízíme patrový nájemní dům 190 m2 zastavěné plochy se třemi bytovými jednotkami 3+kk 66 m2 na pozemku o velikosti 2188 m2 v obci Letkov. V domě se nachází tři bytové jednotky o velikosti 66 m2 ke každé náleží sklep cca 2 m2, garáž 21 m2, parkovací stání před garáží a byty v patře mají balkon o velikosti 8 m2. Ke každému bytu náleží malá zahrádka. Dům lze využít jako vícegenerační nebo lze bytové jednotky rozprodat nebo pronajímat. Financování zajistíme. V případě dotazů neváhejte kontaktovat makléře.

19 800 000 Kč

Stav: Novostavba Balkon

před 8 hod. 10
Prodej, komerční prostory, 1628 m2, Chocenice

Prodej, komerční prostory, 1628 m2, Chocenice

Chocenice, Chocenice

Prodej známého, zavadeného a kompletně vybaveného autoservisu s show-roomem a kancelářemi v Chocenicích. Objekt se nachází ve středu obce přímo u frekventovaného hlavního tahu směr Plzeň - Nepomuk, České Budějovice což je velikou výhodou. Celková plocha pozemku je 1628 m2, na tomto pozemku se nachází budovy o zastavěné ploše 622 m2, Objekt je prosklený a slunný. Nová plastová okna, garážová elektrická vrata. Nemovitost po celou dobu udržována. Voda zajištěna z obecního řadu, teplou vodu zajišťuje elektrický bojler. Vytápění obou budov řešeno elektrickými přímotopy. Odpady svedeny do ČOV. Najdeme zde prostornou kuchyň, kanceláře, sprchy s toaletami a skladem. Dále místo pro show-room na výstavu vozů a dvě velké dílny i se zdvižemi pro autoservis. Skvělá investice pro podnikání na známém místě již přes 25 let. Dojezdová vzdálenost do Plzně 18 min, Nepomuk 8 min. Více informací a domluva prohlídky u makléře.

8 999 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 9 hod. 11
Prodej, skladovací areál, 34777 m2, Milence

Prodej, skladovací areál, 34777 m2, Milence

Milence, Dešenice

Nabízíme k prodeji areál 3.5 ha u hlavní silnice směr na Železnou Rudu. V areálu jsou 2 velké skladovací haly, seník, nový teletník, vlastní trafostanice, vlastní zdroj vody (studna). Možnost napojit se na plyn. Bývala zde i pila. Veřejná kanalizace a vodovod v dosahu. Areál má zpevněnou plochu vedenou jako ostatní plochu vhodnou i k bytové výstavbě po změně v územním plánu, který bude nově vznikat v roce 2020. Vřele doporučujeme.

10 176 000 Kč

Stav: Dobrý

před 9 hod. 6
Prodej, Wellness klub, 5197 m2, Malý Malahov - okr.Domažlice

Prodej, Wellness klub, 5197 m2, Malý Malahov - okr.Domažlice

Malý Malahov, Puclice

Nabízíme k prodeji zavedený a plně vybavený Wellness klub Zlatý Lev s restaurací v obci Malý Malahov s pozemkem o celkové výměře 5.197 m2. Na uzavřeném dvoře pro hosty se nachází parkoviště na třicet stání, dále garáž pro majitele, pergola s barem a sezením pro hosty, na níž navazuje venkovní cihlový gril. V prvním poschodí areálu je recepce, za ní je osm plně zařízených pokojů s vlastní saunou, TV a sociálním zařízením. V další části prostorný byt o velikosti 148 m2 pro majitele se samostatnou kanceláří a vlastním fitness. Přízemí penzionu je vybaveno bazénem navazujícím na relaxační zónu solných jeskyní, sauny, kulečníku a masážních místností. Další prostory umožňují využití za účelem kongresů, koncertů, rodinné sídlo, eko farma, nebo turistiky. Celý areál je kompletně po rekonstrukci, zařízen kamerovým systémem EZS. Objekt se prodává v provozu jako Wellness klub Rekondice Zlatý Lev, SPA salon včetně kompletního zařízení a všech plánů, souhlasů a certifikátů. Doporučujeme.

29 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 9 hod. 25
Prodej, Wellness klub, 5197 m2, Puclice - Malý Malahov

Prodej, Wellness klub, 5197 m2, Puclice - Malý Malahov

Malý Malahov, Puclice

Nabízíme k prodeji plně vybavený, luxusní Wellness klub s restaurací v obci Malý Malahov o celkové výměře 5197 m2 i s pozemky. Na uzavřeném dvoře pro hosty je možné využít 30 parkovacích stání, posedět v pergole s barem a navazujícím venkovní grilem. U vjezdu je cihlový dům se započatou vnitřní dostavbou. V prvním poschodí hlavní budovy je recepce, osm zařízených pokojů s vlastní saunou, TV a sociálním zařízením a prostorný byt 148 m2 s kanceláří a vlastním fitness. V přízemí hlavní budovy je klub vybaven bazénem, saunou, kulečníkovým sálem, masážní a relaxační místností, restaurací s 50 místy, bar a kuchyně. V budově v severní části areálu je kongresový sál se zázemím. Zde možno využít půdní prostor na dobudování ubytování až na 100 lůžek. Severně za zastavěnou plochou jsou pozemky 2666 m2 s přístupem přímo z obecní komunikace. Objekt se prodává v provozu jako Wellness klub Rekondice Zlatý Lev, SPA salon včetně kompletního zařízení a všech plánů, souhlasů a certifikátů. Doporučujeme.

29 990 000 Kč

Stav: Dobrý

před 9 hod. 27
-->