Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Plzeňský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, hotel, pivovar, Plzeň, ul. Truhlářská

Prodej, hotel, pivovar, Plzeň, ul. Truhlářská

Východní Předměstí, Plzeň

Prodej historického pivovaru s pensionem, který se nachází v centru města Plzně jen 300 m od náměstí Republiky. V tomto jedinečném objektu mimo pivnici s venkovním posezením pro 255 osob, naleznete také sál s dobovými kachlovými kamny a varnou piva s kapacitou dalších 80 míst. Dále je v objektu kavárna s fresky od akad. malíře Pavla Žiláka, devět vkusně vybavených mezonetových pokojů a apartmánů. Prostory na casino s vydaným povolením a jedinečný pivovar s dubovými sudy.

70 035 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

včera 46
Prodej, mobilní dům, 2+kk, 43m2, Plzeň

Prodej, mobilní dům, 2+kk, 43m2, Plzeň

Černice, Plzeň

Nabízíme Vám výstavbu mobilního domu o dispozici 2+kk a výměře podlahové plochy 35 m2. Mobilní montovaná dřevostavba lze postavit na pozemku, kde není povoleno stavět. Veškeré vybavení včetně sociálního zařízení možno uzpůsobit přímo podle Vašich přání a potřeb. Mobilheimy se dají využívat jako zahradní domky, místa pro relaxaci, nebo jako celoroční bydlení. Tento mobilní dům nabízíme samostatně bez pozemku. Více info v RK, doporučujeme !

800 000 Kč

Stav: Novostavba

před 3 dny 8
Prodej, mobilní dům, 1+kk, 25m2, Plzeň

Prodej, mobilní dům, 1+kk, 25m2, Plzeň

Černice, Plzeň

Nabízíme Vám výstavbu mobilního domu o dispozici 1+kk a výměře podlahové plochy 20 m2. Mobilní montovaná dřevostavba lze postavit na pozemku, kde není povoleno stavět. Veškeré vybavení včetně sociálního zařízení možno uzpůsobit přímo podle Vašich přání a potřeb. Mobilheimy se dají využívat jako zahradní domky, místa pro relaxaci, nebo jako celoroční bydlení. Cena je orientační, může se lišit dle požadavků klientů. Více info v RK, doporučujeme !

550 000 Kč

Stav: Novostavba

před 3 dny 8
Prodej, zemědělský objekt,37884 m2, Nové Mitrovice

Prodej, zemědělský objekt,37884 m2, Nové Mitrovice

Nové Mitrovice

Nabízíme k prodeji zemědělskou usedlost (bývalá STS) v obci Nové Mitrovice. Jedná se o uzavřený zemědělský dvůr s 3,3 ha pozemků v intravelánu obce, které jsou v současnosti využívány jako louky, ale v UP jsou vedeny jako plochy zastavitelné RD.Dvůr by bylo možné využít i pro stavební firmu nebo k zemědělským účelům. Doporučujeme prohlídku.

4 800 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 12
Prodej, obchod a služby, 35 m2, Plzeň

Prodej, obchod a služby, 35 m2, Plzeň

Doubravka, Plzeň

Nabízíme k prodeji pouliční obchůdek o velikosti 32m2 na velice frekventovaném místě v Plzni na Doubravce. V tuto chvíli je obchod provozován jako solárium s čekárnou, recepcí a toaletou. Po rekoloudaci zde lze provozovat stánek s občerstvením. Stavba se nachází na obecním pozemku. Doporučujeme prohlídku

350 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 10
Prodej, nájemní dům, 700m2, Plzeň

Prodej, nájemní dům, 700m2, Plzeň

Jižní Předměstí, Plzeň

Nabízíme k prodeji 2 sousedící nájemní domy v centru Plzně. Oba domy byly kompletně zrekonstruovány před 10ti lety. V současné době je jeden z domů využíván jako nájemní (5x byt, 2x prodejna), druhý dům je pronajímán jako celek a nájemcem užíván jako ubytovna.

23 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 4
Prodej, nájemní dům, 880 m2, Dobřany, ul. tř. 1. máje

Prodej, nájemní dům, 880 m2, Dobřany, ul. tř. 1. máje

Dobřany, Dobřany

Prodej nájemního domu v obci Dobřany na jižním Plzeňsku. Dům o zastavěné ploše 151 m2 disponuje třemi byty a dvěma samostatnými vchody. Lze využít jako sídlo firmy, kancelářské prostory nebo ubytovací zařízení. Celý objekt je vytápěn plynovým kotlem. Ohřev vody je zde vyřešen bojlerem. Likvidace odpadních vod řešena vlastním septikem. K domu patří rozlehlá zahrada o rozloze 728 m2. V obci je veškerá občanská vybavenost a spousty pracovních příležitostí. Při rychlém jednání výrazná sleva. Více info v RK.

5 800 000 Kč

Stav: Špatný Balkon

před 4 dny 34
Prodej, restaurace, 1724 m2, Kamenec u Radnic

Prodej, restaurace, 1724 m2, Kamenec u Radnic

Kamenec

Nabízíme k prodeji plně vybavenou a zavedenou restauraci v obci Kamenec u Radnic. Restaurace se nachází v krásné čisté krajině, která je vyhledávanou rekreační a turistickou oblastí. Nemovitost je v provozu od roku 2010 a je ve velmi dobrém stavu. Po celý rok se v jejím interiéru a přilehlém prostranství konají vyhledávané společenské akce. Disponuje 90 místy, vybavenou kuchyní, salonkem, sociálním zařízením, sklady a úklidovou místností. Dále je k dispozici prostorná terasa, vlastní parkoviště, vydatná studna, čistička odpadních vod. Vytápění zajišťují krbová kamna, ohřev vody bojler. 2. NP je připraveno k vestavbě pokojů pro ubytování klientů a nebo bytu pro majitele. K dispozici prostorná terasa, vlastní parkoviště, studna, čistička odpadních vod. Doporučujeme prohlídku.

3 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 24
Prodej, výrobní objekt, 2300 m2, Klatovy

Prodej, výrobní objekt, 2300 m2, Klatovy

Klatovy

Nabízíme k prodeji 4 budovy, podíly na komunikacích v areálu, vybavení a další náležitosti. Je zde zavedená strojní výroba a vybavení na výrobu výrobků z kůže, které se také stále využivá. Budovy jsou v zachovalém původním stavu. Střechy všech budov jsou v dobrém stavu, po částečné výměně. Doporučujeme prohlídku. Více informací včetně podkladů u makléře.

16 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 dny 13
Prodej, výrobní objekt, 850 m2, Horažďovice

Prodej, výrobní objekt, 850 m2, Horažďovice

Horažďovice

Nabízíme k prodeji výrobní objekt. Objekt lze předělat na ubytovací zařízení díky vhodné dispozici a lokalitě. Nemovitost je v katastrálním území Velké Hydčice, ale hned za řekou (průchod přes most) se nachází obec Horažďovice. Hned vedle nemovitosti se nachází firma a další jsou v Horažďovicích, Chanovicích, Blatné, ..... Cena za nemovitost je k jednání. S financováním Vám rádi poradí naši finanční specialisté. Pro více informací kontaktujte makléře.

6 800 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 dny 16