Doporučené realitní kanceláře

Pozemky na prodej Plzeňský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej pozemku k bydlení, 823 m², Blížejov

Prodej pozemku k bydlení, 823 m², Blížejov

Lštění, Blížejov

Nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 823 m2, v obci Lštění nad Zubřinou. Obec Lštění leží 5km od Blížejova, 6km od Kolovče a město Horšovský Týn je vzdálené 11km. V obci Lštění se nachází obchod se smíšeným zbožím. Veškerá občanská vybavenost je k dispozici v Blížejově. Pozemek je podle územního plánu obce veden jako plocha smíšená obytná. Na pozemku nejsou zřízeny sítě. Více informací Vám rád sdělí makléř. S financováním Vám rádi poradíme.

470 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 7
Prodej, lesní pozemek, 1540 m2, Svéradice

Prodej, lesní pozemek, 1540 m2, Svéradice

Svéradice, Svéradice

Nabízíme k prodeji lesní pozemek 672 m2 a ornou půdu 868 m2. Lesní pozemek rozděluje ornou půdu na dvě části. Nachází se jiho-východně od obce Svéradice, okres Klatovy. K pozemkům vede polní cesta a obecní komunikace, která zajišťuje budoucí přístup. Uvedená cena je za lesní pozemek i pole.

60 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 3
Prodej pozemku k bydlení, 927 m², Plzeň - Výsluní

Prodej pozemku k bydlení, 927 m², Plzeň - Výsluní

Valcha, Plzeň

Nabízíme k prodeji pozemek určený k výstavbě rodinného domu o velikosti 927 m² v lukrativní části Plzeň - Výsluní, ul. Na Rozhraní. Pozemek se nachází v územním plánu města, plochy smíšené obytné, hlavní využití jsou stavby pro bydlení, rodinné domy aj.. jsou poveleny patrové domy, max. 10 m do výškové hladiny. Elektřina na hranici pozemku. V této části Výsluní je do budoucna plánovaný veřejný vodovod a kanalizace dle platného územního plánu. Pozemek je rovinatý, udržovaný, lemovaný tújemi a součástí je plechový domek. Pozemek je velmi dobře dostupný z centra města Plzně a vzhledem ke své rozloze a umístění zaručuje klid a soukromí v bezprostřední blízkosti města. Nájezd na dálnici D5 pouze 4 km. Více informací u makléře.

4 400 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 14
Prodej louky, 700 m², Hartmanice

Prodej louky, 700 m², Hartmanice

Chlum, Hartmanice

Prodej louky - trvalý travní porost - v katastrálním území Chlum u Hartmanic. Rozloha pozemku je 700 m², nachází se v oblasti chráněného území Přírodní park Kochánov. Pozemek leží na okraji obce. Nejedná se o stavební pozemek. Pro více informací kontaktujte makléře, s financováním Vám rádi pomůžeme.

130 250 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 5
Prodej pozemku, 12114 m², Plzeň

Prodej pozemku, 12114 m², Plzeň

Severní Předměstí, Plzeň

Prodej sedmi ucelených parcelních pozemků o výměře 12 114 m2, které se nachází v blízkosti Rondelu a nedaleko ZOO Plzeň. Dle aktuálního územního plánu, jsou pozemky vedeny v plochách přírodních. Podle schváleného plánu, budou pozemky v budoucnu sousedit s novostavbami, které se zde plánují vybudovat. Veškeré inženýrské sítě jsou v dosahu. Příjezd je zajištěn po zpevněné obecní komunikaci. Tento pozemek je vhodný i jako investiční příležitost. Pro bližší informace kontaktujte makléře.

5 451 193 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 6
Prodej pole, 105590 m², Hradiště

Prodej pole, 105590 m², Hradiště

Hradiště, Hradiště

Nabízíme k prodeji zemědělskou usedlost v obci Hradiště nad Berounkou s několika pozemky. U domu obrovská zahrada, krásný výhled na lesy a řeku Berounku. Pozemky k usedlosti přímo v obci Hradiště. Vstup do domu tvoří chodba, vpravo obývací pokoj, vlevo kuchyně a vpředu koupelna, která bude při prodeji dodělána. Nutné zabudovat vytápění, ohřev vody bude řešen bojlerem, zdroj vody kopaná studna, možno připojení na veřejný vodovod. Obec Hradiště se nachází v okrese Rokycany zhruba 12 km severozápadně od Zbiroha a 16 km jižně od Rakovníka a obklopuje ji CHKO Křivoklátsko. Škola, školka, obchody v obci Zbiroh. Nájezd na dálnici D5 30 min. Doporučujeme prohlídku. S financováním Vám rádi pomohou naši finanční specialisté.

0 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 20
Prodej pole, 21164 m², Borek u Rokycan

Prodej pole, 21164 m², Borek u Rokycan

Borek, Rokycany

Prodej pole o celkové výměře 21164 m2, které se nachází přímo u čerpací stanice na dálnici D5 u obce Borek u Rokycan. Pozemky jsou přístupné z obecních a státních komunikací. Celková výměra je rozdělena do čtyř pozemků.

4 232 800 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 3
Prodej louky, 34850 m², Lom u Tachova

Prodej louky, 34850 m², Lom u Tachova

Lom u Tachova, Lom u Tachova

Prodej pozemku u Lomu u Tachova. Celková plocha 34 850 m2. Pozemek se nachází v okrajové části zastavěného území. Vhodné pro investiční záměry.

53 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 4
Prodej pole, 6726 m², Kyšice

Prodej pole, 6726 m², Kyšice

Kyšice, Kyšice

Nabízíme k prodeji pole o velikosti 6726m2 v KÚ Kyšice. BPEJ orné půdy je 4.26.14. Na poli je v současné době pachtovní smlouva. Více informací u makléře.

0 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 6
Prodej ovocného sadu, 3606 m², Tymákov, okr. Plzeň-město

Prodej ovocného sadu, 3606 m², Tymákov, okr. Plzeň-město

Tymákov, Tymákov

Prodej pozemku na okraji obce Tymákov u obce Mokrouše s možností odkoupení i vedlejšího. Pozemek je využitím určený k výsadbě sadu, je navržen i předběžný projekt. Napojení na infrastrukturu-vlastní příjezdová cesta navazující z obecní komunikaci. Elektřinu možno přivést na hranici pozemku, vodu je potřebné řešit vrtem, odpady jímkou a dešťové odpady do přírodního jezírka v místě. V projektu navržený objekt dostatečně kapacitní pro skladování a zpracování ovoce, pro sklad nářadí, mechanizace a také zahrnující denní místnosti se sociálním zázemím pro pracovníky sadu. Obec Tymákov se nachází 15 km od centra Plzně. Pro další informace mne kontaktujte.

1 200 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 14
-->